Przejdź do głównej zawartości

Barber Rzeszów

Bezpieczny salon
SKYbeauty - zarezerwuj wizytę

SKYbeauty

Barber

Warszawska 18, 35-205 Rzeszów
Bezpieczny salon

Wszystko na 5 z plusem, najlepszy wosk w Rzeszowie delikatny nie powodujący podrażnień i co najważniejsze usługa wykonana expersowo i bezboleśnie.Piękna henna ,dzięki Pani Magdzie pozbyłam się traumy związanej z wiecznie czarnymi i wąskimi brwiami nie wspomnę o ucinaniu ich nożyczkami.Mama bardzo zadowolona z presoterapii . Polecamy!

Bezpieczny salon
Rzeszowski Golibroda - zarezerwuj wizytę

Rzeszowski Golibroda

Barber

Jagiellońska 27, 35-025 Rzeszów
Bezpieczny salon

Od kilku miesięcy szukałem "swojego miejsca" korzystając w tym czasie z usług 4 salonów. Po mojej pierwszej wizycie u Rzeszowskiego Golibrody jestem bardzo zadowolony. Gabriela to prawdziwy fachowiec - świetne cięcie i fryzura idealnie dopasowana do mojego kształtu głowy. Do tego normalna miła atsmosfera i fajnie urządzone wnętrze.

Płatności online
Bezpieczny salon
GOOD MOOD - zarezerwuj wizytę

GOOD MOOD

Barber

ul.Krakowska 20, 35-111 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

To moja pierwsza wizyta w tym salonie ale na pewno nie ostatnia - jestem zachwycona. Przemiła atmosfera, profesjonalne doradztwo i fenomenalny efekt końcowy. Włosy mimo rozjaśnienia są zdrowe i błyszczące. Gorąco polecam.

Płatności online
Academia Rzeszów  - zarezerwuj wizytę

Academia Rzeszów

Barber

Ignacego Paderewskiego 51C/U1, 35-330 Rzeszów
4.93
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Salon czysty, pachnący, ładnie wykończony. Bardzo miła obsługa oraz zainteresowanie klientem. Fryzjer wysłuchał moich oczekiwań oraz doradził strzyżenie żebym był zadowolony. Profesjonalne cięcie i relaksująca pielęgnacja włosów. Fryzjer sympatyczny i rozmowny. Miło spędziłem czas w tym miejscu i jestem mega usatysfakcjonowany z fryzury!

Gabinet Urody Edyta Piekuś - zarezerwuj wizytę

Gabinet Urody Edyta Piekuś

Barber

Dominikańska 3, 35-077 Rzeszów
4.94
Rezerwacja przez Booksy

Wizyta z rocznym dzieckiem skończyła się piękna fryzurą, bez płaczu i strachu. Pani Patrycja to kobieta ze świetnym podejściem do małych jak i ciut starszych dzieci. Polecam serdecznie ten salon wszystkim mamom! na pewno tam będziemy wracać :) dziękujemy

Salony z tej samej miejscowości

Najlepsi barberzy w Rzeszowie

Ostatnio możemy zaobserwować w kraju zwiększającą się liczbę barber shopów, czyli salonów fryzjerskich, w których pracują barberzy. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich brodaczy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie każdy barber shop w Rzeszowie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swojemu klientowi należyty poziom usług. Niewielka część barber shopów dysponuje profesjonalną kadrą gotową służyć wiedzą i faktycznymi umiejętnościami.

Jeżeli pragniesz znaleźć barber shop z Rzeszowa wykonujący swoje usługi z profesjonalizmem, skorzystaj z naszej bazy. Dzięki niej w bardzo przystępny sposób możesz tego dokonać. Wystarczy po prostu określić usługę, jakiej szukasz oraz ten obszar miasta, w którym najwygodniej jest Ci odwiedzić barber shop, a otrzymasz w tej samej chwili zestawienie najlepszych i profesjonalnych barberów w okolicy, gotowych umówić się na wizytę w czasie Tobie odpowiadającym.

Kto to taki ten cały fryzjer od brody?

Barber, czyli fryzjer od brody jest osobą, która zajmuje się zarostem, jego stylizacją i pielęgnacją. Myśląc, że broda to jedyne, na czym zna się barber, jesteśmy w błędzie, gdyż najlepszy barber w Rzeszowie jest równie dobrym fryzjerem męskim i zajmuje się stylizacją włosów tak samo dobrze, jak przycinaniem brody. Jego praca nie ogranicza się jedynie do prostego strzyżenia zarostu i włosów, ale jest również osobą posiadającą tak rozwiniętą wyobraźnię, że stylizacje zawsze przypominają dzieła sztuki.

Barberem nie może zostać ktokolwiek, a tylko osoba, która wręcz urodziła się do tego zawodu. Barber może także Ciebie uczynić zupełnie inną osobą, podkreślić Twoją indywidualność czy zakamuflować niedoskonałości. Dlatego chcąc znaleźć doskonałego barbera, który weźmie pełną odpowiedzialność za Twoją fryzurę, sprawdź opinie barberów w Rzeszowie, które dadzą Ci szerszy pogląd na pracę barberów zarówno z samą brodą, jak i włosami.

Usługi barberskie w Rzeszowie

Jak już zostało wspomniane, barber nie zajmuje się tylko brodą, ale też oferuje pełną obsługę włosów oraz zaawansowane procesy pielęgnacyjne.

Usługi barbera, które cieszą się dużą popularnością to:

  • klasyczne strzyżenie męskich włosów, stylizacje proste i eleganckie,
  • eliminowanie siwych prześwitów na włosach,
  • stylizacje brody w odsłonie retro, nowoczesnej i według własnych wskazówek,
  • regularne usługi kształtowania włosów i brody,
  • udzielenie porad co do zachowania brody i włosów w dobrym stanie zdrowia,
  • usługi pielęgnacyjne.

Na jaki barber shop w Rzeszowie zwracać uwagę?

Dobry barber shop odznaczać się powinien pełnym profesjonalizmem, dlatego trzeba szukać go, zwracając baczną uwagę na to, co mówi ranking barberów w Rzeszowie. Jeśli stylista zdaje się osobą rzetelnie podchodzącą do wymogów klienta, a opinie o nim są pozytywne, wtedy można dopiera zagłębić się w cennik usług. Każdy oczekuje, aby specjalistą był również tani barber w Rzeszowie, gdyż regularne przycinanie brody niekiedy wymaga częstych odwiedzin w salonie.