Przejdź do głównej zawartości

Barber Pszczyna

Trendy Hair Fashion - zarezerwuj wizytę

Trendy Hair Fashion

Barber

Piwowarska 1a/2, 43-200 Pszczyna
4.97
Rezerwacja przez Booksy

Dziękuję bardzo za super obsługę !!! Pełen profesjonalizm !!! Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Dziękuję Pani Natalii i Pani Karolinie za dobre rady i przesympatyczną obsługę :)

Płatności online
Bezpieczny salon
DAISY HAIR & NAIL ART - zarezerwuj wizytę

DAISY HAIR & NAIL ART

Barber

Kopernika 8/2, 43-200 Pszczyna
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Dziękuję bardzo za profesjonalną zarówno usługę jak i obsługę. Mam tylko małe pytanie czy czas przeznaczony na część odprężającą masaż głowy nie mógł być adekwatny do czasu bądz co bądz już nie tak przyjemnej części usługi jaką jest strzyżenie. Podziękowania dla Pani Kingi 5.0 Pozdrawiam Jacek

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
ALMOND BEAUTY - zarezerwuj wizytę

ALMOND BEAUTY

Kosmetyczka

Dobrawy 34, 43-200 Pszczyna
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, na bieżąco byłam informowana o kolejnych etapach, bardzo przyjemny small talk z Panią wykonującą usługę. Zyskałam przy okazji parę istotnych informacji o interesujących mnie usługach.

Bezpieczny salon
Biosalon - zarezerwuj wizytę

Biosalon

Fryzjer

Dworcowa 30a, 43-200 Pszczyna
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jeszcze nigdy nie miałam tak perfekcyjnego strzyżenia jak u P.Sergieja:) Oprócz tego uratował mi moje włosy zniszczone przez wcześniejsze wizyty i poszukiwanie "swojego" fryzjera. Już nigdy nie zmienię ! Dziękuję za profesjonalizm, dobranie świetnego koloru a wszystko w przemiłej atmosferze :)))

Bezpieczny salon
Cięcie Studio Fryzur - zarezerwuj wizytę

Cięcie Studio Fryzur

Fryzjer

Kopernika 32A, 43-200 Pszczyna
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Studio Fryzur „Cięcie” to miejsce dla najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy świadomi, że włosy są wizytówką każdego człowieka i wpływają na odpowiedni wygląd zewnętrzny, a zarazem dobre samopoczucie. W naszym salonie zaopiekuje się Tobą wykwalifikowana załoga stylistek, która dzięki c

Barber po polsku to po prostu golibroda - fryzjer wyspecjalizowany w przycinaniu zarostu na twarzy. Salony tego typu były niezwykle popularne w całej Europie jeszcze na początku dwudziestego wieku. Panowie przychodzili do nich, aby wypielęgnować wąsy, kupić pomady czy też usunąć kilkudniowy meszek. Z niektórych krajów Europy zawód ten nigdy nie zniknął (na przykład z Albanii). W Polsce miał jednak dobrych kilkadziesiąt lat przerwy.

Na szczęście obecnie nie tylko wraca do łask, ale też powoli staje się stałym elementem naszej codzienności. "Salony piękności dla panów" już nie są domeną wyłącznie wielkich metropolii. Coraz częściej z tego typu usług możemy skorzystać także w miasteczkach średniej wielkości. Na klientów z otwartymi drzwiami czekają między innymi barber shop’y w Pszczynie.

Czym się zajmuje barber?

Barber w Pszczynie to artysta w dziedzinie przycinania i pielęgnowania męskiego zarostu. Pomoże dobrać "fryzurę" dla włosów na twarzy. Dopasuje ją do typu urody, jak i do najnowszych trendów.

W zakres jego obowiązków oczywiście wchodzi też modelowanie. Dobry barber w Pszczynie uformuje brodę tak, aby rosła długa, ale jednocześnie nie robiła się krzaczasta. Na specjalne życzenie przytnie maszynką zarost ala Franc Jozef (w końcu Pszczyna to dawna Galicja) albo pomoże wyhodować bródkę hiszpańską.

W salonie możemy liczyć także na pomoc w przycinaniu oraz nadaniu odpowiedniego kształtu wąsom.

Barber w Pszczynie - z jakich usług można skorzystać?

Zanim udamy się do barbera, powinniśmy przejrzeć jego ofertę i już wcześniej zdecydować, z jakiej usługi będziemy korzystać. Wielu golarzy posiada następujące opcje w swojej ofercie:

  • golenie twarzy brzytwą
  • golenie głowy również za pomocą brzytwy (bo bez tego nigdy nie będzie odpowiednio gładka)
  • strzyżenie brody nożyczkami
  • strzyżenie brody nożyczkami i brzytwą
  • konturowanie brody (dla nieobeznanych - wycinanie odpowiedniego kształtu zarostu na policzkach)

Umów się do barbera w Pszczynie

Do barbera w Pszczynie możemy oczywiście umówić się przez telefon. I ta opcja z jednej strony jest prosta a z drugiej czasami nastręcza drobnych problemów. Bo często będziemy musieli poczekać na linii. Później może się okazać, że nie ma wolnego terminu, kiedy akurat my jesteśmy dostępni. Dlatego warto korzystać z opcji rezerwowania wizyt poprzez strony i aplikacje - na przykład Moment.pl.