Przejdź do głównej zawartości

Barber Pruszków

Płatności online
Bezpieczny salon
Royal Look - zarezerwuj wizytę

Royal Look

Fryzjer

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, 05-820 Piastów
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm już przywita Cię na samym wejściu. Rozmowa fryzjerki z synem była kluczowa. Syn czuł, że jest w dobrych rękach. Świetne ścięcie, dobra atmosfera. Bardzo polecam! Widać, że salon stawia na JAKOŚĆ w każdym calu.

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Studio Fryzur Karolina Sokołowska & Paula Nails - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Karolina Sokołowska & Paula Nails

Fryzjer

Żbikowska 22lok 1u, 05-820 Piastów
4.96
Bezpieczny salon

Po zabiegu mam bardzo ładne i wypielęgnowane włosy. Każda dziewczyna, która rozjaśniała włosy powinna pójść do pani Karoliny na zabieg odbudowy włosa od środka. Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki - zarezerwuj wizytę

Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki

Masaż

Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800 Pruszków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po 10 zabiegach roll on wciągu miesiąca poziom mojej tkanki tłuszczowej się obniżył o 6,4 %. Waga się obniżyła o 1 kg. Ale poprawiło mi się znacząco samopoczucie fizyczne i psychiczne. A ni razu nie zachorowałam , a był to grudzień. Widoczność fałdków się zmniejszyła. Znikły obrzęki. Obniżył się poziom cukru o 15 kresek.

Płatności online
Bezpieczny salon
Margot Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Margot Kosmetologia Estetyczna

Inne

Bolesława Prusa 35C lok.26, 05-803 Pruszków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jesteśmy doświadczonym zespołem. Wciąż podnosimy jakość świadczonych usług uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Sztuka upiększania jest dla nas czymś więcej niż zawód- to nasza pasja i znacząca część naszego życia. Z tego właśnie powodu praca sprawia nam wielką przyjemność i s

Bezpieczny salon
Strefa Zdrowia i Relaksu - zarezerwuj wizytę

Strefa Zdrowia i Relaksu

Inne

ul. Kraszewskiego 42/1, 05-800 Pruszków
5.0
Bezpieczny salon

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Strefa Zdrowia i Relaksu jest zamknięta do 3 maja 2021 r. Kocha

Pruszków choć niewielkie miasto, to znajdują się w nim liczne zakłady usługowe: fryzjerskie i barber shop’y, które odwiedza wielu klientów. Dobry barber w Pruszkowie to nie tylko fryzjer męski, ale także osoba zajmująca się goleniem brody, wąsów i pielęgnacją męskiej twarzy, cieszy się on zaufaniem swoich klientów i renomowanym zakładem.

Jak znaleźć dobry barber shop w Pruszkowie?

Dobry barber shop w Pruszkowie możesz odnaleźć szybko poprzez portal internetowy Moment.pl. Zapoznasz się tutaj z bazą barber shopów ze swojego miasta. A na podstawie prawdziwych opinii klientów,  zweryfikujesz, który będzie odpowiedni dla Ciebie. Klienci, którzy odwiedzili różne barber shop’y, dadzą Ci pierwsze rozeznanie co do jakości usług oraz cen w zakładach. Teraz na pewno z łatwością wybierzesz ten właściwy dla siebie shop, który będzie najlepiej, najbliżej Twojego domu.

Jak najszybciej umówić się do barbera w Pruszkowie?

Wiesz już dokąd pójść, teraz już tylko zarezerwuj swoją wizytę w barber shopie. Najszybciej będzie jak zrobisz to przez Internet, korzystając z portalu Moment.pl lub ściągnij na swój telefon aplikację o tej samej nazwie. Teraz już szybko i bez kolejek umówisz się do wybranego przez Ciebie dobrego barbera w Pruszkowie.

Jakie usługi oferują barberzy w Pruszkowie?

 Barber shop’y w Pruszkowie oferują następujące usługi:

  • Golenie – jeśli chcesz, aby tym razem Twój zarost ogolił profesjonalnymi maszynkami, brzytwą lub innymi akcesoriami, wprawiony w techniki golenia fachowiec, to warto skorzystać z takiej usługi.
  • Strzyżenie brody – gdybyś chciał, aby kształt Twojej brody dopasował do wyglądu twarzy fachowiec, to zdecyduj się na strzyżenie. Końcowy efekt na pewno Cię miło zaskoczy.
  • Strzyżenie męskie – tylko tutaj możesz skorzystać z profesjonalnego strzyżenia i pielęgnacji włosów, a także zmienić swoją fryzurę pod okiem fachowców.
  • Strzyżenie wąsów – czasami dobrze ostrzyc swoje wąsy u barbera w profesjonalny sposób, z użyciem odpowiednich kosmetyków i narzędzi. Pozwoli Ci to odprężyć się, a być może zdecydować się na zmianę kształtu wąsów.

Dobry Barber w Pruszkowie sprawi, że Twoje włosy, wąsy i broda nabiorą blasku, po zastosowaniu odpowiednich nawilżających, zmiękczających i odżywiających barberskich kosmetyków. Twoja fryzura zaś, wąsy lub broda nabiorą kształtu dopasowanego do Ciebie. Po takiej wizycie poczujesz się odprężony i zadowolony ze swojego wyglądu. Pamiętaj, że możesz umówić się na nią w Barber shopie  w łatwy i szybki sposób, korzystając z portalu internetowego Moment.pl lub aplikacji o tej samej nazwie.