Przejdź do głównej zawartości

Barber Nowy Targ

Płatności online
Bezpieczny salon
Villa Dermatica - zarezerwuj wizytę

Villa Dermatica

Barber

ul. Kolejowa 1, 34-400 Nowy Targ
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zawsze wyszłam w pełni zadowolona ☺️ Dziewczyny prześwietne, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Kolor włosów piękny jak zawsze. Na buzi widzę znaczna poprawę po kwasach. Skóra jest wygładzona , rozświetlona a blizny spłycone, w końcu moja twarz wyglada ładnie bez nakładania podkładów. Serdecznie polecam ! 😊

 Salon  Fryzjerski Ginger - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Ginger

Barber

Ogrodowa 41, 34-400 Nowy Targ
5.0
Bezpieczny salon

Każda mała dziewczynka marzy, żeby zostać gwiazdą filmową. Zapraszamy do naszego salonu wszystkie kobiety, które chcą spełnić swoje dziecięce marzenia. Zadbamy, żebyś poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo: jak prawdziwa gwiazda. Czeka Cię rodzinna uroczystość? Wybierasz się na bal karnaw

Salony z tej samej miejscowości

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek

Inne

Długa 100 / Mickiewicza 7, 34-400 / 34-450 Nowy Targ / Krościenko nad Dunajcem
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Serdecznie polecam, zabieg wykonany na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta. Pani Joanna bardzo pomocna i uśmiechnięta :) Efekty widać po pierwszym zabiegu!

Salon Urody Irbis - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Irbis

Fryzjer

ul. Kolejowa, nr 165, 34-400 Nowy Targ
5.0
Bezpieczny salon

Salon Kosmetyczny i Fryzjerski zlokalizowany w Hotelu Ibis Styles w stolicy Podhala, zaprasza na profesjonalne zabiegi. Produkty Fryzjerstwo: - koloryzacja/dekoloryzacja - strzyżenie damskie oraz męskie - stylizacja fryzur - odżywianie i odnowa Kosmetyka Stylizacja paznokci: - ma

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Studio Artystyczny Azyl - zarezerwuj wizytę

Studio Artystyczny Azyl

Paznokcie

Krzywa 6, 34-400 Nowy Targ
0.0
Brak opinii

Witamy na stronie studia, w którym każda kobieta może zyskać piękne paznokcie i olśniewający makijaż! Nasz Artystyczny Azyl to także miejsce, w którym każda manicurzystka uzupełni swoją wiedzę oraz podszkoli umiejętności zarówno w zakresie profesjonalnej stylizacji paznokci , jak i makijażu

Salony bez rezerwacji online

Zawód barbera cieszy się sporą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że mężczyźni przykładają coraz większą uwagę do swojego wyglądu i dbają o zarost. Do tej pory jedynym specjalistą, z którego usług mogli korzystać był fryzjer, dzisiaj oprócz niego  chętnie wybierają się również do barbera w Nowym Targu.

Fryzjer czy barber?

Fryzjer to osoba, która zajmuje się strzyżeniem i pielęgnacją włosów, rzadziej odświeża brodę i zarost. Tymczasem barber to specjalista, który skupia się przede wszystkim na usługach związanych z pielęgnacją zarostu, a niektórzy z nich oferują dodatkowo strzyżenie włosów. Barber shopy to typowo męskie miejsca, w których klientami są wyłącznie mężczyźni. Przeważająca część personelu to również męska płeć.

Kim jest barber w Nowym Targu?

Barber to właśnie osoba, która zajmuje się męskim zarostem. Ze względu na rosnące zainteresowanie tą profesją powstaje coraz więcej szkoleń i kursów, które przygotowują do wykonywania tego zawodu. W większych, jak i mniejszych miastach powstają również profesjonalne barber shopy w Nowym Targu, w których można zadbać o brodę. Moda pojawiła się z zachodu, gdzie mężczyźni od wielu lat nosili zarost i kompleksowo o niego dbali. W Polsce coraz więcej mężczyzn przekonuje się do tego trendu, dlatego nikogo nie dziwi widok brodaczy na ulicy.

Barber shop’y w Nowym Targu - jak często je odwiedzać?

Aby zarost prezentował się estetycznie, należy o niego regularnie dbać. Z tego powodu należy systematycznie odwiedzać barber shopy, najlepiej raz w tygodniu. Dzięki temu zarost zawsze będzie miał odpowiednią długość, a jego kondycja będzie dobra. Barber zajmuje się nie tylko strzyżeniem i podcinaniem brody, ale także jej układaniem, czyszczeniem, czesaniem czy odżywianiem. Popularność zyskują również zabiegi, których celem jest odpowiednie nawilżenie włosków lub ich wzmocnienie. W tym celu używa się profesjonalnych kosmetyków dopasowanych do potrzeb klienta.

Dobry barber w Nowym Targu - jak go znaleźć?

Wybór barbera z Nowego Targu to skomplikowana sprawa, którą można ułatwić zasięgnięciem opinii znajomych. Jeśli nie ma takiej możliwości, warto skorzystać z portalu moment.pl, który posiada wiele ciekawych rozwiązań, w tym również możliwość pozostawiania komentarzy o zabiegach. W ten sposób każdy może przeczytać, jak klienci oceniają barber shop i podjąć świadomą decyzję o korzystaniu z oferowanych tam usług. Portal udostępnia także informacje o cenniku.