Przejdź do głównej zawartości

Barber Niepołomice

Salony z tej samej miejscowości

Studio Stylu i Urody S.C. - zarezerwuj wizytę

Studio Stylu i Urody S.C.

Fryzjer

3 MAJA 13, 32-005 NIEPOŁOMICE
4.98

Dzięki doradztwie na miejscu w tym salonie skorzystałam z zabiegu Keratynowej odbudowy włosów i jestem mega zadowolona!!! Włosy lśniące, miękkie i lekkie nawet po myciu włosów w domu. Super zabieg dla włosów rozjaśnianych które są zniszczone. Napewno będę korzystać ponownie.

Płatności online
Gabinet Dietetyczny Anna Załubska - zarezerwuj wizytę

Gabinet Dietetyczny Anna Załubska

Inne

Janusza Korczaka 5, 32-005 Niepołomice
4.96
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Pani Ania uwzględnia wszystkie choroby, patrzy na pacjenta całościowo. Wspiera, ma na względzie moje predyspozycje i preferencje. Swoją wiedzą daje poczucie bezpieczeństwa i budzi zaufanie. Co najważniejsze - są efekty, jest smacznie i zdrowo.

Płatności online
Gabinet Estetyki Ciała Orchidea - zarezerwuj wizytę

Gabinet Estetyki Ciała Orchidea

Inne

Ludwika Solskiego 10, 32-005 Niepołomice
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Do wybrania tego miejsca zachęciła mnie koleżanka i nie zawiodłam się. świetny klimat, przyjemne wnętrza, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Masaż relaksacyjny na bazie oleju to najprzyjemniejsze doświadczenie w moim życiu! Miejsce dla każdego kto potrzebuje się odstresować i zapomnieć o pracy.

Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica

Depilacja

Na grobli 1a, 32-005 Niepołomice
0.0
Brak opinii

Młodzieńczy wygląd bez efektu maski? Świeża, promienna skóra każdego dnia? Gładkie i jędrne ciało pomimo upływającego czasu? Gabinet Kosmetyczny Sophie Estetica stoi na straży Waszego atrakcyjnego wyglądu i pozostaje zawsze do Waszej dyspozycji. Świadczymy kompleksowe zabiegi na twarz i cia

Salony bez rezerwacji online

Trend na zapuszczanie zarostu przyniósł zainteresowanie zawodem barbera i jego usługami. Specjalista zajmuje się strzyżeniem brody i włosów, ale głównym jego zadaniem jest pielęgnacja zarostu. Oprócz odświeżania zajmuje się także jego pielęgnacją za pomocą kosmetyków. W związku z tym barber łączy elementy pracy golibrody, fryzjera, specjalisty od męskiej kosmetyki twarzy oraz golarza.

Barber w Niepołomicach - narzędzia niezbędne do pracy

Barber shop w Niepołomicach powinien być wyposażony w narzędzia i akcesoria niezbędne do wykonywania strzyżenia, golenia, podcinania brody i włosów, a także pielęgnacji. Podstawą jest wygodny fotel, w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu, myjnia, konsoleta oraz narzędzia: brzytwa i nożyczki fryzjerskie, maszynka. Kluczowe są także kosmetyki do pielęgnacji: szampony, odżywki, olejki, balsamy, które dostępne są zwykle również do sprzedaży. Profesjonalne wyposażenie pozwala kompleksowo zadbać o estetyczny zarost.

Czym różni się golenie brzytwą u barbera od domowego zabiegu?

Wizyta u barbera w Niepołomicach to powrót do dawnych tradycji. Jego podstawową zaletą jest efekt, jaki można uzyskać, ale również uczestnictwo w całym rytuale związanym z goleniem przez profesjonalistę. W czasie wizyty w barber shopie nie używa się popularnych drogeryjnych pianek, które są nietrwałe. Zamiast niech specjaliści stosują kremy i mydła do golenia, które tworzą pianę mydlaną. W przypadku twardego zarostu stosowany jest dodatkowo olejek zmiękczający. Golenie można wykonywać za pomocą brzytew o różnych ostrzach. Szerokie odpowiadają za szybsze zbieranie piany, ale utrudniają dostęp do miejsc o małej lub nieregularnej powierzchni. Kluczem do precyzyjnego golenia jest jednak kierunek prowadzenia brzytwy. Na początku prowadzona jest "z włosem", zaczynając od baczków, a dopiero następnie - "pod włos" z odpowiednio naprężoną skórą twarzy. 

Gdzie barber zdobywa umiejetności?

Choć barber jest coraz bardziej popularnym zawodem, wciąż brakuje profesjonalnych szkoleń. W związku z tym specjaliści zdobywają doświadczenie dzięki kolejnym strzyżeniom i podcinaniu brody. Uczą się zatem poprzez praktykę.

Jak znaleźć barber shop’y w Niepołomicach?

Dobry barber w Niepołomicach to osoba doceniana przez swoich klientów. Jak sprawdzić zatem, czy posiada on pozytywne opinie? Najlepszym wyborem jest portal moment.pl, który gromadzi listę barber shopów, a każdy z nich posiada komentarz pozostawiony przez klienta.