Przejdź do głównej zawartości

Barber Mikołów

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających - zarezerwuj wizytę

Perfect Group Panewnicka 201 Klinika Zdrowia i Urody dla Wymagających

Barber

Panewnicka 201, 40-772 Katowice
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Dlatego też oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa, kosmetologii, trychologii, medycyny estetycznej, dietetyki oraz opieki trenerów personal

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
HANKA - zarezerwuj wizytę

HANKA

Fryzjer

Panewnicka 347, 40-773 Katowice
4.97
Bezpieczny salon

Pierwszy fryzjer co naprawdę podcina końcówki a nie pół włosów :-) Po gorących nożyczkach wycieniowane włosy układają się idealnie. Jestem bardzo zadowolona. Chyba najlepsze moje cięcie w życiu ;-)

Bezpieczny salon
AHA BEAUTY Joanna Łeppek - zarezerwuj wizytę

AHA BEAUTY Joanna Łeppek

Kosmetyczka

Stefana Okrzei 33, 43-190 Mikołów
4.97
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam wizytę w salonie. Pani Joanna posiada ogromną wiedzę z zakresu kosmetologii. Ujęło mnie indywidualne podejście do klienta, dokładne wyjaśnienie na czym będzie polegał zabieg. Kosmetyki wykorzystywane w salonie są z najwyższej półki. Po wizycie cera wyraźnie wygładzona, rozświetlona. Z przyjemnością wrócę. Dziękuję

Bezpieczny salon
LUALMI Anti Aging Mikołów - zarezerwuj wizytę

LUALMI Anti Aging Mikołów

Kosmetyczka

Wyzwolenia 40, 43-190 Mikołów
5.0
Bezpieczny salon

Wizyta w Salonie to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Profesjonalnie wykonane zabiegi, cudowna chwila relaksu. Co najważniejsze - efekt widoczny w lustrze :)

Salony bez rezerwacji online

KOS-med | kosmetyczka Mikołów - zarezerwuj wizytę

KOS-med | kosmetyczka Mikołów

Barber

Krakowska 15, Mikołów
5.0
niezweryfikowany

KOS-med | kosmetyczka Mikołów znajduje się przy Krakowska 15 w Mikołowie. Mówi się, że każdy ma swój gust. Różne są zatem kanony piękna. Nie chodzi o to, żeby spełniać czyjeś oczekiwania, ale żeby samemu czuć się dobrze. Wybierz jedną z naszych usług, umów się na wizytę i zatroszcz się o si

Barber zyskał dużą popularność z powodu trendu brodaczy. Właśnie z tego powodu powstaje coraz więcej barber shopów w Mikołowie, które oferują profesjonalne usługi pielęgnacyjne i fryzjerskie, dzięki którym każdy mężczyzna może kompleksowo zadbać o swój wygląd. 

Barber w Mikołowie – współczesny golibroda

Kiedyś golibroda, dzisiaj profesjonalny barber władający nie tylko brzytwą, ale też maszynką czy nożyczkami oferuje wyspecjalizowane usługi fryzjerskie, a także strzyżenie brody oraz pielęgnację męskiego zarostu. Używa do tego profesjonalnych narzędzi, ale także kosmetyków. 

Barber shop – salon piękności dla facetów

Barber shop pełni rolę nie tylko fryzjera męskiego, ale oferuje także pełny pakiet usług pielęgnacyjnych, w tym nawet depilację zbędnego owłosienia w nosie. Dzięki temu każdy mężczyzna opuszczający salon może poczuć się piękny i zadbany. Barber to także osoba, która może udzielić wskazówek na temat pielęgnacji brody. W salonie można też zwykle zakupić kosmetyki do pielęgnacji. Wreszcie barber shop to miejsce, gdzie można przejść metamorfozę. Jednocześnie to lokal służący odprężeniu i relaksowi.

Barber shop’y w Mikołowie - dlaczego warto się wybrać?

Warto skorzystać z usług barbera, by zadbać o swoją brodę. Kolejną jego zaletą jest kompleksowe podejście do klienta. W jednym miejscu można przystrzyc brodę, włosy, uzyskać poradę dotyczącą pielęgnacji, jak i zakupić profesjonalne kosmetyki. Dobrej jakości salon to miejsce, w którym zadbasz o włosy, ale też zrelaksujesz się i odpoczniesz w przyjemnej atmosferze. Opuszczając salon, każdy mężczyzna pachnie wodą po goleniu, zyskuje na atrakcyjności i pewności siebie. Dobry wygląd to przecież podstawa w przyciąganiu i uwodzeniu kobiet, a także element dobrego samopoczucia. W związku z tym regularna wizyta w barber shopie w Mikołowie powinna stać się stałym elementem rytuału brodaczy, którzy dbają o swój wizerunek.

Dobry barber w Mikołowie - jak wybrać?

Profesjonalny barber w Mikołowie to przede wszystkim gwarancja dobrej jakości usług. Trudno jednak ocenić profesjonalizm specjalisty bez znajomości salonu. Pomocny w tym może być portal moment.pl, w którym dostępna jest lista salonów oferujących usługi barberskie. Każdy z nich opatrzony jest komentarzami klientów, co może znacznie ułatwić wybór. Ponadto dostępne są tam też aktualne cenniki. Cały proces umawiania wizyty odbywa się przez internet.