Przejdź do głównej zawartości

Barber Lublin

Bezpieczny salon
Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie - zarezerwuj wizytę

Metamorfozaa Marek Łukasz Fryzjer & Paznokcie

Barber

Tomasza Zana 29/17, 20-601 Lublin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pan Marek - Polecam, fantastyczna i profesjonalna obsługa z wielkim talentem i sercem podchodzi do wykonywanej pracy :) Co najważniejsze słucha co się do niego mówi i wie czego klient oczekuje. Moje oczekiwania spełnione w 1000%! Z czystym sumieniem polecam ten salon! MOJE WŁOSY MAJĄ ZAWSZE WŁAŚCIWY KOLOR !!!

SALON ANNA Fryzjerstwo Kosmetyka Stylizacja Paznokci - zarezerwuj wizytę

SALON ANNA Fryzjerstwo Kosmetyka Stylizacja Paznokci

Barber

ŚWIDNICZEK 9, 20-258 Lublin
4.94

Oczywiście polecam miejsce i usługi w salonie Anna. Kolor włosów głęboki i świetlisty, a włosy odżywione - to efekt zarówno profesjonalnych produktów używanych w salonie jak i pracy i zaangażowania właścicielki salonu. Polecam również że względu na atmosferę miejsca 💆😄

Bezpieczny salon
Studio33  - zarezerwuj wizytę

Studio33

Barber

Królowej Bony 8, 20 281 Lublin
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Dawno nie zostałem tak profesjonalnie obsłużony, na prawdę wiedzą czego oczekuje klient ale też potrafią powiedzieć co będzie niekorzystne. Precyzja i dokładność jest tam wyraźnie na bardzo wysokim poziomie, warto było przejechać cały Lublin :)

Bezpieczny salon
MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek - zarezerwuj wizytę

MOLEQUA Marlena Błasik-Kasperek

Barber

Zamojska 8, 20-105 Lublin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Wizyta była niewątpliwie jedną z najprzyjemniejszych, odkąd korzystam z usług Salonu. Pani Patrycja jest przesympatyczną osobą i świetnie poradziła sobie z moimi włosami, które nie należą do najłatwiejszych w modelowaniu. Jestem bardzo zadowolony z fryzury oraz porad otrzymanych w związku z pielęgnacją i układaniem włosów :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Salony Fryzjerskie Chołota - Bursztynowa - zarezerwuj wizytę

Salony Fryzjerskie Chołota - Bursztynowa

Barber

ul. Bursztynowa 35, 20-576 Lublin
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zawsze - pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera i super efekt końcowy. Zdecydowanie polecam salon oraz fryzjera Sebastiana. Pozdrawiam, Zadowolony klient

Bezpieczny salon
Studio Fryzur Alita - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Alita

Barber

Jana Sapiehy 3, 20-095 Lublin
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Strzygę się w tym salonie od kiedy powstał. Zaczynając od rezerwacji - prosto, szybko, online. Nie ma problemu by umówić wizytę również telefonicznie. Na miejscu full profeska i obsługa na najwyższym poziomie. Pani Edyta jak zwykle miła i uśmiechnięta. Potrafi dobrze doradzić, zawsze wychodzę zadowolony z salonu. Polecam ;)

Salony z tej samej miejscowości

Chcesz znaleźć dobrego barbera w Lublinie?

Zdaje się, że skoro powstało tak wiele barber shopów i wciąż powstają nowe, usługi barberów będą coraz bogatsze oraz jakościowo wysokie. Niestety nie jest to regułą, ponieważ nie każdy barber w Lublinie posiada odpowiednie kwalifikacje. Niekiedy są to zwyczajni fryzjerzy męscy, którzy nie odbyli odpowiednich kursów barberskich. Dlatego najlepsi barberzy to ci z bogatym doświadczenie, wiedzą i o niebywałym talencie oraz wyobraźni.

Czy da się takiego barbera w Lublinie znaleźć? Tak, jest to możliwe zwłaszcza z pomocą naszej bazy. Dzięki niej możliwe staje się znalezienie barbera o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach w zaledwie kilkanaście sekund! Wystarczy tylko określić tę część miasta, w której chcesz znaleźć barbera i podać rodzaj usługi, która Cię interesuje, a zobaczysz listę najlepszych barberów w okolicy i szybko zarezerwujesz dogodny dla Ciebie termin. Proste, prawda?

W czym specjalizuje się barber?

Często barberzy uznawani są jedynie za fryzjerów od brody. Jest to mylne przekonanie, gdyż barberzy zajmują się nie tylko brodą. Faktem jest, że stylizacja i pielęgnacja brody to ich najważniejsza ze specjalności, ale dopełnieniem tego jest umiejętność stylizacji również włosów na głowie.

Jak widać, barber jest cennym stylistą męskim, gdyż całkowicie zaspokaja męskie potrzeby co do stylizacji i formowania zarostu oraz włosów. Jednakże nawet posiadanie wszelkich potrzebnych akcesoriów, przyrządów i kosmetyków nie byłoby nic warte, gdyby nie jego cechy osobiste. Barber cieszy się taką marką, gdyż jest to osoba z talentem i wyobraźnią. Taki właśnie jest najlepszy barber w Lublinie.

Najpopularniejsze usługi barberskie w Lublinie

Należy powiedzieć, że wbrew przekonaniu, barber jest mistrzem w stylizacji zarówno męskiej brody, jak i włosów. Mowa oczywiście o dobrych i renomowanych barberach, gdyż wśród nich trafiają się również nieco słabsi w swoim fachu.

Usługi, jakie oferują najlepsi i utalentowani barberzy to:

  • eleganckie i gustowne stylizacje męskich włosów bez niepotrzebnych udziwnień, gdyż mężczyzna najlepiej wygląda w stylizacjach złożonych z włosów krótkich,
  • stylizacja brody zgodna z oczekiwaniami klienta,
  • strzyżenie i pielęgnowanie brody i wąsów,
  • instruktaż odnośnie pielęgnacji włosów i zarostu także we własnym domu, dlatego barber poleca stosowanie docelowych kosmetyków,
  • prowadzenie początkujących brodaczy.

Jaki barber shop wybrać w Lublinie?

Każda osoba, której zależy na swoim wyglądzie, powinna szukać barber shopu w Lublinie, który cieszy się wśród swoich klientów dobrą opinią. Właśnie opinie klientów wiele mówią o barber shopie, jego jakości i podejściu do klienta. Pojawia się zatem pytanie, czy tani barber w Lublinie może dorównywać jakością usług droższemu? Przeglądając rankingi barberów w Lublinie szybko zauważysz, że nie cena jest wyznacznikiem jakości. Dla wielu dzisiaj cenniki nie są straszne, kiedy wiesz, że odnaleziony przez Ciebie barber to prawdziwy specjalista.