Przejdź do głównej zawartości

Barber Łódź

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Rąbieńska 8/10 - zarezerwuj wizytę

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Rąbieńska 8/10

Barber

Rąbieńska 8/1, 94-227 Łódź
Rezerwacja przez Booksy

Świetna wizyta! Przyjacielska, niewymuszona atmosfera. Podejście do oczekiwań klienta otwarte i kreatywne. Bez oceniania i narzucania swoich wizji. Wszystko perfekcyjne. Mimo tego, że sam nie byłem do końca przekonany do tego co ma się wydarzyć z moją fryzurą, to efekt końcowy sprawił, że czuję się dobrze z tym co mam na głowie. Bomba!

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzur Sabanty - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Sabanty

Barber

Ketlinga 11 , 92-431 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Profesjonaliści zarówno we fryzjerstwie jak i obsłudze klienta. Wszystko punktualnie oraz nastawione na słuchanie sugestii wraz z własnymi propozycjami strzyżenia. Polecam!

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Lniana27 - zarezerwuj wizytę

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Lniana27

Barber

Lniana 27, 91-158 Łódź
4.96
Rezerwacja przez Booksy

Marek - najlepszy barber u jakiego byłem. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Podczas wizyty dokładnie objaśniał co dzieje się na głowie i brodzie:) Na pewno była to moja pierwsza i nie ostatnia wizyta u Marka.

Bezpieczny salon
Beauty Room - zarezerwuj wizytę

Beauty Room

Barber

Pojezierska 93, 91-341 Łódź
4.96
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Ania, ze wszech miar wie czego klient oczekuje, zwłaszcza tak wymagający jak ośmiolatek :) Pełen profesjonalizm!!! Nie jestem, w stanie po raz kolejny, dla profesjonalistów tego salonu wyrazić podziwu dla ich zaangażowania i zawodowstwa :) Pozdrawiam i polecam :)

Bezpieczny salon
Bernacki Salon  - zarezerwuj wizytę

Bernacki Salon

Barber

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 19, 90-349 Łódź
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Kawa pyszna, obsługa na najwyższym światowym poziomie. Alicja to klasa sama w sobie. Moja ulubiona fryzjerka ever. A brakiem już u wielu wielu innych. Teraz wiem z kim będę już na zawsze.

Umów termin u barbera w Łodzi

Od niedawna pojawia się w Łodzi coraz więcej nowych barber shopów. Można się z tego cieszyć, gdyż brodacze wreszcie będą mieć swój salon fryzjerski blisko własnego miejsca zamieszkania. Zadziwiające jest to, że mimo iż powstają ciągle to nowsze barber shopy, poziom usług nie rośnie. Może to być wynikiem tego, że niektóre barber shopy otwierane są przez osoby niewykształcone w tym fachu i bez praktyki.

Znalezienie dobrego barber shopu w Łodzi jest jednak możliwe dzięki naszej bazie informacyjnej, która pełna jest wysoko wyspecjalizowanych barberów pragnących służyć swoimi umiejętnościami, talentem i praktyką. Co musisz zrobić, aby skorzystać z usług dobrego barbera? Wyszukaj go w naszej bazie! Możesz to zrobić, określając część miasta, w której mieszkasz i podając rodzaj interesującej Cię usługi. Nasz system szybko wyszuka specjalistę, którego potrzebujesz.

Profesjonalny fryzjer od brody w Łodzi

Krąży przeświadczenie wśród ludzi, że barber zajmuje się wyłącznie brodami. Jednak to nie wszystko, czym profesjonalny barber się zajmuje. Prócz zarostu, umiejętności barbera wykraczają znacznie dalej. Barber w Łodzi nie tylko stylizuje i pielęgnuje męskie brody, ale także robi to samo z włosami na głowie i resztą męskiego owłosienia. Jest to specyficzne połączenie męskiego fryzjera z golibrodą, a to i tak nie wszystko, co potrafi dobry barber.

Posiada on umiejętności i niebywały talent do tego, aby dokonać fachowej stylizacji włosów oraz zarostu, więc warto zaznajomić się z pobliskim barberem. Zarówno brodacze, jak i osoby bez zarostu mogą z jego usług korzystać. Trzeba podkreślić, że usługi odbywają się w męskiej atmosferze, jaka panuje tylko w barber shopie.

Chętnie wybierane usługi barberskie w Łodzi

Pomimo tego, że barber uważany jest przez wielu jako spec od brody, usługi, jakie oferuje, zawierają:

  • klasyczne strzyżenie i stylizacje fryzur męskich,
  • w razie potrzeby farbowanie włosów na jednolity kolor wraz z usunięciem siwizny,
  • stylizacja brody z jej strzyżeniem i kształtowaniem,
  • pielęgnacja zarówno włosów, jak i brody, gdyż jedno i drugie wymaga specyficznego rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych,
  • regularne przystrzyganie brody i włosów, aby stanowiły jedną całość,
  • porady odnośnie do pielęgnacji domowej,
  • porady dla osób zapuszczających brodę po raz pierwszy.

Polecany barber shop w Łodzi

Na pewno każda osoba pragnie, aby stylizował ją najlepszy barber w Łodzi. Co prawda, nikt nie chce przepłacać, to najchętniej poszukiwany jest tani barber w Łodzi. Warto podkreślić, że tańsze usługi nie zawsze określają gorszą jakość, pod warunkiem, że świadczone są przez poważną osobę z odpowiednimi umiejętnościami i wyobraźnią. W  takiej sytuacji cennik usług jest już rzeczą drugoplanową. Najważniejsze to sprawdzić ranking barberów w Łodzi, czy aby barber, którego wy bierzemy, znajduje się na liście i czy opinie jego stałych klientów dobrze o nim świadczą. Jest to najważniejsza rzecz, jeżeli szukasz dobrego barbera w mieście.