Barber Kraków Śródmieście

99 wyników

Salony z tej samej miejscowości

DIVA'S ROOM

Barber

Grzegórzecka 43, 31-532 Kraków
4.7
178 opinii

Jestem klientka tego salonu już od jakiegoś czasu . Uwielbiam go) nigdy się nie przejmuje co i jak będę chciała robić , bo nawet jeśli nie masz żadnego pomysłu dziewczyny chętnie pomogą dobrać najlepszy dizajn. Zawsze są jakieś nowości ! Jest naprawdę z czego wybrać! Mega zadowolona z obsługi klienta. Polecam jak najbardziej ten salon!

Alchemia Piękna

Barber

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
384 opinie

Pełen profesjonalizm ; świetny zabieg; doskonałe wykonanie. Efekty? Zobaczę : to dopiero pierwszy zabieg tego typu . Jestem jednak dobrej myśli , ponieważ jak do tej pory , wszystkie zabiegi wykonane przez Panią Kamilę miały efekt powyżej oczekiwań !

Nail Style

Barber

Wiślane Tarasy ul. Grzegórzecka 67G/168 klatka E, 31-559 Kraków
5.0
655 opinii

Po roku wykonywania hybryd w tym salonie w związku ze zbliżającym się porodem musiałam je zdjąć. Paznokcie są w bardzo dobrej kondycji. Zostały odżywione i przygotowane do porodowej przerwy. Z pewnością wrócę bo stan płytki świadczy o tym, że usługa jest na prawdę fachowo za każdym razem wykonywana :)

B.R.O.W.S brow bar

Barber

Rakowicka 11, 31-511 Kraków
4.9
327 opinii

I've been coming to this location to get my brows and eyelashes done for about 5 months, and it's hands down the BEST service. Everytime the brows are perfectly shaped, done in a timely manner, with the least amount of pain, and the color lasts 3-4 weeks. Highly recommend!

K&M HOUSE OF HAIR

Barber

Ul.Marka Stachowskiego 4, 31-559 Kraków
4.9
109 opinii

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Po nieudanej koloryzacji w innym salonie Pani Kasia pomogła mi uratować fryzurę. Dokładnie omówiłyśmy co można zrobić, aby wykrzesać jak najlepszy look po zbyt ciemnej koloryzacji. Kolor wyszedł świetnie i Pani Kasia super sobie poradziła w tej trudnej sytuacji.

Centrum Zdrowego Włosa Gabinet Trychologiczny

Barber

Karola Jana Chodkiewicza 8, 31-532 Kraków
5.0
72 opinie

Bardzo cenię Panią Kingę. Duża i rozległa wiedzą w tematach dietetyki oraz analizy pierwiastkowej włosa. Zawsze pomocną, odpowiada na każdą wiadomość z zapytaniem. Przygotowuje dietę zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bardzo pogodna osoba.

Barber Kraków Śródmieście 99 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł