Przejdź do głównej zawartości

Barber Kielce

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon fryzjerski kosmetyczny She & He - zarezerwuj wizytę

Salon fryzjerski kosmetyczny She & He

Barber

Jasna 24, 25-523 Kielce
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie podeszła do cięcia podzieliła mokre włosy na strefy, a następnie podcięła wszystkie zniszczone końcówki, wszystko było wykonane delikatnie bez szarpania włosów. Bardzo polecam i na pewno wrócę na kolejne podcięcie włosów gorącymi nożyczkami.

Płatności online
Atelier Fryzjerskie W&W - zarezerwuj wizytę

Atelier Fryzjerskie W&W

Barber

Ul.mała 14, 25-012 Kielce
5.0
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo dobry i kompetentny ,punktualny serwis klienta . Pani Wiktoria jest bardzo dobrą fryzjerką. Spełniła wszystkie moje oczekiwania , z Atelier wyszłam w pełni usatysfakcjonowana . Zarezerwowałam termin następnej wizyty . Na pewno będę tu wracać . To Atelier Fryzjerskie jest godne polecenia , ceny za usługi są na rozsądnym poziomie .

Bezpieczny salon
Barberia - zarezerwuj wizytę

Barberia

Barber

Duża 10, 25-301 Kielce
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Barber Shop BARBERIA to miejsce stworzone z myślą o mężczyznach, dla których ważna jest dopracowana fryzura oraz zadbana broda. Fryzjerstwo to nie zawód, to pasja. Znajdź nas również na facebook: www.facebook.com/barberiamarcinborowiec/ Zapraszamy serdecznie

Salony z tej samej miejscowości

Szukasz barbera w Kielcach?

Nowoczesne barber shopy, czyli swoiste męskie salony, to miejsca, w których doświadczyć można profesjonalnych i wysokich jakościowo usług. Osoby, które poszukują barbera, z pewnością chcą, aby usługi były wykonywane szybko i z odpowiednią jakością. Najlepsi barberzy w Kielcach obsługują wielkie rzesze klientów, a to dlatego, że podchodzą do każdego z nich z dużą indywidualnością i profesjonalizmem.

Jako że nie jest wcale łatwo znaleźć dobrego barbera w Kielcach, optymalne staje się przeszukanie naszej bazy, w której można znaleźć dokładnie takiego barbera, na jakim Ci zależy. To nie jest skomplikowany proces, jedyne co musisz zrobić, to określić tę część miasta, w której chcesz znaleźć barber shop i wybrać interesujący Cię zabieg. Uzyskasz dostęp do specjalistów z barberstwa, a także możliwość dokonania szybkiej rezerwacji zabiegu.

Czym charakteryzuje się dobry fryzjer od brody?

Wielu ludzi określa barbera jako fryzjera od brody, jednakże zajmuje się on nie tylko zarostem, ale też i włosami na głowie. Dlatego osoby nieposiadające brody, mogą traktować barbera jako typowego fryzjera męskiego. Co istotne, zajmuje się on jedynie fryzurami męskimi, także obsługuje jedynie facetów. Oferuje im cały wachlarz usług, czyli możliwość ostrzyżenia włosów, stylizacji brody czy scalenie zarostu z brwiami oraz włosami na głowie. Brodzie nadaje ciekawych kształtów, jakich tylko sobie zażyczysz. Nie znajdziesz drugiego specjalisty o takich możliwościach!

Większość barberów z Kielc to artyści, więc możesz liczyć na indywidualne cięcia, które znacznie odmienią Twój wizerunek. Oprócz samych akcesoriów barber dosyć pieczołowicie zajmie się Twoimi potrzebami. Zanim przejdzie do stylizacji włosów albo brody, sprawdzi stan Twoich włosów. Nie zostawi Cię, jeśli włosy, czy skóra głowy nie są w najlepszym stanie. Błyskawicznie podejmie działania, mające na celu poprawienie kondycji skóry głowy oraz włosów.

Sztandarowe usługi barberskie

Do barbera może udać się każdy mężczyzna bez względu na to, czy potrzebuje usług barberskich, czy fryzjerskich. Warto wiedzieć, że barber oferuje:

  • strzyżenie włosów i klasyczne stylizacje fryzur, a także farbowanie,
  • dla osób, u których pojawiająca się siwizna ujmuje atrakcyjności, tonowanie jej,
  • stylizacja brody, w czym zawiera się strzyżenie jej i indywidualne stylizowanie z wykorzystaniem wszelkich dostępnych technik i nowoczesnych trendów panujących aktualnie w modzie,
  • prowadzenie nowych osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z brodą,
  • pielęgnacja włosów i brody,
  • indywidualne formowanie brody i włosów,
  • doradztwo co do domowej pielęgnacji zarostu na twarzy i włosów na głowie.

Jaki barber shop z Kielc wykona wszystkie te usługi?

Bez korzystania z naszej bazy znalezienie barbera, który z pełnym profesjonalizmem zająłby się Tobą, jest niezwykle trudne. Dlatego najlepszy barber w Kielcach to ten, który wykonuje z pasją wszystkie oferowane usługi. Szukając specjalisty, nie warto patrzeć od razu na cennik usług, ale sprawdzić jego kompetencje. Okazać się może, że tani barber w Kielcach jest równie dobrym specjalistą, jak droższy. Przeglądając ranking barber shopów w Kielcach, warto zerknąć też na opinie i komentarze klientów na temat wybranych barberów.