Przejdź do głównej zawartości

Barber Kęty

Bezpieczny salon
Studio Fryzur A.N. - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur A.N.

Fryzjer

Jana III Sobieskiego 18, 32-650 Kęty
4.98
Bezpieczny salon

Super upięcie. Do końca sama nie wiedziałam jakie upięcie chcę, ale Pani Klaudia jak zwykle nie zawiodła. Super upięcie, klasyczne i eleganckie. Idealnie pasowało do kreacji. Trzymało się rewelacyjnie 2 dni do czasu umycia włosów ;)

Studio Kosmetyczne Izabela - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyczne Izabela

Kosmetyczka

Partyzantów 48a, 32-650 Kęty

Szanowni Państwo, Prowadzę salon kosmetyczny od 2001roku. Ten czas poświęciłam na uważne obserwowanie moich klientów, ich potrzeb, pragnień, czasami trosk. Zmierzałam się z wieloma ciekawymi wyzwaniami i radością patrzyłam na efekty mojej pracy. Moim największym marzeniem jest sprawianie

Płatności online
Bezpieczny salon
Dianthus Day Spa  - zarezerwuj wizytę

Dianthus Day Spa

Kosmetyczka

Henryka Sienkiewicza 1B, 32-650 Kęty
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Paznokcie bardzo ładnie i estetycznie wykonane. Sama atmosfera w salonie robi swoje, najchętniej wejść i nie wychodzić. Serdecznie Polecam

Salony bez rezerwacji online

Broda męska ponownie wraca do łask, dlatego na ulicach można zobaczyć wielu mężczyzn z idealnie przystrzyżonym i wypielęgnowanym zarostem. Barber zajmuje się strzyżeniem i pielęgnacją brody, ale również jej usuwaniem. Czym charakteryzuje się dobry barber w Kętach?

Odświeżanie brody

Barber w Kętach zajmuje się przede wszystkim strzyżeniem oraz podcinaniem brody. Oprócz tego może na niej wykonać również bardziej skomplikowane fryzury. Cała procedura rozpoczyna się krótką rozmową z klientem, która ma na celu zweryfikować jego oczekiwania. Zwykle specjalista proponuje kilka pomysłów na strzyżenie brody, które klient może zaakceptować lub utrzymać własną wizję. Barber wybiera kształt zarostu na podstawie wyglądu klienta, owalu twarzy, ale również jego preferencji czy stylu ubierania się.

Narzędzia barbera

Do skracania brody barber w Kętach używa zwykle trymera. W kolejnych etapach może stosować nożyczki lub maszynkę. Profesjonaliści posługują się także brzytwą. Niezbędne są jednak kosmetyki do strzyżenia (mydła do golenia albo specjalna pianka), a także do pielęgnacji (szampony, odżywki, pomady, olejki).

Cover – koloryzacja męska

Choć farbowanie przypisane jest najczęściej do kobiet, to poddają mu się również mężczyźni. Męska koloryzacja, czyli cover, polega na dopasowaniu takiego koloru, który najbardziej pasuje do karnacji i naturalnego odcienia włosów. Dzięki temu włosy wyglądają świeżo, a efekt utrzymuje się znacznie dłużej.

Dlaczego warto wybrać barber shop’y w Kętach?

Przede wszystkim dlatego, że panuje tam typowo męski klimat. Poza tym zwykle oferowana jest tam kompleksowa usługa. Oprócz pielęgnacji zarostu można również skorzystać z usług typowo fryzjerskich. Rozmowa ze specjalistą zawsze kończy się dobraniem właściwego kształtu brody, dzięki czemu opuszczający lokal mężczyzna prezentuje się wyjątkowo dobrze. Ponadto w salonie można skorzystać z profesjonalnej pomocy barbera, a także zakupić produkty do stylizacji i pielęgnacji brody, by efekt utrzymywał się jeszcze dłużej.

Barber w Kętach - jak go znaleźć?

Znalezienie profesjonalisty bywa trudne, ale nie z portalem moment.pl. Dzięki niemu można wyszukać salon, zaznaczając w filtrach interesujące nas usługi i miasto. Ponadto portal daje możliwość sprawdzenia opinii innych klientów, a także aktualnego cennika, przez co daje dostęp do kluczowych informacji.