Przejdź do głównej zawartości

Barber Katowice Centrum

Płatności online
O! MY HAIR! - JAGIELLOŃSKA 13 - zarezerwuj wizytę

O! MY HAIR! - JAGIELLOŃSKA 13

Barber

Jagiellońska 13, 40-925 Katowice
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Polecam salon, ponieważ przede wszystkim skupiają się na tym, żeby klientka miała zdrowe włosy, a nie ślepo robią to co ona chce, bez gwarancji, że "operacja" się uda. Pierwszy raz spotkałam się z odmową wykonania usługi przez wzgląd na kondycję włosów. Moje włosy i ja dziękujemy!

Bezpieczny salon
Studio Adrian Kot - zarezerwuj wizytę

Studio Adrian Kot

Barber

Słowackiego 27, 40-094 Katowice
4.98
Bezpieczny salon

Jak zawsze w 100% a nawet 200% jestem zadowolona z usługi. Pani Bożenka działa cuda. Tym razem oddałam się w ręce Pani Bożenki bez żadnych wskazówek i jestem mega zadowolona, sama jestem fryzjerką i naprawdę ciężko mi dogodzić. Polecam złote ręce Pani Bożenki z czystym sumieniem. Kasia

O! MY HAIR! - 1 Maja 18 - zarezerwuj wizytę

O! MY HAIR! - 1 Maja 18

Barber

1 -go Maja 18, 40-284 Katowice
4.94

To była nasza pierwsza wizyta w OMH, ale już wiemy, że nie ostatnia😁 Miła obsługa od samego wejścia, a później prawie jak u Hitchcocka, napięcie a raczej profesjonalna obsługa😉, już tylko rosła. Nasze głowy zostały uratowane, za co my i nasze włosy jesteśmy wdzięczni💖 Grzegorz Stępień - dobra robota, polecamy i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

ROTKO.NO1 - zarezerwuj wizytę

ROTKO.NO1

Barber

Wawelska 4, 40-098 Katowice
4.94

Wizyta była cudowna, efekt fenomenalny! Gosia odczarowała moje włosy naprawiając to, co zepsuł mój poprzedni fryzjer. Atmosfera w salonie jest fantastyczna - eleganckie wnętrze, w którym aż przyjemnie zagubić się myślami, a dzięki podejściu wszystkich stylistów, czułam się jak wśród przyjaciół. Zdecydowanie polecam! Sama z pewnością będę tu wracać.

Brzytwa Mać Barber Shop Katowice - zarezerwuj wizytę

Brzytwa Mać Barber Shop Katowice

Barber

świętego Jacka 1A, 40-019 Katowice
5.0

W tym roku miną 4 lata odkąd Brzytwa Mać Barber Shop otworzyło swoje podwoje dla Klientów. Do tej pory rezerwacje możliwe były tylko w serwisie booksy. Teraz otwieramy się dla Was także na moment.pl Klasyczne fryzury i perfekcyjne golenie brzytwą. Odwiedź nas w centrum Katowic, zostaw sa

Salony z tej samej miejscowości