Przejdź do głównej zawartości

Barber Gorzów Wielkopolski

Studio Fryzur - Daniel Jasiński - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur - Daniel Jasiński

Barber

Plac Jana Pawła II, 110, 66-400 Gorzów Wielkopolski
5.0
Bezpieczny salon

Studio fryzjerskie "Inspiracja" Daniel Jasiński to miejsce dla klientów którzy pragną skorzystać z usług fryzjerskich w miłej atmosferze, na najwyższym poziomie w przystępnej cenie ;) Współpracujemy z marką Leyton house . Leyton house jako marka stanowi nowoczesne połączenie między naturą

Salony z tej samej miejscowości

Klinika Reha-Med - zarezerwuj wizytę

Klinika Reha-Med

Kosmetyczka

Londyńska 5A-H, lokal 15, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Przemiła Pani Kasia jest nie do opisania. Jej fachowość, zaangażowanie, uprzejmość, aparycja i cudowna delikatność stanowią zestaw nie do porównania. I właśnie to zadecydowało o tym, że mimo iż byłem u Pani Kasi pierwszy raz, to na pewno będę Jej wiernym i stałym klientem. Oddać się w Jej ręce to największa rozkosz !

Magneta Beauty Małgorzata Jenczyk - zarezerwuj wizytę

Magneta Beauty Małgorzata Jenczyk

Inne

Grabskiego 13 /1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
5.0

Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Magneta Beauty zaprasza wszystkie Panie i Panów na profesjonalne zabiegi z zakresu makijażu permanentnego oraz kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii. Wraz ze zmianą lokalu poszerzyliśmy ofertę o zabiegi na ciało-modelowanie sylwetki,

Barber shop to wyjątkowe miejsce dedykowane wyłącznie mężczyznom. Mogą oni tam kompleksowo zadbać o swoje włosy, jak i zarost. Czuwa nad tym wykwalifikowany specjalista, jakim jest barber. 

Jak znaleźć dobre barber shop’y w Gorzowie Wielkopolskim?

Choć każdego przekona zupełnie inna cecha lub możliwości, wybierając barber shop w Gorzowie, warto wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. W większości przypadków wygląd budynku, a zwłaszcza jego wnętrze są bardzo znaczące. Jeśli po przekroczeniu progu widać wyraźne plamy i porozrzucane wszędzie przyrządy, to z pewnością nie jest to miejsce warte zaufania. Pierwsze, co należy wziąć pod uwagę to czystość i porządek. Z pozoru wszystko może wydawać się zadbane, ale warto również przyjrzeć się szczegółom. Można również zapytać o dezynfekcję narzędzi i inne zabiegi higieniczne. Znaczenie ma również ogólna atmosfera, ponieważ lokal jest zwykle miejscem, gdzie oprócz konkretnych usług, mężczyzna może również się zrelaksować.

Kolejnym czynnikiem jest liczba stanowisk pracy. Jeśli znajdują się jedno lub dwa, to oznacza, że lokal dopiero się rozwija. Nie przekłada się to w żaden sposób na jakość oferowanych usług, ale może mieć znaczenie dla szybkości obsługi. Oprócz tego warto również zwrócić uwagę, czy dostępne są kosmetyki do pielęgnacji. 

Czym wyróżnia się dobry barber w Gorzowie?

Wygląd salonu to nie wszystko. Należy również sprawdzić, jak w kontakcie z klientami odnajduje się barber. Powinien on zapewnić profesjonalną obsługę i uprzejmą atmosferę. Barber shopy w Gorzowie Wielkopolskim oprócz usług pielęgnacyjnych to często również miejsca spotkań i lokale oferujące gorące i ciepłe napoje, a czasami nawet coś mocniejszego.

Czego unikać w barber shopie?

Nie każdy barber shop musi być luksusowym lokalem, który zachwyca przepychem lub stylową aranżacją. Wystrój powinien być schludny i zapewniać wysokie standardy higieniczne, ważna jest także obsługa. Omijać należy lokale, w których brak jest higieny, lokal wymaga gruntownego remontu, a obsługa jest na niskim poziomie.

Barber w Gorzowie - jak wybrać?

Wybierając barbera w Gorzowie, warto skorzystać z aplikacji moment.pl. Znajdziesz tam listę salonów oferujących tego typu usługę. Ponadto sprawdzisz opinie klientów, którzy korzystali już z proponowanych usług, dzięki czemu przekonasz się, czy warto umówić tam wizytę. Wszystkie te czynności wykonasz w domu.