Przejdź do głównej zawartości

Barber Gorzów Wielkopolski

Bezpieczny salon
Studio Fryzur - Daniel Jasiński - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur - Daniel Jasiński

Barber

Plac Jana Pawła II, 110, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.98
Bezpieczny salon

Bardzo miła obsługa. Pani Ewa ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój 4-letni syn wyszedł z salonu bardzo zadowolony i jeszcze przez jakiś czas wspominał jak było fajnie. Bardzo polecam.

Płatności online
Centrum Szkoleniowe Hessi Joanna Jodłowska - zarezerwuj wizytę

Centrum Szkoleniowe Hessi Joanna Jodłowska

Barber

Sikorskiego 24/lok.104, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.99
Płatności online

Po wielu miesiącach poszukiwań znalazłam profesjonalistkę, której umiejętności i styl znacznie wykraczają poza usługi dostępne w Gorzowie. Na takie zdobienia do tej pory musiałam umawiać się we Wrocławiu czy Warszawie. Pani Asia jest perfekcjonistką i jej usługi są na najwyższym poziomie. Dziękuję<3

Płatności online
Bezpieczny salon
ANNABELS BEAUTY SALON  - zarezerwuj wizytę

ANNABELS BEAUTY SALON

Barber

Obrońców Pokoju 31A,, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po raz drugi jestem u pani Viktorii i znów oczarowana. Pani jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, robi wszystko bardzo dokładnie i naprawdę widać, że poświęca czas klientce w pełni. Podpowiada jak lepiej zadbać o kondycję włosów. Mogę pisać długo i same zachwyty, ale ogólnie z przyjemnością wrócę i każdemu polecam :).

Płatności online
Sarmata Barbershop - zarezerwuj wizytę

Sarmata Barbershop

Barber

Witosa 8/h7, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Mistrz świata i zaświatów w strzyżeniu nie tylko ludzi, ale również człekokształtnych istot z innego wymiaru, czyli takich jak ja! Polecam z całego serduszka z Żelkowej Galaktyki J8CPI5 :-)

Salony z tej samej miejscowości

Obotrycka 7 - Akademia - zarezerwuj wizytę

Obotrycka 7 - Akademia

Inne

Obotrycka 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.96

Ola to naprawdę mistrzyni w swoim fachu. Miałam bardzo popękane pięty, dosyć głęboko. Po drugiej wizycie pęknięcia praktycznie niewidoczne. Po trzeciej nie ma już ani jednego! Jestem bardzo zadowolona, atmosfera podczas zabiegu też cudowna. Jeśli ktoś się dalej waha, to niech przestanie :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Fryzur Czaja  - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzur Czaja

Fryzjer

Walczaka 12/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Asia wspaniale zajęła się moimi włosami, za co jej serdecznie dziękuję. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie. Doceniam też Panie, które organizacyjnie ogarniają pomieszczenie. Jest czysto, przytulnie a muzyka działa jak dobra terapia muzyczna. Dodatkowym atutem są pyszne kawy. Polecam salon każdemu.

Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika Reha-Med - zarezerwuj wizytę

Klinika Reha-Med

Kosmetyczka

Londyńska 5A-H, lokal 15, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Przemiła Pani Kasia jest nie do opisania. Jej fachowość, zaangażowanie, uprzejmość, aparycja i cudowna delikatność stanowią zestaw nie do porównania. I właśnie to zadecydowało o tym, że mimo iż byłem u Pani Kasi pierwszy raz, to na pewno będę Jej wiernym i stałym klientem. Oddać się w Jej ręce to największa rozkosz !

Płatności online
Bezpieczny salon
WAMP Studio Urody ul. Warszawska 105 (wjazd od ul. Parkowej) - zarezerwuj wizytę

WAMP Studio Urody ul. Warszawska 105 (wjazd od ul. Parkowej)

Inne

ul.Warszawska 105, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm. Pani wykonała zabieg przekłucia drugich dziurek w uszach bardzo szybko, wyjaśniała moje wątpliwości i potrafiła doradzić odnośnie przyszłych wizyt. Zdecydowanie polecam

Barber shop to wyjątkowe miejsce dedykowane wyłącznie mężczyznom. Mogą oni tam kompleksowo zadbać o swoje włosy, jak i zarost. Czuwa nad tym wykwalifikowany specjalista, jakim jest barber. 

Jak znaleźć dobre barber shop’y w Gorzowie Wielkopolskim?

Choć każdego przekona zupełnie inna cecha lub możliwości, wybierając barber shop w Gorzowie, warto wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. W większości przypadków wygląd budynku, a zwłaszcza jego wnętrze są bardzo znaczące. Jeśli po przekroczeniu progu widać wyraźne plamy i porozrzucane wszędzie przyrządy, to z pewnością nie jest to miejsce warte zaufania. Pierwsze, co należy wziąć pod uwagę to czystość i porządek. Z pozoru wszystko może wydawać się zadbane, ale warto również przyjrzeć się szczegółom. Można również zapytać o dezynfekcję narzędzi i inne zabiegi higieniczne. Znaczenie ma również ogólna atmosfera, ponieważ lokal jest zwykle miejscem, gdzie oprócz konkretnych usług, mężczyzna może również się zrelaksować.

Kolejnym czynnikiem jest liczba stanowisk pracy. Jeśli znajdują się jedno lub dwa, to oznacza, że lokal dopiero się rozwija. Nie przekłada się to w żaden sposób na jakość oferowanych usług, ale może mieć znaczenie dla szybkości obsługi. Oprócz tego warto również zwrócić uwagę, czy dostępne są kosmetyki do pielęgnacji. 

Czym wyróżnia się dobry barber w Gorzowie?

Wygląd salonu to nie wszystko. Należy również sprawdzić, jak w kontakcie z klientami odnajduje się barber. Powinien on zapewnić profesjonalną obsługę i uprzejmą atmosferę. Barber shopy w Gorzowie Wielkopolskim oprócz usług pielęgnacyjnych to często również miejsca spotkań i lokale oferujące gorące i ciepłe napoje, a czasami nawet coś mocniejszego.

Czego unikać w barber shopie?

Nie każdy barber shop musi być luksusowym lokalem, który zachwyca przepychem lub stylową aranżacją. Wystrój powinien być schludny i zapewniać wysokie standardy higieniczne, ważna jest także obsługa. Omijać należy lokale, w których brak jest higieny, lokal wymaga gruntownego remontu, a obsługa jest na niskim poziomie.

Barber w Gorzowie - jak wybrać?

Wybierając barbera w Gorzowie, warto skorzystać z aplikacji moment.pl. Znajdziesz tam listę salonów oferujących tego typu usługę. Ponadto sprawdzisz opinie klientów, którzy korzystali już z proponowanych usług, dzięki czemu przekonasz się, czy warto umówić tam wizytę. Wszystkie te czynności wykonasz w domu.