Przejdź do głównej zawartości

Golenie Warszawa Centrum

FERAJNA - zarezerwuj wizytę

FERAJNA

Barber

Andersa 6, 00-201 Warszawa
Bezpieczny salon

Zauważyłem, ze nie jest ważne to do którego z chłopaków pójdę. Zostanę obsłużony na najwyższym poziomie, z niepowtarzalnym humorem i atmosfera prawdziwego barber shopu. To co obecnie mam na głowie spełniło w 100% moje oczekiwania, znalazłem dla siebie dom, który trzy-sylabowo nazywa się Ferajna!

Sprzedaż bonów
margines barbershop - zarezerwuj wizytę

margines barbershop

Barber

Świętokrzyska 18, w podwórku od ul. Jasnej, 00-052 Warszawa
0.0
Brak opinii

margines to warszawski barbershop, w którym robimy piękne, nowoczesne i klasycze krótkie fryzury i pielęgnujemy brody. No dobra… czasami nasi barberzy zajmują się też dłuższymi włosami… W marginalnej kawiarence możesz popracować, pogadać, spotkać zarąbistych ludzi i napić się czegoś. Cz

Salony z podobnych kategorii

U Fryzjerów Andersa - zarezerwuj wizytę

U Fryzjerów Andersa

Barber

Andersa 13, 00-159 Warszawa
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm od chwili wejścia do salonu. Indywidualne podejście, fachowy wywiad, doświadczenie, świetna usługa, bardzo dobre rady. Do tego wszystkiego bardzo miła i luźna atmosfera, którą tworzy Paulina. To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. Polecam zdecydowanie

Sprzedaż bonów
Dea Atelier Hair Factory - zarezerwuj wizytę

Dea Atelier Hair Factory

Barber

Stawki 8, 00-688 Warszawa
Bezpieczny salon

Polecam z całego serca!!!Tym razem moimi włosami zajęła się bardzo zdolna pani Małgosia,która idealnie trafiła z kolorem jaki sobie wymarzyłam,włosy są idealne!!!Jestem wierna temu miejscu od lat,uważam ze nie ma w Warszawie drugiego takiego salonu w którym pracują tak zdolni styliści z wyobraźnia i umiejętnościami!Pozdrawiam cała ekipę Dea!!!

HAIRMATE Powiśle - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Powiśle

Barber

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Poli, świetne dobranie koloru, wykonanie, porady dotyczące pielęgnacji i kolejnych kroków utrzymania odpowiedniego koloru w przyszłości. Gorąco polecam!!!

Sprzedaż bonów
HAIRDRESSER Przemysław Grejcz - zarezerwuj wizytę

HAIRDRESSER Przemysław Grejcz

Barber

Okrąg 4, 00-423 Warszawa
Bezpieczny salon

Od momentu wejścia do salonu można poczuć fantastyczną atmosferę i niezwykle profesjonalne podejście do klienta. Monika jest nie tylko uzdolniona, ale również zwraca uwagę na kondycję włosów, sposoby codziennej pielęgnacji oraz jest otwarta na sugestie klientki. Jak zawsze, włosy wyglądają pięknie, bardzo naturalnie.

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI - zarezerwuj wizytę

D&M STAWSCY SALON FRYZJERSKI

Barber

aleja Jana Pawła II 22 Q22, 00-133 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Kinga jest fryzjerką z prawdziwego powołania. Doskonale potrafi zrozumieć to co klient chciałby osiągnąć ze swoją fryzurą. W perfekcyjny sposób potrafiła również zaproponować zmianę w cięciu włosów, która zdecydowanie zakończyła się zmianą na lepsze. Szczerze polecam.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów