Przejdź do głównej zawartości

Golenie Poznań

Niedźwiedź - zarezerwuj wizytę

Niedźwiedź

Barber

Poznańska 105a, 62-080 Tarnowo Podgórne

Laura jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Niestety smutną wiadomością jest to, że Laura w styczniu 2021 opuszcza szeregi ,,Niedźwiedzia" a dodatkowo cena za usługę wraz ze styczniem została podniesiona co w prostej linii oznacza iż moja przygoda z ,,Niedźdwiedziem" dobiegła końca.

Płatności online
PEKAESY BARBER SHOP - zarezerwuj wizytę

PEKAESY BARBER SHOP

Barber

Niedziałkowskiego 10A, 61-578 Poznań
4.99
Płatności online

Kama jak zawsze niezawodna - co więcej wybitny ratownik! Tak się stało, że raz poszedłem w inne miejsce do barbera - no i od razu tego żałowałem. Na szczęście Kamila znalazła dla mnie chwilę i uratowała mój "wizerunek", za co jestem totalnie wdzięczny. Super jest mieć kogoś takiego jak Kamila na kim można zawsze polegać i po prostu zaufać <3

Bezpieczny salon
Uczesane - zarezerwuj wizytę

Uczesane

Fryzjer

Malinowa 35, 62-070 Dąbrówka/Palędzie
4.95
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona :) mąż pojechał z synem (2latka) - poprzednie wizyty były dość szybkie, uwieńczone płaczem, ale zawsze udało się syna ładnie obciąć. Dzisiaj Pani Bożena przepięknie obcięła syna. Syn nie płakał, grzecznie siedział i oglądał bajkę :) na pewno wrócimy jak włoski podrosną :)

Bezpieczny salon
ParkoweSpa - zarezerwuj wizytę

ParkoweSpa

Makijaż

Wrzosowa 1b/1, 62-052 Komorniki
5.0
Bezpieczny salon

Nasz salon zlokalizowany jest na osiedlu Parkowym w podpoznańskich Komornikach. Gwarantujemy profesjonalne usługi fryzjersko-kosmetyczne w świetnej atmosferze. Nasze miejsce jest przyjazne dzieciakom:) Sprawdź jak blisko masz na Parkowe. Do zobaczenia!

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
LOCAL.hair - zarezerwuj wizytę

LOCAL.hair

Fryzjer

Garbary 43, 61-869 Poznań
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z usługi rozjaśniania włosów. Mateusz analizuje typ kolorystyczny klientki, dzięki czemu kolor włosów jest trafiony i bardzo dobrze dobrany. Wizyta poprzedzona jest wyczerpującą rozmową o oczekiwaniach klientki. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Bardzo polecam! 😊

AppoHair - zarezerwuj wizytę

AppoHair

Fryzjer

Niedziałkowskiego 24 , 61-578 Poznań
4.96

Cięcie u Magdy to jakaś magia. Idealny dobór fryzury do kształtu twarzy i sylwetki. Mega wysłuchanie próśb i odpowiedzi na pytania. Za każdym razem kiedy do niej przychodzę to nie mogę się później nachwalić. ;) To się nazywa profesjonalizm. Ogromnie polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Dom Urody - zarezerwuj wizytę

Dom Urody

Fryzjer

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo profesjonalnie wykonana usługa przez właścicielkę gabinetu. Korzystam z tej usługi już 4 rok. Gabinet bardzo czysty, miła , ciepła mimo zimy i pandemii atmosfera. Polecam!

Bezpieczny salon
FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

FRYZJERZY

Fryzjer

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
4.93
Bezpieczny salon

Bardzo polecam, pierwszy raz czułam się tak "zaopiekowana" przez fryzjera :) Przyszłam ze swoim pomysłem, niestety nie udałoby się osiągnąć tego efektu na moich włosach, o czym zostałam poinformowana od razu. Zuza pokazała mi jaki efekt uda się osiągnąć na pierwszej wizycie i wyszło super, a włosy nie są zniszczone :) na pewno będę wracać :)