Przejdź do głównej zawartości

Golenie Kraków Stare Miasto

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalne studio, piercerka doradziła mi w każdej kwestii, wymieniła zrobiony kolczyk na krótszy i przy okazji zrobiła mi dwie nowe dziurki. Wszystko goi się w porządku, zawsze też można wpaść i dopytać jak się ma wątpliwości. Bardzo polecam :)

Laker - zarezerwuj wizytę

Laker

Paznokcie

Wiślna 3/12, 31-007 Kraków
4.98

Bardzo miła wizyta. Usługa została wykonana profesjonalnie, dostałam przy tym kilka cennych rad dot. dbania o paznokcie. Pani manicurzystka jest bardzo sympatyczna, wizyta u niej była dużą przyjemnością. Salon czysty, zadbany, zachowano zasady ostrożności w związku z koronawirusem. Serdecznie polecam.

ThaiBali - zarezerwuj wizytę

ThaiBali

Masaż

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo przyjemny zabieg na twarz. Odświeża! Polecam mieć po nim kilka godzin czasu, by nie musieć nakładać makijażu i żeby wszystkie produkty wchłonęły się doskonale.

TomaszaSPA - zarezerwuj wizytę

TomaszaSPA

Masaż

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków
4.82

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Les Perles - zarezerwuj wizytę

Les Perles

Paznokcie

Św. Marka 16, 31-018 Kraków-Śródmieście
4.96
Bezpieczny salon

Profesjonalna, miła obsługa. Na szczególne polecenie zasługuje możliwość jednoczesnego wykonania zabiegów na dłoniach i stopach. Salon jest czysty i bardzo estetycznie urządzony. Gorąco polecam!

Salony bez rezerwacji online