Przejdź do głównej zawartości

Golenie Kluczbork

Salony z tej samej miejscowości

Salon fryzjerski Hubert Brodacki - Damski - zarezerwuj wizytę

Salon fryzjerski Hubert Brodacki - Damski

Fryzjer

Grunwaldzka 14, 46–200 Kluczbork
4.98

Zostałam b. miło powitana przez panią menadżerkę z przeprosinamy i informacją o małym "poślizgu". Przyjęłam tę informację ze zrozumieniem. Jakież było moje zdziwienie gdy podczas płatności pani udzieliła mi rabatu z tytułu czekania( ok 10 min). Jak zawsze wyszłam z lokalu zadowolona z przekonaniem że tu wrócę.

Burghardt.Clinic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia - zarezerwuj wizytę

Burghardt.Clinic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Kosmetyczka

Kościuszki 14, 46-200 Kluczbork
5.0

Przemiła obsługa :). Myślałam, że niewiele można zrobić z tak mocno obgryzionymi paznokciami, ale jestem mile zaskoczona rewelacyjnym efektem. Pani Laura wykonała dużo mozolnej i bardzo profesjonalnej pracy. Gorąco polecam!

Centrum Stopy - zarezerwuj wizytę

Centrum Stopy

Inne

Mickiewicza 17, 46-200 Kluczbork
4.98

Pełen profesjonalizm !!! Polecam wszystkim. Wszystko, od początku do końca, wytłumaczone, przemiłe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem polecam !!!

Salony bez rezerwacji online

STUDIO URODY GAJA - zarezerwuj wizytę

STUDIO URODY GAJA

Barber

Witkacego 8, 46-203 Kluczbork
5.0
niezweryfikowany

STUDIO URODY GAJA znajduje się przy Witkacego 8 w Kluczborku. Nasz gabinet stawia sobie wysokie wymagania i dalekie cele. Wiemy, że naszym zadaniem jest spełnienie oczekiwań klientów i sprawienie, by poczuli się lepiej we własnej skórze. Bardzo chętnie chcemy Wam towarzyszyć podczas tego pr

MODIS - zarezerwuj wizytę

MODIS

Barber

KLUCZBORK
5.0
niezweryfikowany

Mobilny gabinet kosmetologiczny MODIS zaprasza do korzystania z szerokiej gamy usług pielęgnacyjnych, upiększających i specjalistycznych. Na terenie Kluczborka i w promieniu 10 km dojazd do klienta gratis. Zabiegi wykonuje dyplomowany magister kosmetolog. Usługi kosmetologiczne wykonywane w