Golenie Gdynia

318 wyników

Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska

Barber

Wittekówny 2/6, 81-187 Gdynia
0.0
Brak opinii

Umów się na wizytę u awangardowych fryzjerów z prawdziwą pasją. Artyści z warsztatu Stylizacja Włosa nie boją się zmian i lubią prawdziwe wyzwania – zwłaszcza te związane z pozytywnym odmienianiem wizerunku. Nasz salon fryzjerski jest parterem najlepszych marek kosmetyków, takich jak m.in.:

Salony z podobnych kategorii

HAIR BY SOBOCINSKA

Barber

Kielecka 20, 81-303 Gdynia
0.0
Brak opinii

Hair by Sobocinska - jakość stworzona przez Olgę Sobocińską, fryzjera w najwyższym stopniu mistrza, wizażystkę, mgr inż. towaroznawstwa i zarządzania jakością, wieloletniego szkoleniowca i coacha uznanych marek fryzjerskich, przede wszystkim - pasjonatkę zawodu. Zapraszam do skorzystania ze

Salony z tej samej miejscowości

Masu Masu

Barber

Plac Górnośląski 7/1 (1 piętro), 81-509 Gdynia
4.9
803 opinie

Byłam na godzinnym masażu. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. Bardzo przyjemne jest dbanie o każdą cześć ciała akurat niemasowaną. Zawsze dokładnie przykrywają każdą stopę, ramię, dłoń. To jest super. Masaż był bardzo - mocny, dokładny, w odpowiednim tempie i przy nienarzucającej się muzyce.

Hevena Beauty

Barber

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
5.0
155 opinii

Miła atmosfera, piękne wnętrze, ale najważniejsze - usługi na najwyższym poziomie. To był mój pierwszy manicure tytanowy, pani Alicja dokładnie wytłumaczyła mi, jak to będzie wyglądać i odpowiedziała na wszystkie pytania. Paznokcie wyglądają przepięknie! Dodatkowo wizytę umiliła rozmowa z Panią Właścicielką. Zdecydowanie polecam salon!

INSTYTUT URODY Agata Partyka

Barber

Strzelców 1, 81-586 Gdynia
5.0
104 opinie

Usługa wykonana profesjonalnie, przy zachowaniu wszelkich kwestii sterylności. Gabinet na najwyższym poziomie, z dbałością o atmosferę i poczucie komfortu dla każdego Klienta. Pani Ola - profesjonalizm, wiedza, życzliwość...

Soczewiński Hair Design

Barber

Antoniego Abrahama 74, 81-387 Gdynia
5.0
37 opinii

Maciej jest absolutnym mistrzem w swoim zawodzie. Bardzo lubię spotkania z nim, bo wychodzę nie tylko z nową fryzurą, poczuciem, że wyglądam pięknie, ale też pozytywnym nastawieniem, którym Maciej zaraża. Bardzo polecam jego usługi :)

Golenie Gdynia 318 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł