Przejdź do głównej zawartości

Golenie Gdynia

Salony z podobnych kategorii

Hevena Beauty - zarezerwuj wizytę

Hevena Beauty

Barber

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
4.95
Sprzedaż bonów

Zabieg super,pełny relaks i wspaniała PANI ANIA. Wielki żal że pani odchodzi. Hevena Beauty straci doskonałą fizjoterapełtkę i profesjonalistkę . Może są jeszcze szanse aby to odwrócić. Szefowo proszę się zastanowić to naprawdę wielkiej klasy pracownik a piszę te słowa bo pracuję w służbie zdrowia i wiem kto i co jest wart.

Olwea Fryzjer - zarezerwuj wizytę

Olwea Fryzjer

Barber

FILIPKOWSKIEGO 3/U1, 81-578 Wiczlino
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Profesjonalizm w każdym calu! To kolejna wizyta w salonie Olwea i na pewno nie ostatnia. Idealne podejście Pani Oli do najmłodszych ,,klientów” I fryzura na 6. Synek sam przypomina o następnej wizycie. Polecamy! Dziękujemy bardzo i do zobaczenia!

Salon Fryzjerski Beauty - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Beauty

Barber

Księżycowa 35, 81-577 Gdynia
4.97
Bezpieczny salon

BARDZO POLECAM! Po przeprowadzce do Gdyni nie mogłem znaleźć dobrego salonu, do dzisiaj :D Pani Anita bardzo miła, zabawna, profesjonalnie podchodzi do klienta i strzyże również bardzo dobrze! Wrócę tu na pewno :)

HAIR BY SOBOCINSKA  - zarezerwuj wizytę

HAIR BY SOBOCINSKA

Barber

Stefana Żeromskiego 23 lokal 11, 81-346 Gdynia
0.0
Brak opinii

Hair by Sobocinska - jakość stworzona przez Olgę Sobocińską, fryzjera w najwyższym stopniu mistrza, wizażystkę, mgr inż. towaroznawstwa i zarządzania jakością, wieloletniego szkoleniowca i coacha uznanych marek fryzjerskich, przede wszystkim - pasjonatkę zawodu. Zapraszam do skorzystania ze

Salony z tej samej miejscowości