Przejdź do głównej zawartości

Golenie Gdańsk

SZTORM Barber Shop - zarezerwuj wizytę

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizyta bardzo przyjemna, przestronny klimatyczny lokal. Barber Maciek zna się na swoim fachu, jest uważny, słucha oczekiwań klienta. Jest dobrym kompanem do rozmowy. Bardzo sympatyczny człowiek. Ogólnie wizyta upłynęła w dobrej atmosferze. Z efektów wizyty jestem zadowolony. Polecam z czystym sumieniem :)

Salony z podobnych kategorii

CICHY|DESIGN Zaspa City Park - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Zaspa City Park

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon

Wpadliśmy z synem na strzyżenie, bo trochę zarośliśmy... Jak zwykle fajna atmosfera i profesjonalna usługa. Moja głowa doprowadzona do należytego porządku, syn wychodzi z wystrzyżonym motywem ulubionej gry ;) Lubimy tak... ...Słoneczny dzień, bezchmurne błękitne niebo... jedziemy na plażę. Dziękuję Piotrze za miły początek dnia!

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Barber

aleja Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Skorzystałam z porady dotyczącej pielęgnacji włosów suchych, których kondycję pani Aleksandra oceniła lepiej niż ja sama. Otrzymałam próbkę odżywki do wypróbowania, a także umówiłam się na strzyżenie za kilka dni. Jestem zadowolona z konsultacji i bardzo ciekawa efektu strzyżenia.

Trendy Hair Fashion Do Studzienki - zarezerwuj wizytę

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk Wrzeszcz
4.95

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Hair Design  - zarezerwuj wizytę

Hair Design

Barber

Piekarnicza 3, 80-126 Gdańsk
4.99
Sprzedaż bonów

Pani Klaudia prezentuje bardzo wysoki poziom, każde strzyżenie wykonuje z największą starannością, zawsze wychodzę z wizyty bardzo zadowolona. Wizyty są przyjemnością, oprócz pięknej fryzury p. Klaudia zawsze zapewnia naprawdę miłą atmosferę. Bardzo polecam!

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska

Barber

Gen.Bora Komorowskiego 38, 80-377 Gdańsk
4.95
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia - Pani Agnieszka to mistrzyni ;). Cały dzień po wizycie przeglądałam się w lustrze - po umyciu włosy też super się układają, a mam włosy grube i trudne do cięcia. Jesienią wpadnę znowu, tym razem zaszalejemy z grzywką ;). Polecam!

Your Hair - zarezerwuj wizytę

Your Hair

Barber

Burgaska 4a/9, 80-288 Gdańsk
4.94
Bezpieczny salon

Pani Tania Solianka jest rewalacyjna. Zrobiła na moich włosach srebrzyste sombre, dokładnie takie jakie chciałam i jeszcze męża obcięła w ramach czasu, który dla mnie zarezerwowała. Cena również bardzo przystępna.