Golenie Gdańsk

SZTORM Barber Shop

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon

Niegdyś marynarze tatuowali się w portach na zapleczach barbershopów, ale te czasy już dawno minęły. Teraz możesz ostrzyc się u najlepszych barberów w mieście, którzy pracują obok najlepszych artystów tatuażu. Wyszkoleni przez chłopaków z Ferajny barberzy, jak szkuner fale, tną płynnie włos

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

CICHY|DESIGN Zaspa Studio Urody

CICHY|DESIGN Zaspa Studio Urody

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk
Bezpieczny salon

Jak zwykle i tym razem i odkąd pamięcią sięgam po wstaniu z fotela u Piotra petarda. Ten perfekcjonizm zaczyna być już nudny ;) Mógłby chociaż raz coś... jeżeli nie potrafi niechcący to chociaż specjalnie krzywo przyciąć bo wprowadzi mnie w kompleksy ;) Pozdrawiam Mistrza i polecam włosy pod Jego nożyczki położyć aby samemu się o tym przekonać.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100
Fryzjerzy Fighterzy

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Barber

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk

Mam kręcone włosy, ciężkie w obsłudze ale Daniel jak zawsze radzi sobie z nimi doskonale i nie mam później problemu z układaniem przez długi czas, a do tego broda elegancko przystrzyżona i całość potraktowana dobrymi kosmetykami, wraz z myciem włosów przed strzyżeniem. Spróbujesz raz i możesz się żegnać ze starym fryzjerem.

Sprzedaż bonów
Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Your Hair

Your Hair

Barber

Burgaska 4a/9, 80-288 Gdańsk
4.9
Bezpieczny salon

Super miła i profesjonalna pielęgnacja włosów, zapewniona przez Panią Mariię! 😊 Pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta w tym salonie! Barberzy z centrum Gdańska , mogliby się od niej wiele nauczyć! Bardzo polecam! 😊

Golenie Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Programy Moment.pl