Golenie Gdańsk

Yes Show Me Love

Yes Show Me Love

Barber

Chmielna 10, 80-748 Gdańsk
5.0

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie sądziłem, że szukając fryzjera „na już” znajdę tak profesjonalny salon. Pani Asia - przemiła osoba, która wie co robi. Chyba nigdy nie byłem tak zadowolony z wizyty u fryzjera jak dzisiaj, co przyczyniło się oczywiście do zapisu na kolejną wizytę ;)

SZTORM Barber Shop

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
0.0
Brak opinii

Niegdyś marynarze tatuowali się w portach na zapleczach barbershopów, ale te czasy już dawno minęły. Teraz możesz ostrzyc się u najlepszych barberów w mieście, którzy pracują obok najlepszych artystów tatuażu. Wyszkoleni przez chłopaków z Ferajny barberzy, jak szkuner fale, tną płynnie włos

Salony z podobnych kategorii

Cichy Design Salon Fryzjerski

Cichy Design Salon Fryzjerski

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk

Jak zwykle i tym razem i odkąd pamięcią sięgam po wstaniu z fotela u Piotra petarda. Ten perfekcjonizm zaczyna być już nudny ;) Mógłby chociaż raz coś... jeżeli nie potrafi niechcący to chociaż specjalnie krzywo przyciąć bo wprowadzi mnie w kompleksy ;) Pozdrawiam Mistrza i polecam włosy pod Jego nożyczki położyć aby samemu się o tym przekonać.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Barber

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk

Mam kręcone włosy, ciężkie w obsłudze ale Daniel jak zawsze radzi sobie z nimi doskonale i nie mam później problemu z układaniem przez długi czas, a do tego broda elegancko przystrzyżona i całość potraktowana dobrymi kosmetykami, wraz z myciem włosów przed strzyżeniem. Spróbujesz raz i możesz się żegnać ze starym fryzjerem.

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk
4.9

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

STUDIO DOTYK - Grażyna Sekieta

STUDIO DOTYK - Grażyna Sekieta

Barber

RZECZPOSPOLITEJ, 1, B, 80-369 GDANSK
5.0

Pani Grażyna bardzo fajnie mnie ostrzygła , tj chciałem . Zauważyłem , że słuchała moich oczekiwań z uwagą i zaproponowała też ciekawsze i trafne rozwiązanie uczesania. W zakładzie jest czysto i przyjemnie . Wyszedłem z humorem i zadowolony. Polecam śmiało 🌞

Golenie Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł