Przejdź do głównej zawartości

Golenie Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
SZTORM Barber Shop - zarezerwuj wizytę

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Wizyta bardzo przyjemna, przestronny klimatyczny lokal. Barber Maciek zna się na swoim fachu, jest uważny, słucha oczekiwań klienta. Jest dobrym kompanem do rozmowy. Bardzo sympatyczny człowiek. Ogólnie wizyta upłynęła w dobrej atmosferze. Z efektów wizyty jestem zadowolony. Polecam z czystym sumieniem :)

Mija Elite Hair & Spa - zarezerwuj wizytę

Mija Elite Hair & Spa

Barber

Elżbietańska 9/10, 80-894 Gdańsk
0.0
Brak opinii

Mija Elite Hair & Spa to nieszablonowy salon fryzjerski stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których ważna jest najwyższa jakość usług. Nasz zespół składa się z wyszkolonych i utalentowanych stylistów, którzy z wieloletnim doświadczeniem podejmą się każdego wyzwania.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Barber

Al.Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo miła atmosfera w salonie, a przede wszystkim świetnie cięcie. Byłem przedtem tak zarośnięty (bo pandemia), że małżonka od miesięcy mnie do sypialni nie wpuszczała, ale po powrocie z CICHY DESIGN rzuciła się na mnie w samym szlafroku jeszcze w drzwiach wejściowych. Gorąco polecam!

Hair Design  - zarezerwuj wizytę

Hair Design

Barber

Piekarnicza 3, 80-126 Gdańsk
4.97

Wizyta u Marty to nie tylko wybor fryzury, cięcie i koniec. Dorzućmy do tego fajną atmosferę i rozmowę oraz konsultacje samej fryzury, w której będzie nam do twarzy. Dodatkowo Marta może zasugerować zmianę chemii lub zabieg, który znacząco poprawi „przystojności” Uwielbiam i polecam 😉

Kontur Studio Sikora  - zarezerwuj wizytę

Kontur Studio Sikora

Barber

aleja Grunwaldzka 565, 80-339 Gdańsk
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Usługa realizowana z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków. Bardzo wysoka kultura osobista Fryzjera. Zakład bardzo czysty, wnętrze urządzone z dużym smakiem i wyczuciem. Serdecznie polecam Zakład Fryzjerski oraz Fryzjera Daniela.

Bezpieczny salon
Studio Fryzjerskie Agnes - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie Agnes

Barber

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk
Bezpieczny salon

W porządku. Miła i profesjonalna obsługa. Dość dokładne i szczegółowe podejście do strzyżenia, dla mnie niepotrzebnie wydłużające obsługę do ok. 25 min. - byłem dotąd przyzwyczajony do strzyżeń 10-15 min.