Golenie Bielsko-Biała

430 wyników

"OldMountain" BARBERSHOP

Barber

ul.Wyzwolenia 7, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
3104 opinie

Pełen profesjonalizm i zawodowa atmosfera. A tak btw Klaudyna naprawdę wie co robi. Korzystałem już nie jeden raz i zawsze jestem zadowolony. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki takim ludziom jak Klaudyna czy Dominik OldMountain zasługuje na miano najlepszego Barbershopu w Bielsku.

Salony z podobnych kategorii

TRENDY HAIR FASHION WYZWOLENIA 33

Barber

Wyzwolenia 33, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1472 opinie

Pan Marcin profeska, jak zwykle. Niepokoi mnie krótki (30 min) okres czasu przeznaczony na klienta. Podobno dobre strzyżenie trwa 45 min. Niestety potem brakuje czasu na masaż głowy i relaks, bo terminy gonią. Nie jest miłe uczucie bycia owcą strzyżoną na akord:-)

TRENDY HAIR FASHION ul.Boh.Warszawy 26

Barber

Bohaterów Warszawy 26, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1408 opinii

Obsługa na najwyższym poziomie, profesjonalnie wykonane strzyżenie i fryzura na medal. Nie pierwszy i nie ostatni raz byłem klientem. Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, którzy nie panują nad swoimi włosami, które układają się jak chcą. W Trendy je ujarzmią.

Studio Fryzjerskie KAPPER

Barber

Pocztowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
1864 opinie

Jestem zadowolony z poziomu i pomysłów na strzyżenie. Zwykle opinia o jakości pojawia się u mnie po paru dniach ale tutaj o dziwo byłem od razu zadowolony. Do tego bardzo miła obsługa, uśmiech i pozytywne nastawienie. Jestem zadowolony i z pewnością kolejny raz zapisze się do Pani Aliny.

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Barber

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
757 opinii

Świetne podejście i jakość usługi, Pan Arek ma talent w rękach, zawsze wychodzę zadowolony a dziś wszyscy uczniowie w pracy zapytywali gdzie można tak fajnie się obciąć , oczywiście uzyskali dokładna odpowiedź : ) pozdrawiam Pana Arka i cały zespół : )

Salon Afrodyta

Barber

Adolfa Dygasińskiego 25, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
333 opinie

Włosy skrócone w sposób dokładnie odzwierciedlający moje oczekiwania co do fryzury. Doceniam możliwość rezerwacji online przez portal moment.pl. Pani Nina to zawsze uśmiechnięta, traktująca klienta indywidualnie profesjonalistka. Polecam!!

ATELIER FRYZJERSKIE LE SALON

Barber

Cechowa 16, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
236 opinii

Nasze Atelier jest partnerskim salonem renomowanej francuskiej firmy LA BIOSTHETIQUE, która znana jest z innowacyjności, badań naukowych, a także zaangażowania dla kobiet oraz mężczyzn wymagających pielęgnacji skóry i włosów na najwyższym poziomie. Zespół stylistów z wieloletnim d

Golenie Bielsko-Biała 430 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł