Przejdź do głównej zawartości

Barber Gliwice

Płatności online
Bezpieczny salon
Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Barber

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Usługa jak zawsze profesjonalnie wykonana. Dodatkowo pani Patrycja doradziła mi odpowiedni do mojej cery zabieg i szybko zajęła się jednym z moich wielkich wyprysków:) Bardzo polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Fabryka Gentlemenów - zarezerwuj wizytę

Fabryka Gentlemenów

Fryzjer

Studzienna 3, 44-100 Gliwice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Najgorsze jest to że przez tego całego Pana Kamila żaden kurwa fryzjer mi nie pasuje! On jest tak idealny i perfekcyjny że chyba nikt mu nie dorównuje i wszędzie gdzie by mnie nie obcinali to wszędzie są nie dociągnięcia!!! Dlatego chodzę tylko do tego Pana !!!! Polecam go w 100%

Płatności online
Bezpieczny salon
SENSATION Hair Salon Kemøn&Barbershop - zarezerwuj wizytę

SENSATION Hair Salon Kemøn&Barbershop

Fryzjer

Aleksandra Fredry 2, 44-100 Gliwice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Gorąco polecam. Po wizycie u Pana Ariela mogę z pełną stanowczością stwierdzić, że jestem zachwycona efektem końcowym. Włosy są odżywione posłuszne, nie siankuja się... nie tworzą "hełmu "... Niech Pan już zawsze ma tyle pasji i miłości do swojej profesji !!Pozdrawiam

Mx Salon - zarezerwuj wizytę

Mx Salon

Fryzjer

ul. Chorzowska 87, 44-100 Gliwice

Niezwykły talent, ogromne wyczucie, perfekcjonizm! Gorąco polecam Pana Mateusza!!! Fryzura super, kolor też. Mimo dużego rozjaśnienia włosy są cały czas w bardzo dobrej kondycji. W salonie jest bardzo dobra, swobodna atmosfera. To taki fajny czas dla siebie. Można się przy okazji trochę zrelaksować ;)

Salony z tej samej miejscowości

Umów się do barbera w Gliwicach

Panuje swoisty boom na barber shopy w Gliwicach. Jest tak dlatego, że coraz więcej mężczyzn, szczególnie młodych, zaczyna zapuszczać zarost, a barberzy są między innymi specjalistami od męskich bród. Aktualnie można doświadczyć znacznych różnic w jakości wykonywanych przez barberów usług.

Odszukanie znającego się na swojej pracy barbera nie jest jednak proste. Barber shopy pojawiają się jeden po drugim i trudno jest dowiedzieć się o nich czegoś więcej lub też sprawdzić wiarygodne opinie. Najlepszym sposobem, aby tego dokonać, jest szukanie barbera za pomocą naszej bazy. Nawigacja jest prosta i ogranicza się do podania obszaru miasta, który jest Ci odpowiedni i usługi, jaka Cię interesuje, a zobaczysz najchętniej polecanych barberów i będziesz mógł łatwo dokonać rezerwacji!

Jak dobrym specjalistą jest fryzjer od brody?

Jeszcze wiele osób uznaje barbera jedynie za fachowca od brody, ale to jedynie niewielka część tego, czym faktycznie zajmuje się najlepszy barber w Gliwicach. Tylko osoby, które ten zawód mają we krwi, mogą się nazywać prawdziwymi barberami. Praca barbera nie należy do łatwych. Musi on posiadać niesamowitą wyobraźnię, aby dokonać indywidualnej stylistyki nie tylko samej brody, ale też i włosów na głowie, by je odpowiednio wystylizować. Do tego pozostają wąsy, czy stylizacja brwi. Można powiedzieć, że barber jest artystą, który może odmienić męski look. Aby tego wszystkiego dokonać, barber ma do dyspozycji najnowsze i najbardziej precyzyjne narzędzie oraz akcesoria. Poza tym używa jedynie specjalistycznych kosmetyków stylizacyjnych i pielęgnacyjnych.

Najchętniej wybierane usługi barberskie w Gliwicach

Barbera można przyrównać do męskiego fryzjera i speca od brody w jednym. Zajmuje się on:

  • klasycznym strzyżeniem męskich włosów. Nie doświadczysz u niego specjalnych fryzur, a jedynie prostych, klasycznych i typowo męskich,
  • pielęgnacja włosów zdrowych i posiadających pewne braki i zaniedbania,
  • stylistyka i strzyżenie brody,
  • pielęgnacja brody od momentu jej zapuszczenia po ostateczny jej wygląd. Jak wiadomo, powstającą brodę trzeba strzyc okresowo i pielęgnować,
  • indywidualna stylistyka brody i jej cotygodniowy serwis,
  • doradztwo co do pielęgnacji domowej, aby skóra brody i owłosienie zachowywało zdrowie i było przygotowane na regularne wizyty w barber shopie.

Gdzie znaleźć najlepszy barber shop w Gliwicach?

Szukając najlepszego barbera dla siebie, należy zwrócić uwagę na precyzję jego pracy, bo tylko wtedy możesz być pewien, że trafiłeś na specjalistę. Poza tym okazuje się często, że tani barber w Gliwicach wykonuje swoje obowiązki w taki sam sposób, jak droższy, dlatego, jeśli chodzi o cennik, to lepiej zapoznawać się z nim na końcu, a skupić się na opiniach klientów danego barber shopu, gdyż opinie są niezwykle ważne. Chyba nikt nie chce pozwolić się strzyc osobie, o której nic nie wie? Pomoże w tym ranking barberów w Gliwicach. Nasza baza informacji o barberach doprowadzi do osoby, która jest specjalistą w prawdziwym tego słowa znaczeniu!