Barber Gdynia

Salon Fryzjerski Styl

Salon Fryzjerski Styl

Barber

Wielkopolska 403, 81-531 Gdynia
Bezpieczny salon

Jak zawsze - usługa wykonana na najwyższym poziomie, zgodnie z czasem zadeklarowanym na stronie. Wszystko w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Z usług fryzjerskich tego salonu korzystam od wielu lat i zdecydowanie polecam - zarówno strzyżenie męskie, jak i usługi barberskie.

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop
Zyskaj
zniżkę płacąc

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop

Barber

Przebendowskich 26A, 81-526 Gdynia

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze , pierwszy raz miałem robiony kompres zdecydowanie polecam , dobrze Ola doradziła mi co do cięcia włosów , w końcu miałem coś innego . Kolejna wizyta napewno u Oli

Sprzedaż bonów
Glam Rock
Zyskaj
zniżkę płacąc

Glam Rock

Barber

Wladyslawa IV 23/14, 81-364 Gdynia
Bezpieczny salon

Pani Laura jak zwykle bezbłędna! Kolor dokładnie taki, jaki chciałam, delikatny, chłodny blond, super dobrany odcień na odrost, subtelne przejście i piękne strzyżenie na deser! Polecam!!

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Salon Fryzjerski Beauty

Salon Fryzjerski Beauty

Barber

Księżycowa 35, 81-577 Gdynia
Bezpieczny salon

BARDZO POLECAM! Po przeprowadzce do Gdyni nie mogłem znaleźć dobrego salonu, do dzisiaj :D Pani Anita bardzo miła, zabawna, profesjonalnie podchodzi do klienta i strzyże również bardzo dobrze! Wrócę tu na pewno :)

HAIR BY SOBOCINSKA

HAIR BY SOBOCINSKA

Barber

Stefana Żeromskiego 23 lokal 11, 81-346 Gdynia
0.0
Brak opinii

Hair by Sobocinska - jakość stworzona przez Olgę Sobocińską, fryzjera w najwyższym stopniu mistrza, wizażystkę, mgr inż. towaroznawstwa i zarządzania jakością, wieloletniego szkoleniowca i coacha uznanych marek fryzjerskich, przede wszystkim - pasjonatkę zawodu. Zapraszam do skorzystania ze

Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska

Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska

Barber

Wittekówny 2/6, 81-187 Gdynia
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Umów się na wizytę u awangardowych fryzjerów z prawdziwą pasją. Artyści z warsztatu Stylizacja Włosa nie boją się zmian i lubią prawdziwe wyzwania – zwłaszcza te związane z pozytywnym odmienianiem wizerunku. Nasz salon fryzjerski jest parterem najlepszych marek kosmetyków, takich jak m.in.:

Salony z tej samej miejscowości

Barber Gdynia

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Znajdź dobrego barbera w Gdyni

Ostatnimi czasy można zauważyć w Gdyni powstające nowe męskie salony fryzjerskie, tak zwane barber shopy. Profesjonalni barberzy są postrzegani jako specjaliści od stylistyki męskich bród. Jednakże trzeba zachować ostrożność, gdyż są barberzy, których profesjonalizm budzi pewne wątpliwości. Należy wiedzieć, że dobrzy barberzy każdą usługę, którą wykonują, robią wysoce jakościowo.

Aby uchronić się od barberów o wątpliwym profesjonalizmie, polecamy Ci zapoznanie się z naszą bazą danych, dzięki której znajdziesz barberów zgodnie z własnymi oczekiwaniami, na których się nie zawiedziesz. Określ miejsce, jakie Cię interesuje i rodzaj usługi, a otrzymasz namiary na barberów w Gdyni, z którymi możesz się niezwłocznie umówić!

Dobry fryzjer od brody w Gdyni

Wielu ludzi myśli, że barber to człowiek, który zajmuje się jedynie męskimi brodami, czyli jest kimś na miarę golarza, czy też dawnego cyrulika. Prawda jest taka, że najlepszy barber w Gdyni to bardzo dobry stylista od brody i włosów. Można rzec, że jest artystą w tym, co robi. Słowa nie są w stanie tego w zupełności oddać, trzeba to zobaczyć na własne oczy.

Dlatego można zamienić fryzjera męskiego na barbera, który prócz stylizacji brody, zajmuje się również męskimi fryzurami i zaprzęgając swoją wyobraźnię, potrafi idealnie scalić wszystko w całość. Osoba wychodząca spod rąk barbera otrzymuje indywidualną stylizację, dlatego z pewnością barber jest najlepszą opcją dla mężczyzny.

Najczęściej wybierane usługi barberskie

Mimo że brody uchodzą za specjalność barbera, to jego umiejętności są o wiele większe i obejmują także wspomniane wcześniej stylizacje włosów oraz wąsów i brwi. Sztuką jest doskonałe dopasowanie do siebie tych elementów. Tylko dobry barber, którego można znaleźć, śledząc ranking barber shop'ów Gdyni,  poradzi sobie z tym bezproblemowo.

Do jego obowiązków należy:

  • klasyczne strzyżenie włosów -włosy są ścinane i cieniowane na krótko, nie ujmując jego męskości,
  • stylizacja włosów dla zakrycia zakoli i prześwitów,
  • kiedy powstałe siwe włosy są dla kogoś nieatrakcyjne - skuteczne farbowanie ich,
  • stylizowanie brody wraz z wąsami i pozostałym owłosieniem głowy,
  • dla osób pragnących mieć  zarost, usługa prowadzenia od zapuszczenia aż po jego ostateczny kształt i długość - wliczone są w to usługi pielęgnacyjne i regularne kształtowanie brody wraz z jej podcinaniem,
  • pielęgnacja włosów i brody w barber shopie,
  • doradztwo w zakresie pielęgnacji domowej, a także zalecenia co do kosmetyków do użytku domowego.

Najlepszy barber shop w Gdyni dla Ciebie

Barber, jak widać, jest kimś więcej niż tylko golarzem zarostu. Opisane usługi dobry barber wykonuje z pasją i wrodzoną precyzją. Szukając dobrego barbera, warto na początku przeglądać opinie klientów, zamiast skupiać się wyłącznie na czymś takim jak cennik usług, wszak tani barber w Gdyni może okazać się lepszym specjalistą, niż barber znacznie droższy.