Barber Gdańsk

390 wyników

Fryzjerzy z Garnizonu

Barber

Białoszewskiego 5, 80-280 Gdańsk
4.9
309 opinii

Pani Natalia jest po pierwsze przemiłą osobą, a po drugie doskonałą specjalistką. Dobrze wie co robi i widać to po efekcie końcowym, gdzie moje włosy zyskały piękną objętość, kształt i skręciły się jak nigdy dotąd nie tracąc wiele na długości. Doceniam, że wzięto pod uwagę moje oczekiwania i to jak układam włosy na co dzień. Bardzo polecam 😍.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Barber

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk
5.0
110 opinii

Od kilku lat mimo zmiany miejsc, niezmiennie najlepszy salon fryzjerski, gdzie możesz w najgorszym wypadku zastać przerost treści nad formą, nigdy na odwrót jak u nie jednego barbera. Zarówno Daniel jak i Seba są prawdziwymi fachowcami i profesjonalistami. Jak raz skorzystasz, obawiam się, że pożegnasz swojego obecnego fryzjera na zawsze.

Salon Urody AS Professional Beauty

Barber

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
785 opinii

Jestem pod ogromnym wrażeniem skrupulatności, dokładności i dbałości o szczegóły Pani Igi. Zawsze polecano mi panie z "większym doświadczeniem", ale to własnie Pani Iga zrobiła mi takie paznokcie, jakie zawsze chciałam mieć-zgrabne i delikatne, perfekcyjne. Jestem mega mega zadowolona!!! Wielkie brawa i uśmiechy ;))) dla Pani Igi!!

Studio Fryzjerskie Agnes

Barber

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk
4.9
79 opinii

Dziś była metamorfoza..Z resztą kolejna już... Przyszłam blond, wyszłam uroczo ruda..za każdym razem jestem zaskoczona profesjonalizmem na wysokim poziomie ...Do tego sympatyczny zespół ludzi ... Polecam z całego serca.. Dziękuję ze moge wyglądać pięknie...

Barber Gdańsk 390 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł