Przejdź do głównej zawartości

Barber Gdańsk

CICHY|DESIGN Zaspa City Park - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Zaspa City Park

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon

Wpadliśmy z synem na strzyżenie, bo trochę zarośliśmy... Jak zwykle fajna atmosfera i profesjonalna usługa. Moja głowa doprowadzona do należytego porządku, syn wychodzi z wystrzyżonym motywem ulubionej gry ;) Lubimy tak... ...Słoneczny dzień, bezchmurne błękitne niebo... jedziemy na plażę. Dziękuję Piotrze za miły początek dnia!

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Barber

aleja Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Skorzystałam z porady dotyczącej pielęgnacji włosów suchych, których kondycję pani Aleksandra oceniła lepiej niż ja sama. Otrzymałam próbkę odżywki do wypróbowania, a także umówiłam się na strzyżenie za kilka dni. Jestem zadowolona z konsultacji i bardzo ciekawa efektu strzyżenia.

SZTORM Barber Shop - zarezerwuj wizytę

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Noo i wróciło wszytko na swoje tory, Maciek perfekcyjny jak zawsze, ostatnio chciałem poeksperymentowała i zmienić barbera jak sie skończyło można poczytać poniżej. Dzisiaj znowu wyszedłem z Salonu w pełni usatysfakcjonowany. Dzięki kolego… polecam!!!

Trendy Hair Fashion Do Studzienki - zarezerwuj wizytę

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk Wrzeszcz
4.95

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Hair Design  - zarezerwuj wizytę

Hair Design

Barber

Piekarnicza 3, 80-126 Gdańsk
4.99
Sprzedaż bonów

Pani Klaudia prezentuje bardzo wysoki poziom, każde strzyżenie wykonuje z największą starannością, zawsze wychodzę z wizyty bardzo zadowolona. Wizyty są przyjemnością, oprócz pięknej fryzury p. Klaudia zawsze zapewnia naprawdę miłą atmosferę. Bardzo polecam!

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska

Barber

Gen.Bora Komorowskiego 38, 80-377 Gdańsk
4.95
Bezpieczny salon

W salonie Pani Agnieszki zawsze jest niezwykle przyjemna, bezpretensjonalna atmosfera. Panie dbają o dobre samopoczucie i wygodę swoich klientek, również poprzez estetyczne drobiazgi, zapach, pięknie podaną kawę, herbatę, czy wodę. No i z wizyty na wizytę widać, jak rozwijają się w tym, co robią. Widać efekty szkoleń i dbałość o szczegóły.

Your Hair - zarezerwuj wizytę

Your Hair

Barber

Burgaska 4a/9, 80-288 Gdańsk
4.94
Bezpieczny salon

Pani Tania Solianka jest rewalacyjna. Zrobiła na moich włosach srebrzyste sombre, dokładnie takie jakie chciałam i jeszcze męża obcięła w ramach czasu, który dla mnie zarezerwowała. Cena również bardzo przystępna.

Szukasz sprawdzonego barbera w Gdańsku?

Wśród mnogości pojawiających się barber shopów, czyli typowo męskich fryzjerów,  zdarza się i tak, że nie każdy z nich posiada profesjonalną kadrę pracowniczą. Aby nie wpaść w ręce niezbyt utalentowanych w sztuce barberów, należy szukać takich salonów, w których praca jest wykonywana na wysokim poziomie. Jak więc znaleźć barbera w Gdańsku na miarę własnych oczekiwań?

Można tego dokonać za pośrednictwem naszej bazy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Wystarczy, że określisz miejsce, w jakim chcesz znaleźć barbera, a także usługę, jaka Cię interesuje, a przed oczami zostaną Ci wyświetlone propozycje, dzięki którym będziesz mógł od razu umówić się na wizytę!

Co to za osoba ten fryzjer od brody?

Mawia się, że barber jest typowym fryzjerem od męskiej brody. Osoby tak myślące nie zdają sobie sprawy, że barber ma o wiele szersze umiejętności. Prawdą jest, że jego specjalnością, jest właśnie męski zarost, ale barber jest równie doskonałym męskim fryzjerem! Można powiedzieć, że to kilka osób w jednej, czyli fryzjer męski, golarz i stylista od włosów i zarostu.

Tylko najlepsi styliści i fryzjerzy mogą zostać barberami. Barber to osoba utalentowana i z wielką wyobraźnią. Barber jest wręcz artystą w tym, co robi, zresztą widać to po jego klientach. Nikt jak on nie potrafi z taką dokładnością zadbać o fryzurę i brodę. Takie oto cechy posiada najlepszy barber w Gdańsku, dlatego warto go odnaleźć!

Popularne usługi barberskie wykonywane przez najlepszych

Jako, że barber zna się doskonale nie tylko na stylistyce brody, ale także na męskich fryzurach oraz ich wspólnym dopasowaniu do owalu twarzy, usługi, jakie można zaliczyć do najpopularniejszych, to:

  • strzyżenie włosów w sposób klasyczny, czyli na krótko,
  • farbowanie włosów, aby ewentualnie zakryć siwiznę,
  • pielęgnacja włosów przez właściwy dobór kosmetyków (do ich rodzaju i stanu zdrowia),
  • strzyżenie i stylizacja męskiego zarostu, czyli brody,
  • pielęgnacja brody w barber shopie i instruowanie klienta odnośnie pielęgnacji w domu,
  • pomoc w razie decyzji o chęci zapuszczenia brody, prowadzenie od początku tego procesu i stała kontrola,
  • doradztwo i propozycje co do rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych.

Tylko najlepsi barberzy, których odnajdziesz za pomocą naszej bazy, są w stanie dokonać tego wszystkiego z dokładnością chirurga! Poza tym zwracając uwagę na cennik, przekonasz się, że tani barber w Gdańsku może być równie dobry, jak jego znacznie droższy kolega.

Jaki barber shop jest polecany w mieście?

Dobrą receptą na to, aby znaleźć dobry barber shop w Gdańsku, jest zapoznanie się z rankingami dostępnymi na naszej stronie, dzięki którym można sobie znacznie przybliżyć odnalezienie właściwego i profesjonalnego barbera. Drugą ważną rzeczą są opinie klientów, których pełno w naszej bazie. Dlatego warto je przeglądać, aby być pewnym swego wyboru co do właściwego stylisty brody i włosów. Można być jednak pewnym, że z naszą pomocą profesjonalny barber znajdzie się bardzo szybko!