Przejdź do głównej zawartości

Barber Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Barber

Al.Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo miła atmosfera w salonie, a przede wszystkim świetnie cięcie. Byłem przedtem tak zarośnięty (bo pandemia), że małżonka od miesięcy mnie do sypialni nie wpuszczała, ale po powrocie z CICHY DESIGN rzuciła się na mnie w samym szlafroku jeszcze w drzwiach wejściowych. Gorąco polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
SZTORM Barber Shop - zarezerwuj wizytę

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Była to moja pierwsza wizyta u tego barbera i z racji krótkiego zarostu oraz włosów nie spodziewałem się cudów. Pan Piotr w zasadzie sam zaproponował co i jak strzyżemy i wyszło świetnie. Dodam, że szykowałem się na własny ślub i przy okazji mega się zrelaksowałem ;) pozdrawiam, polecam każdemu i na pewno wrócę!

Płatności online
Salon Urody Prestige No.1 - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Prestige No.1

Barber

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
Płatności online

Na paznokcie do Pani Anastazji chodzę już od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona. Usługa jest wykonana profesjonalnie, a czas poświęcony na jej wykonanie zawsze przebiega w miłej atmosferze. Jeszcze chwila a zacznę uznawać Panią Anastazję za swoją koleżankę:) Polecam z czystym sumieniem

Kontur Studio Sikora  - zarezerwuj wizytę

Kontur Studio Sikora

Barber

aleja Grunwaldzka 565, 80-339 Gdańsk
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Usługa realizowana z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków. Bardzo wysoka kultura osobista Fryzjera. Zakład bardzo czysty, wnętrze urządzone z dużym smakiem i wyczuciem. Serdecznie polecam Zakład Fryzjerski oraz Fryzjera Daniela.

Szukasz sprawdzonego barbera w Gdańsku?

Wśród mnogości pojawiających się barber shopów, czyli typowo męskich fryzjerów,  zdarza się i tak, że nie każdy z nich posiada profesjonalną kadrę pracowniczą. Aby nie wpaść w ręce niezbyt utalentowanych w sztuce barberów, należy szukać takich salonów, w których praca jest wykonywana na wysokim poziomie. Jak więc znaleźć barbera w Gdańsku na miarę własnych oczekiwań?

Można tego dokonać za pośrednictwem naszej bazy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Wystarczy, że określisz miejsce, w jakim chcesz znaleźć barbera, a także usługę, jaka Cię interesuje, a przed oczami zostaną Ci wyświetlone propozycje, dzięki którym będziesz mógł od razu umówić się na wizytę!

Co to za osoba ten fryzjer od brody?

Mawia się, że barber jest typowym fryzjerem od męskiej brody. Osoby tak myślące nie zdają sobie sprawy, że barber ma o wiele szersze umiejętności. Prawdą jest, że jego specjalnością, jest właśnie męski zarost, ale barber jest równie doskonałym męskim fryzjerem! Można powiedzieć, że to kilka osób w jednej, czyli fryzjer męski, golarz i stylista od włosów i zarostu.

Tylko najlepsi styliści i fryzjerzy mogą zostać barberami. Barber to osoba utalentowana i z wielką wyobraźnią. Barber jest wręcz artystą w tym, co robi, zresztą widać to po jego klientach. Nikt jak on nie potrafi z taką dokładnością zadbać o fryzurę i brodę. Takie oto cechy posiada najlepszy barber w Gdańsku, dlatego warto go odnaleźć!

Popularne usługi barberskie wykonywane przez najlepszych

Jako, że barber zna się doskonale nie tylko na stylistyce brody, ale także na męskich fryzurach oraz ich wspólnym dopasowaniu do owalu twarzy, usługi, jakie można zaliczyć do najpopularniejszych, to:

  • strzyżenie włosów w sposób klasyczny, czyli na krótko,
  • farbowanie włosów, aby ewentualnie zakryć siwiznę,
  • pielęgnacja włosów przez właściwy dobór kosmetyków (do ich rodzaju i stanu zdrowia),
  • strzyżenie i stylizacja męskiego zarostu, czyli brody,
  • pielęgnacja brody w barber shopie i instruowanie klienta odnośnie pielęgnacji w domu,
  • pomoc w razie decyzji o chęci zapuszczenia brody, prowadzenie od początku tego procesu i stała kontrola,
  • doradztwo i propozycje co do rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych.

Tylko najlepsi barberzy, których odnajdziesz za pomocą naszej bazy, są w stanie dokonać tego wszystkiego z dokładnością chirurga! Poza tym zwracając uwagę na cennik, przekonasz się, że tani barber w Gdańsku może być równie dobry, jak jego znacznie droższy kolega.

Jaki barber shop jest polecany w mieście?

Dobrą receptą na to, aby znaleźć dobry barber shop w Gdańsku, jest zapoznanie się z rankingami dostępnymi na naszej stronie, dzięki którym można sobie znacznie przybliżyć odnalezienie właściwego i profesjonalnego barbera. Drugą ważną rzeczą są opinie klientów, których pełno w naszej bazie. Dlatego warto je przeglądać, aby być pewnym swego wyboru co do właściwego stylisty brody i włosów. Można być jednak pewnym, że z naszą pomocą profesjonalny barber znajdzie się bardzo szybko!