Barber Gdańsk

CICHY|DESIGN Zaspa Studio Urody

CICHY|DESIGN Zaspa Studio Urody

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk
Bezpieczny salon

Jak zwykle i tym razem i odkąd pamięcią sięgam po wstaniu z fotela u Piotra petarda. Ten perfekcjonizm zaczyna być już nudny ;) Mógłby chociaż raz coś... jeżeli nie potrafi niechcący to chociaż specjalnie krzywo przyciąć bo wprowadzi mnie w kompleksy ;) Pozdrawiam Mistrza i polecam włosy pod Jego nożyczki położyć aby samemu się o tym przekonać.

Trendy Hair Fashion Szafarnia

Trendy Hair Fashion Szafarnia

Barber

Szafarnia 11, 80-755 Gdansk
5.0

To był bardzo dobrze spędzony czas. Najpierw dokładne omówienie co będzie robione, potem perfekcyjne farbowanie i strzyżenie Pani Julii. Naprawdę polecam:) Przyjemne miejsce. Na pewno wrócę🙂 Jeszcze raz dziękuję Pani Julii za taką piękną odmianę wizerunku! Zna się na tym wyjątkowo dobrze.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100
Fryzjerzy Fighterzy

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Barber

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk

Mam kręcone włosy, ciężkie w obsłudze ale Daniel jak zawsze radzi sobie z nimi doskonale i nie mam później problemu z układaniem przez długi czas, a do tego broda elegancko przystrzyżona i całość potraktowana dobrymi kosmetykami, wraz z myciem włosów przed strzyżeniem. Spróbujesz raz i możesz się żegnać ze starym fryzjerem.

Sprzedaż bonów
Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Your Hair

Your Hair

Barber

Burgaska 4a/9, 80-288 Gdańsk
4.9
Bezpieczny salon

Super miła i profesjonalna pielęgnacja włosów, zapewniona przez Panią Mariię! 😊 Pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta w tym salonie! Barberzy z centrum Gdańska , mogliby się od niej wiele nauczyć! Bardzo polecam! 😊

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska

Barber

Gen.Bora Komorowskiego 38, 80-377 Gdańsk
4.9
Bezpieczny salon

W salonie Pani Agnieszki zawsze jest niezwykle przyjemna, bezpretensjonalna atmosfera. Panie dbają o dobre samopoczucie i wygodę swoich klientek, również poprzez estetyczne drobiazgi, zapach, pięknie podaną kawę, herbatę, czy wodę. No i z wizyty na wizytę widać, jak rozwijają się w tym, co robią. Widać efekty szkoleń i dbałość o szczegóły.

SZTORM Barber Shop

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon

Niegdyś marynarze tatuowali się w portach na zapleczach barbershopów, ale te czasy już dawno minęły. Teraz możesz ostrzyc się u najlepszych barberów w mieście, którzy pracują obok najlepszych artystów tatuażu. Wyszkoleni przez chłopaków z Ferajny barberzy, jak szkuner fale, tną płynnie włos

Sprzedaż bonów
Barber Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Programy Moment.pl

Szukasz sprawdzonego barbera w Gdańsku?

Wśród mnogości pojawiających się barber shopów, czyli typowo męskich fryzjerów,  zdarza się i tak, że nie każdy z nich posiada profesjonalną kadrę pracowniczą. Aby nie wpaść w ręce niezbyt utalentowanych w sztuce barberów, należy szukać takich salonów, w których praca jest wykonywana na wysokim poziomie. Jak więc znaleźć barbera w Gdańsku na miarę własnych oczekiwań?

Można tego dokonać za pośrednictwem naszej bazy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Wystarczy, że określisz miejsce, w jakim chcesz znaleźć barbera, a także usługę, jaka Cię interesuje, a przed oczami zostaną Ci wyświetlone propozycje, dzięki którym będziesz mógł od razu umówić się na wizytę!

Co to za osoba ten fryzjer od brody?

Mawia się, że barber jest typowym fryzjerem od męskiej brody. Osoby tak myślące nie zdają sobie sprawy, że barber ma o wiele szersze umiejętności. Prawdą jest, że jego specjalnością, jest właśnie męski zarost, ale barber jest równie doskonałym męskim fryzjerem! Można powiedzieć, że to kilka osób w jednej, czyli fryzjer męski, golarz i stylista od włosów i zarostu.

Tylko najlepsi styliści i fryzjerzy mogą zostać barberami. Barber to osoba utalentowana i z wielką wyobraźnią. Barber jest wręcz artystą w tym, co robi, zresztą widać to po jego klientach. Nikt jak on nie potrafi z taką dokładnością zadbać o fryzurę i brodę. Takie oto cechy posiada najlepszy barber w Gdańsku, dlatego warto go odnaleźć!

Popularne usługi barberskie wykonywane przez najlepszych

Jako, że barber zna się doskonale nie tylko na stylistyce brody, ale także na męskich fryzurach oraz ich wspólnym dopasowaniu do owalu twarzy, usługi, jakie można zaliczyć do najpopularniejszych, to:

  • strzyżenie włosów w sposób klasyczny, czyli na krótko,
  • farbowanie włosów, aby ewentualnie zakryć siwiznę,
  • pielęgnacja włosów przez właściwy dobór kosmetyków (do ich rodzaju i stanu zdrowia),
  • strzyżenie i stylizacja męskiego zarostu, czyli brody,
  • pielęgnacja brody w barber shopie i instruowanie klienta odnośnie pielęgnacji w domu,
  • pomoc w razie decyzji o chęci zapuszczenia brody, prowadzenie od początku tego procesu i stała kontrola,
  • doradztwo i propozycje co do rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych.

Tylko najlepsi barberzy, których odnajdziesz za pomocą naszej bazy, są w stanie dokonać tego wszystkiego z dokładnością chirurga! Poza tym zwracając uwagę na cennik, przekonasz się, że tani barber w Gdańsku może być równie dobry, jak jego znacznie droższy kolega.

Jaki barber shop jest polecany w mieście?

Dobrą receptą na to, aby znaleźć dobry barber shop w Gdańsku, jest zapoznanie się z rankingami dostępnymi na naszej stronie, dzięki którym można sobie znacznie przybliżyć odnalezienie właściwego i profesjonalnego barbera. Drugą ważną rzeczą są opinie klientów, których pełno w naszej bazie. Dlatego warto je przeglądać, aby być pewnym swego wyboru co do właściwego stylisty brody i włosów. Można być jednak pewnym, że z naszą pomocą profesjonalny barber znajdzie się bardzo szybko!