Barber Gdańsk

Cichy Design Salon Fryzjerski

Cichy Design Salon Fryzjerski

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk

Jak zwykle i tym razem i odkąd pamięcią sięgam po wstaniu z fotela u Piotra petarda. Ten perfekcjonizm zaczyna być już nudny ;) Mógłby chociaż raz coś... jeżeli nie potrafi niechcący to chociaż specjalnie krzywo przyciąć bo wprowadzi mnie w kompleksy ;) Pozdrawiam Mistrza i polecam włosy pod Jego nożyczki położyć aby samemu się o tym przekonać.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Barber

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk

Mam kręcone włosy, ciężkie w obsłudze ale Daniel jak zawsze radzi sobie z nimi doskonale i nie mam później problemu z układaniem przez długi czas, a do tego broda elegancko przystrzyżona i całość potraktowana dobrymi kosmetykami, wraz z myciem włosów przed strzyżeniem. Spróbujesz raz i możesz się żegnać ze starym fryzjerem.

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk
4.9

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

BARBERSHOP

BARBERSHOP

Barber

Garncarska 7/8/9, 80-894 Gdańsk

Usługa wykonana wzorowo, podejście do klienta świetne, w ogóle nie czuć skrępowania, tylko jak u siebie, gdzie była to moja pierwsza wizyta! Bardzo ciekawy wystrój, przez co klimat mi się spodobał . Z głośników leciał akurat Motorhead, były brzytwy, żarty, więc męsko;). Zyskali następnego stałego klienta!

Yes Show Me Love

Yes Show Me Love

Barber

Chmielna 10, 80-748 Gdańsk
5.0

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie sądziłem, że szukając fryzjera „na już” znajdę tak profesjonalny salon. Pani Asia - przemiła osoba, która wie co robi. Chyba nigdy nie byłem tak zadowolony z wizyty u fryzjera jak dzisiaj, co przyczyniło się oczywiście do zapisu na kolejną wizytę ;)

STUDIO DOTYK - Grażyna Sekieta

STUDIO DOTYK - Grażyna Sekieta

Barber

RZECZPOSPOLITEJ, 1, B, 80-369 GDANSK
5.0

Pani Grażyna bardzo fajnie mnie ostrzygła , tj chciałem . Zauważyłem , że słuchała moich oczekiwań z uwagą i zaproponowała też ciekawsze i trafne rozwiązanie uczesania. W zakładzie jest czysto i przyjemnie . Wyszedłem z humorem i zadowolony. Polecam śmiało 🌞

Barber Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Dobry barber Gdańsk blisko Ciebie

Wśród mnogości pojawiających się barber shopów, czyli typowo męskich fryzjerów,  zdarza się i tak, że nie każdy z nich posiada profesjonalną kadrę pracowniczą. Aby nie wpaść w ręce niezbyt utalentowanych w sztuce barberów, należy szukać takich salonów, w których praca jest wykonywana na wysokim poziomie. Jak więc znaleźć barbera na miarę własnych oczekiwań?

Można tego dokonać za pośrednictwem naszej bazy, w której znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Wystarczy, że określisz miejsce, w jakim chcesz znaleźć barbera, a także usługę, jaka Cię interesuje, a przed oczami zostaną Ci wyświetlone propozycje, dzięki którym będziesz mógł od razu umówić się na wizytę!

Co to za osoba ten fryzjer od brody?

Mawia się, że barber jest typowym fryzjerem od męskiej brody. Osoby tak myślące nie zdają sobie sprawy, że barber ma o wiele szersze umiejętności. Prawdą jest, że jego specjalnością, jest właśnie męski zarost, ale barber jest równie doskonałym męskim fryzjerem! Można powiedzieć, że to kilka osób w jednej, czyli fryzjer męski, golarz i stylista od włosów i zarostu.

Tylko najlepsi styliści i fryzjerzy mogą zostać barberami. Barber to osoba utalentowana i z wielką wyobraźnią. Barber jest wręcz artystą w tym, co robi, zresztą widać to po jego klientach. Nikt jak on nie potrafi z taką dokładnością zadbać o fryzurę i brodę. Takie oto cechy posiada najlepszy barber w Gdańsku, dlatego warto go odnaleźć!

Popularne usługi barberskie wykonywane przez najlepszych

Jako, że barber zna się doskonale nie tylko na stylistyce brody, ale także na męskich fryzurach oraz ich wspólnym dopasowaniu do owalu twarzy, usługi, jakie można zaliczyć do najpopularniejszych, to:

  • strzyżenie włosów w sposób klasyczny, czyli na krótko,
  • farbowanie włosów, aby ewentualnie zakryć siwiznę,
  • pielęgnacja włosów przez właściwy dobór kosmetyków (do ich rodzaju i stanu zdrowia),
  • strzyżenie i stylizacja męskiego zarostu, czyli brody,
  • pielęgnacja brody w barber shopie i instruowanie klienta odnośnie pielęgnacji w domu,
  • pomoc w razie decyzji o chęci zapuszczenia brody, prowadzenie od początku tego procesu i stała kontrola,
  • doradztwo i propozycje co do rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych.

Tylko najlepsi barberzy, których odnajdziesz za pomocą naszej bazy, są w stanie dokonać tego wszystkiego z dokładnością chirurga! Poza tym zwracając uwagę na cennik, przekonasz się, że tani barber w Gdańsku może być równie dobry, jak jego znacznie droższy kolega.

Jaki barber shop jest polecany w mieście?

Dobrą receptą na to, aby znaleźć dobrego barbera w mieście, jest zapoznanie się z rankingami barberów w Gdańsku, dzięki którym można sobie znacznie przybliżyć odnalezienie właściwego i profesjonalnego barbera. Drugą ważną rzeczą są opinie klientów, których pełno w naszej bazie. Dlatego warto je przeglądać, aby być pewnym swego wyboru co do właściwego stylisty brody i włosów. Można być jednak pewnym, że z naszą pomocą profesjonalny barber znajdzie się bardzo szybko!