Przejdź do głównej zawartości

Barber Cieszyn

U Rudej - zarezerwuj wizytę

U Rudej

Barber

Mennicza 5, 43-400 Cieszyn

Aż chce się powiedzieć, że szkoda, że włosy nie odrastają 3 razy szybciej... to wpadałbym dużo częściej! Bardzo dziękuje za profesjonalną obsługę i zachęcam w 100% wszystkich do korzystania z tego salonu! Pozdrawiam :) Moje słowa tutaj są zbędne, ale włosy po strzygęnciu tam stają się obłędne! :)

Salony z tej samej miejscowości

Kosmetologia Estetyczna Mariola Włodyka - zarezerwuj wizytę

Kosmetologia Estetyczna Mariola Włodyka

Inne

Dworkowa 1 B , 43-400 Cieszyn
5.0
Bezpieczny salon

To pierwszy zabieg z serii, więc na efekty przyjdzie jeszcze pewnie poczekać, ale sama wizyta bardzo profesjonalna, w miłej atmosferze. Zabieg wykonany starannie, z dbałością o klienta na każdym etapie.

Fryzjerstwo Zubek - zarezerwuj wizytę

Fryzjerstwo Zubek

Fryzjer

Rynek 9, 43-400 Cieszyn
5.0

Fryzjerstwo Zubek tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją. Nasz salon to połączenie tradycji oraz najnowszych trendów fryzjerskich. Zespół składa się z czterech osób: pani Wiesi, Mariusza, Mariany i Justyny. Nasi pracownicy dbają o Państwa komfort , bezpieczeństwo a także zadowoleni

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Salon Kosmetyczny Styllove - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny Styllove

Rzęsy

Gen. Józefa Hallera 37, 43-400 Cieszyn
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salon Kosmetyczny Styllove to miejsce stworzone dla każdej kochającej piękno kobiety. Moja praca to moja pasja którą kontynuuje z zaangażowaniem już prawie 12lat 😊 Kocham swoją pracę, swoje wspaniałe klientki, każdą minutę spędzoną z Wami! ❤ Absolwentka prywatnej szkoły kosmetycznej. Uko

Salon Urody BASIA - zarezerwuj wizytę

Salon Urody BASIA

Paznokcie

RYNEK 5, 43-400 Cieszyn
4.93

Miło i profesjonalnie – to dwa słowa, które najlepiej opisują atmosferę panująca w Salonie Basia. Jest to miejsce, w którym można zatroszczyć się o gładką i młodo wyglądającą cerę, a także zadbać o ciało i odprężenie. Cieszyński Salon Urody Basia to miejsce cenione przez klientów. Warto

Gabinet Este - zarezerwuj wizytę

Gabinet Este

Inne

ul. Frysztacka 20, 43-400 Cieszyn
4.86
Bezpieczny salon

Gabinet Medycyny Estetycznej Este to miejsce w Cieszynie łączące w swoich usługach medycynę estetyczną wraz z medycyną rodzinną. Taka kompleksowość w podejściu do pacjenta zapewnia mu lepsze efekty zabiegowe w poprawie wyglądu, gdyż niejednokrotnie choroby wewnętrzne mają odzwierciedlenie w

Salony bez rezerwacji online

Aroma Day Spa - zarezerwuj wizytę

Aroma Day Spa

Barber

ul.Stawowa 19, 43-400 Cieszyn
5.0
niezweryfikowany

Aroma Day Spa znajduje się przy ul.Stawowa 19 w Cieszynie. Mówi się, że każdy ma swój gust. Różne są zatem kanony piękna. Nie chodzi o to, żeby spełniać czyjeś oczekiwania, ale żeby samemu czuć się dobrze. Wybierz jedną z naszych usług, umów się na wizytę i zatroszcz się o siebie. W naszej

NONI INSTYTUT URODY - zarezerwuj wizytę

NONI INSTYTUT URODY

Barber

Stawowa 19, 43-400 Cieszyn
5.0
niezweryfikowany

NONI Instytut Urody to miejsce stworzone przez dziewczyny dla których kosmetologia jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Doświadczenie zawodowe i zaangażowanie w pracę sprawiają, że wykonujemy ją z pełnym zamiłowaniem i profesjonalizmem.  To miejsce, gdzie w miłej atmosferze i p

Mężczyzna, który dba o siebie cieszy się większym zainteresowaniem wśród kobiet. Zdecydowanie czuje się również lepiej sam ze sobą. Opiekę nad swoją brodą warto zatem przekazać specjaliście, jakim jest barber.

Czym różni się salon fryzjerski od barber shopu?

Salon fryzjerski i barber shop różnią się przede wszystkim zakresem usług oraz metodami działania. Do fryzjera udajemy się, by przystrzyc i wystylizować włosy, podczas gdy u barbera zajmujemy się brodą. Ponadto różnią się narzędzia oraz działania. Poza standardowymi nożyczkami i maszynkami do strzyżenia, używa się tam również trymerów, brzytwy, a także kosmetyków pielęgnujących i stylizujących brodę, w tym: odżywek, pomad, olejków i balsamów. Barber w Cieszynie to również typowo męski klimat, który wyczuwalny jest natychmiast po przekroczeniu progu tego miejsca. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych można tam również zaznać chwili relaksu. 

Włosy u fryzjera, broda u barbera?

W salonie fryzjerskim można umówić się zazwyczaj wyłącznie na strzyżenie, natomiast większość barber shopów oferuje obie usługi. Wykonując obie usługi w jednym miejscu można liczyć na spójny wizerunek, oszczędność czasu i pieniędzy. Barber to również oznaka jakości. Specjaliści mogą pracować zarówno nożyczkami, maszynką, jak i brzytwą albo łączyć kilka technik. Na koniec ważna jest pielęgnacja, która pozwoli utrzymać odpowiednią kondycję włosa i wykończyć perfekcyjny wizerunek oraz podkreślić rodzaj cięcia.

Barber shop’y w Cieszynie - rodzaje usług

Barber shop w Cieszynie to typowo męskie miejsce, dlatego udają się tam wyłącznie przedstawiciele tej płci. Oto zabiegi, którym można się tam poddać:

- strzyżenie i modelowanie brody oraz wąsów,

- strzyżenie i stylizowanie fryzury.

Oprócz tego można tam uzyskać fachowe porady w zakresie pielęgnacji brody lub włosów, a także przyjemnie spędzić czas w męskim gronie.

Dobry barber w Cieszynie - jak go znaleźć?

O umiejętnościach barbera świadczą metody jego pracy oraz uzyskane dzięki nim efekty. Trudno je jednak ocenić bez obserwacji. Dlatego właśnie powstał portal moment.pl, na którym można znaleźć prawdziwie opinie klientów korzystających z usług konkretnego barbera w Cieszynie. Dzięki nim można się przekonać, czy warto inwestować w ten konkretny salon, czy lepiej wybrać inne miejsce. Portal posiada wygodne filtry, dzięki czemu można wyszukiwać barber shopy w dowolnym mieście.