Przejdź do głównej zawartości

Barber Ciechanów

Poczujeuforie Aleksandra Ostromecka - zarezerwuj wizytę

Poczujeuforie Aleksandra Ostromecka

Paznokcie

Pułtuska 20B, 06-400 Ciechanów
Bezpieczny salon

Bardzo mila,profesjonalna obsluga. Czuje się zawsze dopieszczona,dowartosciowana i jestem potraktowana jak "VIP"! Atmosfera salonu sprzyja pelnemu relaksowi i zapomnieniu o trudach dnia codziennego kobiety.Poprostu Euforia!! Bardzo dziekuje za wszystko SUPER Kobiety i polecam Wasz salon innym!:)))

Pazuromania Ewelina Ptaszczyńska - zarezerwuj wizytę

Pazuromania Ewelina Ptaszczyńska

Paznokcie

Zamkowa 31, 06-400 Ciechanów
4.92
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Ewelina to ciepła i bardzo sympatyczna kobieta. Siadajac na fotel czuje sie jak w domowym zaciszu z kubkiem kawy. Atmosfera jest fantastyczna, zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie. Indywidualne podejscie do kazdej klientki. Polecam z czystym sumieniem i już zapisuję się na następną wizytę

Salony bez rezerwacji online

Strzyżenie to jedno z podstawowych zabiegów fryzjerskich, jakim poddaje się mężczyzna. Niektórzy zatrzymują się na tym etapie, pozostali chętnie poddają pielęgnacji również inne części ciała. Barber w Ciechanowie to specjalista, który dba o wizerunek mężczyzny. Do najpopularniejszych usług należą zatem: pielęgnacja i cięcie męskiego zarostu oraz stylizacji brody – SPA. Do najbardziej klasycznych pakietów zaliczyć można m.in. trymowanie brody oraz jej podcięcie. W profesjonalnych salonach może się również znaleźć oferta golenia brzytwą. Choć niniejsza sztuka jest początkowo trudna, jest również bardzo efektowna.

Ile trwa wizyta u barbera?

Męskie strzyżenie może przebiegać bardzo różnie, a podstawowym czynnikiem różnicującym jest tutaj długość włosów klienta. Włosy krótkie, które poddawane są zabiegom najczęściej, zwykle traktowane są na początku maszynką do golenia. Następnie część kosmyków znajdujących się na czubku głowy, poddawana jest precyzyjnemu, ręcznemu cięciu. Bardziej skomplikowana jest stylizacja włosów półdługich i długich. Należy jednak podkreślić, że staje się coraz bardziej popularna wśród mężczyzn. Odświeżenie fryzury, wymaga wyrównania długości za pomocą nożyczek. Alternatywą dla nich jest także maszynka do golenia. Warto podkreślić, że różnią się między sobą nie tylko fryzury damskie, ale także męskie. Podczas zabiegu barber może także stosować kosmetyki pielęgnujące

Barber w Ciechanowie - zabiegi pielęgnacyjne

Oprócz podcinania włosów w barber shopach wykonuje się również czynności pielęgnujące, które umożliwiają utrzymanie brody w dobrej kondycji. Zwykle stosuje się wtedy peeling, zmiękczający olejek albo tzw. ciepły ręcznik. Mają one za zadanie odżywić i zmiękczyć włoski, nadać im połysk oraz elastyczność. Kluczem do sukcesu jest stosowanie wysokiej jakości kosmetyków pielęgnujących o dobrym składzie, które wnikają w strukturę włosa i skutecznie go regenerują, nawilżają lub zmiękczają- w zależności od potrzeb.

Jak znaleźć barber shop’y w Ciechanowie?

Czy dobry barber w Ciechanowie to jak igła w stogu siana? Nie, jeśli korzystamy z aplikacji lub strony internetowej moment.pl, która gromadzi ofertę salonów o tym profilu usług. Dzięki wygodnym filtrom można szybko znaleźć dokładnie to, czego szukamy i umówić się na wolny termin przez internet. To wygodna opcja, która oszczędza wiele czasu i cieszy się dużym zainteresowaniem.