Przejdź do głównej zawartości

Barber Bielsko-Biała

Pan Brzytwa Barber Shop Ratuszowa 3 / 11 Listopada - zarezerwuj wizytę

Pan Brzytwa Barber Shop Ratuszowa 3 / 11 Listopada

Barber

11 Listopada 40 / Ratuszowa, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Strzygłem się tam dopiero/już cztery lub pięć razy. Za każdym razem strzygł mnie ktoś inny. Zaskakujące jest, że za każdym razem ostrzygli mnie odrobinę inaczej. W dwóch lub trzech przypadkach w pierwszej chwili byłem trochę niezadowolony z efektu, ale za każdym razem następnego dnia rano, patrząc w lustro, podobało mi się.

Żyleta-Barbershop - zarezerwuj wizytę

Żyleta-Barbershop

Barber

Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.99

Świetny klimat, duża przestrzeń i wielki powrót...:) Jakże miło. Tak, POLECAM. Bardzo wygodne fotele, fajne kosmetyki. Osobiście, zainwestowałbym w dobry sprzęt nagłośnieniowy, jest tam świetna akustyka. No i klima;) Życzę powodzenia w rozwoju i tworzeniu!

Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Barber

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

"OldMountain" BARBERSHOP & TATTOO - zarezerwuj wizytę

"OldMountain" BARBERSHOP & TATTOO

Barber

ul.Wyzwolenia 7, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Super profesjonalne podejście do sprawy (mojej brody). Bardzo miła atmosfera, naprawdę można się zrelaksować i odprężyć a jednocześnie wyjść z twarzą modela:-) Bardzo ważne żeby mieć zaufanego i sprawdzonego barberaa a najlepiej barberkę. Polecam wszystkim.

McHair Bielsko-Biała - zarezerwuj wizytę

McHair Bielsko-Biała

Barber

Szkolna 4, 43-300 Bielsko-Biała
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Odbyłem w dniu dzisiejszym wizytę w tym salonie. Mimo mojego błędu (umowienie się na inny dzien, zostałem miło przyjety). Zostałem obcięty przez Panią Edytę, jestem zadowolony. Pani bardzo miła przyjemna, a sama cięcie wykonane bardzo delikatnie i szybko.

Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Barber

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Pani Ewa kolejny raz zrozumiała mnie bez słów 🥰 nie zawiodłem się ani razu! Fryzura nie tyle przerosła moje oczekiwania, ale co najważniejsze wyszła poza granice mojej wyobraźni! Zawsze jej ufam gdy zbliża się do mojej głowy z jakimkolwiek ostrym narzędziem 🤭

K W  Salon Fryzjerski  - zarezerwuj wizytę

K W Salon Fryzjerski

Barber

Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała
4.98

Umówiłam mojego chłopaka do Pani Karoliny, ponieważ sama byłam zadowolona z wizyty. I jak się okazało w końcu i on znalazł dla siebie fryzjera do którego chce wracać, jest zadowolony z usługi, ceni sobie inwidualne podejście do klienta, miła atmosferę, i oczywiście dobre cięcie gdzie nie miał żadnych zastrzeżeń.

Broda niejednokrotnie bywa odzwierciedleniem duszy mężczyzny. Niestety jednak, należy o nią dbać ora pielęgnować ją. W innym przypadku może ona skutecznie oszpecać twarz. Więc, jeśli chcesz, aby Twoja broda wyglądała zjawiskowo, musisz liczyć się z koniecznością dbania o jakość włosa oraz regularnego przycinania go. W tym celu właśnie powstały barbershopy. Osoby pracujące tam to profesjonaliści, którzy skupiają się jedynie na brodach. Oferują oni wiele rozmaitych usług, m.in golenie brzytwą, co powoduje, że zarost odrasta znacznie wolniej.

Najlepszy barber w Bielsku czeka właśnie na Ciebie! Sprawdź i przekonaj się sam.

Jak rozmawiać z barberem - strzyżenie

  • Nie bój się, bądź konkretny. Tajemniczym kluczem do idealnej brody są dwie rzeczy - dopasowanie brody przez profesjonalistę do Ciebie oraz Twoje wymagania. Zawsze należy jak najbardziej precyzyjnie określać, czego oczekujesz. Nie ma bowiem nic gorszego od niejasnego przedstawienia swoich oczekiwań oraz zostawienia wolnej ręki barberowi. Oczywiście, jego zdanie też jest ważne, i jeżeli Twoja koncepcja nie będzie najlepsza, przedstawi Ci on lepszą alternatywę, która będzie dostosowana do Ciebie.
  • Podawaj precyzyjne cyfry/liczby. Właśnie tak. Jest to kolejny krok do sukcesu. Przekraczając próg barbershopu w Bielsku Białej, należy używać samych konkretów. Jeśli zapuszczasz brodę od dłuższego czasu i jedynie chcesz, aby uzyskała pożądany kształt - powiedz to głośno i wyraźnie. Jeśli natomiast masz dosyć długiej i uciążliwej brody, zaznacz, że chcesz skrócić ją o 5 cm.  
  • Upewnij się, że dobrze dogadasz się z barberem. Broda, jak i włosy nie rośnie w tempie światła. Jego złe cięcie może Cię zatem pozbawić długo zapuszczanej brody. Zanim barber zacznie swoją pracę zadaj sobie pytanie - czy aby na pewno dobrze się zrozumieliście? Jeśli odpowiedź będzie jasna, możecie przystępować do dzieła.

Barber shop’y w Bielsku z Moment.pl

Dobry barber w Bielsku to Twoje marzenie? Nie mogłeś trafić lepiej! Na Moment.pl znajdziesz tylko najbardziej profesjonalną bazę barber shopów. Ponadto, z nami umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że pobierzesz naszą aplikację mobilną lub wejdziesz na stronę internetową Moment.pl, wybierzesz dogodny dla siebie salon oraz termin i gotowe. Oferujemy także filtrowanie wyników dostosowane do Twoich potrzeb - wg cen, opinii, a także lokalizacji!

Czekamy właśnie na Ciebie!