Przejdź do głównej zawartości

Barber Bielsko-Biała

Bezpieczny salon
Pan Brzytwa Barber Shop Ratuszowa 3 / 11 Listopada - zarezerwuj wizytę

Pan Brzytwa Barber Shop Ratuszowa 3 / 11 Listopada

Barber

11 Listopada 40 / Ratuszowa, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Jak na pierwszą wizytę to muszę pochwalić za fajne, klimatyczne miejsce gdzie można się zrelaksować i posłuchać porządnej muzyki. Obsługa też profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, nie pozostaje nic tylko polecić wszystkim.

Familja Barbershop - zarezerwuj wizytę

Familja Barbershop

Barber

Komorowicka 60a, 43-300 Bielsko-Biała

Wszedłem zarośnięty jak dzikus, a wyszedłem jak dzikus, ale już obcięty. Nie jestem pewien, która to moja wizyta w Familii, ale wiem, że to kolejna, po której wyszedłem zadowolony. Wiktor jak zwykle usługa na poziomie. Jak zawsze luźna gadka i tym razem dobra kawa, bo przygotowana kobiecą ręką :D Pozdro joł.

Żyleta-Barbershop - zarezerwuj wizytę

Żyleta-Barbershop

Barber

Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała

Co tu dużo mówić, wirtuozeria, wprawa, warsztat, mistrzostwo, umiejętność, znawstwo, rutyna, biegłość, technika, fachowość, zasób wiadomości, koneserstwo, zręczność, doświadczenie, kompetencja, opanowanie, znajomość rzeczy, rzetelność, kunszt, wiedza, wirtuozostwo, ...😀

Płatności online
Bezpieczny salon
McHair Bielsko-Biała - zarezerwuj wizytę

McHair Bielsko-Biała

Barber

Szkolna 4, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Halo, halo 🤘🐻 Wbijam tam i zawsze wychodzę z lepszym samopoczuciem patrząc na moją głowę & brodę. Polecam w opór 💥 Marina ogarnia super, Sławek dzięki za brodę, dziś głowę ogarnęła mi Julia i jestem mega zadowolony, również Julie polecam w opór 🤘💥

Magellan Barbershop - zarezerwuj wizytę

Magellan Barbershop

Barber

plac Franciszka Smolki 4, 43-300 Bielsko-Biała

Radosław to młody ambitny golibroda, który niczym australijski surfer na najlepszych falach zrobi z twoja broda i włosami prawdziwe artystyczne tsunami. Twoja broda i fryzura nie będą wyglądać lepiej. Ten wzrok wszystkich kobiet, które się za mną oglądały po wyjściu z wizyty mówi samo za siebie.

Bezpieczny salon
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Barber

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

Bezpieczny salon
Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Barber

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Pani Ewa kolejny raz zrozumiała mnie bez słów 🥰 nie zawiodłem się ani razu! Fryzura nie tyle przerosła moje oczekiwania, ale co najważniejsze wyszła poza granice mojej wyobraźni! Zawsze jej ufam gdy zbliża się do mojej głowy z jakimkolwiek ostrym narzędziem 🤭

K W  Salon Fryzjerski  - zarezerwuj wizytę

K W Salon Fryzjerski

Barber

Partyzantów 44, 43-300 Bielsko-Biała
4.99

Umówiłam mojego chłopaka do Pani Karoliny, ponieważ sama byłam zadowolona z wizyty. I jak się okazało w końcu i on znalazł dla siebie fryzjera do którego chce wracać, jest zadowolony z usługi, ceni sobie inwidualne podejście do klienta, miła atmosferę, i oczywiście dobre cięcie gdzie nie miał żadnych zastrzeżeń.

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Fryzjerskie KAPPER - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzjerskie KAPPER

Barber

Pocztowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rzetelna ocena stanu wlosow, konkretna propozycja na poprawe kondycji wlosow I zmiane fryzury bez "slodzenia" I bez radykalnych posuniec. Szybki termin wizyty roboczej. Jak na razie pelnia zadowolenia I nadzieja na pozytywna,choc rozlozona w czasie,zmiane.

Płatności online
Bezpieczny salon
Manufatti Klaudia Jędrzejko - zarezerwuj wizytę

Manufatti Klaudia Jędrzejko

Barber

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem więcej niż zadowolony - wizyta w salonie i powierzenie się umiejętnościom Pani Żanety były doskonałym wyborem. Tę ponad godzinę będę kojarzył z profesjonalizmem, mile spędzonym czasem, relaksem i satysfakcją z wykonanej usługi. Serdecznie polecam!

Kawulok Atelier Fryzjerskie - zarezerwuj wizytę

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Barber

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała

Świetne podejście i jakość usługi, Pan Arek ma talent w rękach, zawsze wychodzę zadowolony a dziś wszyscy uczniowie w pracy zapytywali gdzie można tak fajnie się obciąć , oczywiście uzyskali dokładna odpowiedź : ) pozdrawiam Pana Arka i cały zespół : )

Broda niejednokrotnie bywa odzwierciedleniem duszy mężczyzny. Niestety jednak, należy o nią dbać ora pielęgnować ją. W innym przypadku może ona skutecznie oszpecać twarz. Więc, jeśli chcesz, aby Twoja broda wyglądała zjawiskowo, musisz liczyć się z koniecznością dbania o jakość włosa oraz regularnego przycinania go. W tym celu właśnie powstały barbershopy. Osoby pracujące tam to profesjonaliści, którzy skupiają się jedynie na brodach. Oferują oni wiele rozmaitych usług, m.in golenie brzytwą, co powoduje, że zarost odrasta znacznie wolniej.

Najlepszy barber w Bielsku czeka właśnie na Ciebie! Sprawdź i przekonaj się sam.

Jak rozmawiać z barberem - strzyżenie

  • Nie bój się, bądź konkretny. Tajemniczym kluczem do idealnej brody są dwie rzeczy - dopasowanie brody przez profesjonalistę do Ciebie oraz Twoje wymagania. Zawsze należy jak najbardziej precyzyjnie określać, czego oczekujesz. Nie ma bowiem nic gorszego od niejasnego przedstawienia swoich oczekiwań oraz zostawienia wolnej ręki barberowi. Oczywiście, jego zdanie też jest ważne, i jeżeli Twoja koncepcja nie będzie najlepsza, przedstawi Ci on lepszą alternatywę, która będzie dostosowana do Ciebie.
  • Podawaj precyzyjne cyfry/liczby. Właśnie tak. Jest to kolejny krok do sukcesu. Przekraczając próg barbershopu w Bielsku Białej, należy używać samych konkretów. Jeśli zapuszczasz brodę od dłuższego czasu i jedynie chcesz, aby uzyskała pożądany kształt - powiedz to głośno i wyraźnie. Jeśli natomiast masz dosyć długiej i uciążliwej brody, zaznacz, że chcesz skrócić ją o 5 cm.  
  • Upewnij się, że dobrze dogadasz się z barberem. Broda, jak i włosy nie rośnie w tempie światła. Jego złe cięcie może Cię zatem pozbawić długo zapuszczanej brody. Zanim barber zacznie swoją pracę zadaj sobie pytanie - czy aby na pewno dobrze się zrozumieliście? Jeśli odpowiedź będzie jasna, możecie przystępować do dzieła.

Barber shop’y w Bielsku z Moment.pl

Dobry barber w Bielsku to Twoje marzenie? Nie mogłeś trafić lepiej! Na Moment.pl znajdziesz tylko najbardziej profesjonalną bazę barber shopów. Ponadto, z nami umówisz się na wizytę bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że pobierzesz naszą aplikację mobilną lub wejdziesz na stronę internetową Moment.pl, wybierzesz dogodny dla siebie salon oraz termin i gotowe. Oferujemy także filtrowanie wyników dostosowane do Twoich potrzeb - wg cen, opinii, a także lokalizacji!

Czekamy właśnie na Ciebie!