Barber Białystok

NOŻYCORĘKI Barber Shop
Zyskaj
zniżkę płacąc

NOŻYCORĘKI Barber Shop

Barber

Kaczorowskiego 7 lok. 2U, 15-375 Białystok
Bezpieczny salon

Polecem gorąco, mimo obaw że moją brodę ciąć będzie kobieta to po wszystkim byłem mile zaskoczony. Karolina słucha i delikatnie sugeruje swoje zdanie, ...dokładne i sumienne podejście do klienta. Szczerze polecam!

Sprzedaż bonów
Studio Fryzjerskie Hryszko Academy
Zyskaj
zniżkę płacąc

Studio Fryzjerskie Hryszko Academy

Barber

Jurowiecka 31, 15-369 Białystok
Bezpieczny salon

Pierwsze takie miejsce, z którego wychodzę zadowolony zarówno z barberingu jak i ze strzyżenia. Umiejętności i dokładność Pani Eli to absolutnie górna półka, a to wszystko rozsądnej cenie.

Sprzedaż bonów
Piotr Mordas barbershop
Zyskaj
zniżkę płacąc

Piotr Mordas barbershop

Barber

Nowy Świat 9A lok.2, 15-453 Białystok
Bezpieczny salon

Super ,jestem bardzo zadowolona ,mój 7 letni syn również ,mogę polecić każdemu z ręka na sercu,super profesjonalne podejście do dzieci,jak dla mnie najlepszy salon w Białymstoku .

Sprzedaż bonów
ROYAL Justyna M.

ROYAL Justyna M.

Barber

Aleja Jana Pawła II 59B, 15-704 białystok
5.0
Bezpieczny salon

Doskonale ! Przed przystąpieniem do robienia czegokolwiek pani Marta usiadła przede mną i na spokojnie omówiliśmy szczegóły cięcia. Przedstawiła swoje zdanie oraz sugestię co do mojej fryzury po czym przystąpiła do pracy. Dodatkowo usłyszałem kilka ciekawostek dotyczących pielęgnacji włosów oraz produktów do ich stylizacji. Polecam !

Mona Lisa Tattoo&Barbershop

Mona Lisa Tattoo&Barbershop

Barber

Henryka Sienkiewicza 63, 15-002 Białystok
4.4

Polecam i maksymalna nota za combo u Mateusza. Dobrze wyszkolony, bardzo dokładny i potrafiący doradzić. Bardzo kulturalna obsługa, bodajże właścicielka studia będąca na miejscu sama też podeszła zainteresowała się czy wszystko w porządku. Do następnego razu :)

Barber Białystok

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Szukasz dobrego barbera w Białymstoku?

Profesjonalne barber shopy, czyli miejsca pracy barberów, pojawiają się obecnie, jak grzyby po deszczu. Jednakże często zdarza się, że profesjonalizm w przypadku niektórych jest jedynie nazwą. Jak znaleźć dobrego barbera w Białymstoku? Dobry barber to osoba, która wykonuje usługi zarówno te najprostsze, jak i bardzo skomplikowane, a wszystkie odbywają się przy zachowaniu wysokiej jakości.

Znalezienie dobrego barbera staje się łatwiejsze dzięki informacjom zawartym w naszej bazie. Jest to prosty sposób, który pozwoli znaleźć specjalistę na miarę swoich oczekiwań.

Jak to zrobić? Określ miejsce, które jest dla Ciebie wygodne i wybierz zabieg barberski, jaki Cię interesuje, a ujrzysz najlepsze barber shopy w Białymstoku, w których dokonasz rezerwacji! Ot, szybko, prosto i bezpiecznie!

Kim jest barber?

Może się wydawać, że barber, czyli osoba potocznie zwana fryzjerem od brody, to ktoś o dokładnie takich umiejętnościach. Słowa te niewiele mówią, a prawda jest znacznie bogatsza. Profesjonalny barber to osoba niezwykle utalentowana, dla której strzyżenie i golenie to nie tylko zawód. Można powiedzieć, że barber to artysta, który potrafi nadać brodzie określonych kształtów, scalić ją z wąsami oraz włosami na głowie, tak aby razem tworzyły jedną, spójną całość. Nikt inny nie jest w stanie lepiej zadbać o zarost mężczyzny niż doświadczony, profesjonalny barber. Posiada on szereg profesjonalnych kosmetyków, za sprawą których każda osoba uzyska wyjątkowy wygląd podkreślający jej indywidualność. Dlatego najlepszy barber w Białymstoku ma właśnie te cechy.

Jakie usługi barberskie wybierają klienci?

Bez wątpienia specjalnością barbera są męskie brody, ale osoby ich nieposiadające również powinny korzystać z usług barber shopów. Fachowcy w nich pracujący, to także dobrzy specjaliści od fryzjerstwa męskiego.

Do zadań barbera należy:

  • klasyczne strzyżenie włosów i tworzenie męskich stylizacji,
  • tonowanie siwizny,
  • prowadzenie osoby zapuszczającej brodę od początku, aż do czasu uzyskania oczekiwanego kształtu i długości,
  • stylizacja wymaganego kształtu brody wraz z wąsami, brwiami i włosami,
  • regularny „serwis” włosów i brody oraz utrzymywanie ich w oczekiwanym stanie,
  • kompletna pielęgnacja w barber shopie,
  • doradztwo co do codziennej pielęgnacji domowej.

Najlepsi barberzy, których znajdziecie w naszej bazie, wykonają te usługi z iście chirurgiczną precyzją! Nie ma dla nich rzeczy zbyt trudnych czy skomplikowanych. Poza tym przekonacie się, że profesjonalistą może być także tani barber w Białymstoku, który swoje zadania wykonuje równie jakościowo, jak najdroższy.

Który barber shop w Białymstoku warto wybrać?

Aby znaleźć najlepszy salon, warto dokładniej przyjrzeć się rankingom barberów w Białymstoku. Dzięki temu poważnie zawęża się okrąg poszukiwań i w konsekwencji najlepszy z nich znajdzie się bardzo szybko. Warto również posiłkować się opiniami klientów, którzy już korzystali z usług barber shopu, aby być pewnym swojego wyboru i pozbyć się ewentualnych wątpliwości. Dopiero mając tę wiedzę, można przeglądać cenniki, które nie są jednak podstawowym kryterium.