Barbara Panufnik

Ul. Łojewska 11, 03-392 Warszawa
4.2
22 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie Pani Basi. Ostatnio skusiłam się na makijaż permanentny oczu, kreski. Cena za zabieg jest satysfakcjonująca. Efekt jest świetny!!! Jak najbardziej salon godny polecenia!!!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dziś wraz z z moim mężem i jestem zadowolona z usług wykonanych przez Panią Basie - przemiła osoba i doświadczona, wszystko przebiegło szybko i przede wszystkim zadowalająco! Na pewno jeszcze kiedyś wrócę i skorzystam raz jeszcze:)

  Pozdrawiam, Marta.

 • GW
  4.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobry fachowiec ,a przy tym przemiła osoba .Widać,że oddana całym sercem swojej pracy.Bardzo bałam się efektu makijażu permanentnego,ale dzięki Pani Basi ,wszystko było super.Polecam serdecznie,dziękuję Pani Basiu.

 • MU
  4.0
  niezweryfikowany

  Wykonałam u Pani Basi makijaż permanemtny brwi ,z powodu całkowitego braku włosków na łuku brwiowym bardzo bałam się efektu.Jakież było moje pozytywne zaskoczenie ,kiedy po wygojeniu ujrzałam piękne brwi.Jestem instruktorką fitnes na basenie ,więc makijażu dziennego nie mogę zrobić ze zrozumiałych względów.Permanentne brwi ułatwiły mi życie.Dziękuję Pani Basiu !!!!!!!!!

 • MA
  1.0
  niezweryfikowany

  Wykonywałam u tej Pani zabieg makijażu permanentnego i dziwie się sobie, że po samym przekroczeniu progu lokalu nie cofnęłam się w wejściu. Zaryzykowałam i to był ogromny błąd. W trakcie wykonywanego zabiegu Pani Barbara kilkakrotnie nie powstrzymała się od odbierania dzwoniącego telefonu, aby móc umówić klientki- rozumiem, "czas to pieniądz" ale żaden szanujący swojego klienta profesjonalista podczas wykonywanego zabiegu nie zajmuje się niczym innym w danej chwili. Ale z profesjonalistą ta Pani nie ma zupełnie nic wspólnego. Kontur ust został wykonany krzywo, jak widać na załączonym zdjęciu cała prawa nachodzi bezpośrednio na usta przez co wyglądają na całkowicie zniekształcone. Wykonanie bez pojęcia! Zostałam oszpecona, a Pani Barbara nawet nie raczyła przyznać się do błędu jaki popełniła. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek zabiegi u tak niekompetentnej osoby.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.