Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

ul. Szczęśliwa 8 /1b, 53-446 Wrocław

Babskie Fanaberie to salon, w którym harmonia ciała i duszy idealnie łączy się ze sobą i w naturalny sposób pozwala uciec choć na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia. Jest kameralnym miejscem, w którym można odetchnąć, odprężyć się i na nowo obudzić piękno oraz witalność swojego ciała. Stworzony dla osób dbających o swój wygląd, oraz wewnętrzny spokój i harmonię z otaczającym światem.

W przytulnym wnętrzu i przyjaznej atmosferze poczujesz się tak, jakby czas stanął w miejscu specjalnie dla Ciebie. U nas odnajdziesz spokój i ukojenie po ciężkim dniu. Zadbamy szczególnie o to, by każda wizyta stała się nie tylko elementem pielęgnacji lecz chwilą relaksu i pełnego odprężenia. Przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki odpoczniesz w atmosferze spokoju i harmonii, otoczony opieką i profesjonalizmem. Tutaj kompetencje, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że poczujesz się komfortowo. Przytulna i kameralna aura gabinetu jaką stworzyłyśmy zapewni głęboki relaks, odprężenie i regenerację sił.

Proponowane przez nas zabiegi to rytuały nastawione na „pieszczenie” zmysłów, przywrócenie wewnętrznej równowagi i dobrego samopoczucia, poprzez odprężającą atmosferę, blask świec, relaksacyjną muzykę i aromaterapię oraz specjały i smakołyki, które „pogłaszczą” również podniebienie.

Korzystając z oferty naszego salonu mają Państwo gwarancję profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Nieustannie pogłębiamy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje. Bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach. Uczestniczymy w konferencjach oraz kongresach związanych z branżą kosmetyczną. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i skutecznych w działaniu preparatach. Naszym priorytetem jest troska i dbałość o pełne bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Podczas zabiegów używamy wyłącznie jednorazowych materiałów. Salon wyposażony jest w autoklaw co daje nam pewność, iż pracujemy w pełni sterylnymi narzędziami.

Bardzo serdecznie zapraszamy do świata piękna, zdrowia i urody, w którym zadbamy o Ciebie od stóp do głów, dając ukojenie zmysłom, chwile odprężenia oraz pielęgnację inspirowaną naturą.

Wiola i Ola

5.0
1 opinia

Opinie

  • MO
    5.0
    niezweryfikowany

    Odkryłam to miejsce niedawno i od razu mnie zachwyciło. Cudowne, klimatyczne gdzie oprócz fajnych zabiegów można po prostu odpocząć i zrelaksować się po całym dniu. Trafiłam do Pani Wioli i tak profesjonalnie wykonanego zabiegu jeszcze nie nigdy nie miałam. Dokładny wywiad, fachowo dobrany zabieg do mojej skóry a potem profesjonalne wykonanie w miłej atmosferze. Widać było ogromną wiedzę i doświadczenie. Na pewno tam wrócę.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.