Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

ul. Szczęśliwa 8 /1b, 53-446 Wrocław

Babskie Fanaberie to salon, w którym harmonia ciała i duszy idealnie łączy się ze sobą i w naturalny sposób pozwala uciec choć na chwilę od zgiełku świata, codziennych problemów i prozy życia. Jest kameralnym miejscem, w którym można odetchnąć, odprężyć się i na nowo obudzić piękno oraz witalność swojego ciała. Stworzony dla osób dbających o swój wygląd, oraz wewnętrzny spokój i harmonię z otaczającym światem.

W przytulnym wnętrzu i przyjaznej atmosferze poczujesz się tak, jakby czas stanął w miejscu specjalnie dla Ciebie. U nas odnajdziesz spokój i ukojenie po ciężkim dniu. Zadbamy szczególnie o to, by każda wizyta stała się nie tylko elementem pielęgnacji lecz chwilą relaksu i pełnego odprężenia. Przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki odpoczniesz w atmosferze spokoju i harmonii, otoczony opieką i profesjonalizmem. Tutaj kompetencje, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że poczujesz się komfortowo. Przytulna i kameralna aura gabinetu jaką stworzyłyśmy zapewni głęboki relaks, odprężenie i regenerację sił.

Proponowane przez nas zabiegi to rytuały nastawione na „pieszczenie” zmysłów, przywrócenie wewnętrznej równowagi i dobrego samopoczucia, poprzez odprężającą atmosferę, blask świec, relaksacyjną muzykę i aromaterapię oraz specjały i smakołyki, które „pogłaszczą” również podniebienie.

Korzystając z oferty naszego salonu mają Państwo gwarancję profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Nieustannie pogłębiamy wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje. Bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach. Uczestniczymy w konferencjach oraz kongresach związanych z branżą kosmetyczną. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i skutecznych w działaniu preparatach. Naszym priorytetem jest troska i dbałość o pełne bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Podczas zabiegów używamy wyłącznie jednorazowych materiałów. Salon wyposażony jest w autoklaw co daje nam pewność, iż pracujemy w pełni sterylnymi narzędziami.

Bardzo serdecznie zapraszamy do świata piękna, zdrowia i urody, w którym zadbamy o Ciebie od stóp do głów, dając ukojenie zmysłom, chwile odprężenia oraz pielęgnację inspirowaną naturą.

Wiola i Ola

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Wrocław, Łódzka, 15/1A
5.0
1368 opinii
Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Wrocław, Legnicka, 57P
5.0
7470 opinii
Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Brzytwa na gardle

Wrocław, Władysława i Jana Wardzyńskich 3
5.0
351 opinii
Brzytwa na gardle

Easy Waxing - Centrum Rynek

Wrocław, Kazimierza Wielkiego 1
4.9
6386 opinii
Easy Waxing - Centrum Rynek
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.