Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Babski Świat - stylizacja paznokci Karolina Kaczor

Żwirki i Wigury 10, 33-400 Myślenice

Zapraszamy do Babskiego Świata. To salon kosmetyczny, w którym specjalizujemy się w stylizowaniu paznokci oraz innych zabiegach upiększających. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje manicure, m.in.: klasyczny, z malowaniem, hybrydowy i żelowy. Możemy wzbogacić go o dodatkowe ozdoby, takie jak: ręcznie malowane wzorki, tasiemki, pyłki, kryształki, ćwieki i syrenki.

Naszym klientom oferujemy również pedicure, hennę brwi i rzęs, depilację, makijaż i szeroki wybór zabiegów upiększających na twarz (np. kwasy, maski odżywiające, mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa oraz sonoforeza w ampułce). Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych preparatów do domowej pielęgnacji, m.in. kremy do rąk marki Indigo.

W Babskim Świecie zawsze pracujemy na wysokiej klasy produktach. Nasze kosmetyczki to osoby, które swoją wiedzę zdobywały na licznych branżowych kursach. Warto podkreślić, że mają zmysł artystyczny i potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientek.

Nasz salon nie bez powodu nazwaliśmy Babskim Światem. Chcemy, aby było to miejsce, w którym wszystkie kobiety będą czuły się swobodnie i naprawdę odpoczną w przyjaznej atmosferze.

Babski Świat zlokalizowany jest w Myślenicach przy ul. Żwirki i Wigury 7. Przy budynku znajduje się parking dla klientów. Zachęcamy do umawiania się na stylizacje paznokci i profesjonalne zabiegi upiększające. Warto wykorzystać do tego system rezerwacji internetowych. Do zobaczenia!

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy