B-spa

Sarmacka 6 lok 2i, 02-972 Warszawa

W salonie B-spa to miejsce dla osób które poszukują profesjonalnych usług i miłej atmosfery.

Manicure i pedicure wykonywany w salonie B-spa zachwyca dbałością o szczegóły, dłonie wyglądają delikatniej, są odżywione i eleganckie. Paznokcie po wizycie w salonie oprócz odżywienia preparatami najwyższej jakości mogą zostać pomalowane lakierami hybrydowymi. Ogromna gama barw, jaką mają do wyboru klientki salonu, zapewnia dobór koloru odpowiedniego do okazji bądź samopoczucia.

Zabiegiem często wybieranym przez klientki B-spa jest zabieg odżywczo-złuszczający Baby Feet. Skóra stóp staje się zimą sucha i odwodniona, a latem pęka. Często stopy bywają opuchnięte i zmęczone zwłaszcza z powodu niewygodnego obuwia. Z tego względu zaleca się specjalne regenerujące zabiegi na stopy. Dzięki zabiegowi Baby Feet skóra stóp jest widocznie zmiękczona i odżywiona.

Kolejnym zabiegiem godnym polecenia w salonie B-spa jest zabieg pielęgnacyjny dla dłoni Happy Hands. Oprócz intensywnego odżywienia i wzmocnienia skóry dłoni, zabieg ten zmniejsza przebarwienia dzięki czemu dłonie stają się gładkie i młodsze.

Do skorzystania z tych i wielu innych usług B-spa zaprasza od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09:00 do 21:00 i w soboty od 09:00 do 16:00 do Warszawy na ul. Sarmacką 6 lok. 2i.

SPA i masaż

Zespół

Employee default
Jola Puk
Employee default
Paulina Charchalis
Employee default
Marta Ociesała

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Program lojalnościowy
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.