Ayurveda

Łony 7a, 44-200 Rybnik (Niedaleko placu wolności)

Masaż to doskonały pomysł na dobry początek i przyjemne zakończenie dnia. Dotyk oraz ciepło rozgrzewają mięśnie, przywracają ciału sprawność, a także koją nerwy. Do Studia masażu i terapii naturalnych Ayurveda zapraszamy Klientów w każdym wieku. W naszej pracy czerpiemy z potencjału medycyny dalekowschodniej.
Leczymy urazy, naciągnięcia, a także prowadzimy działania profilaktyczne.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne masaże, m.in. tajski, balijski, miodowy, antycellulitowy, modelujący, Udvartana i Abhyanga. Zajmujemy się także świecowaniem uszu oraz doradzamy w zakresie doboru odpowiedniej diety. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w relaksującej atmosferze.
Za pomocą wyselekcjonowanych zapachów i kameralnego oświetlenia troszczymy się o dobre samopoczucie oraz zdrowie naszych Klientów.

W naszym studio pracujemy jedynie na starannie dobranych i sprawdzonych olejkach oraz kosmetykach. Są to produkty, które są bezpieczne dla ciała i delikatnie pielęgnują skórę.

Studia masażu i terapii naturalnych Ayurveda znajduje się w Rybniku – w centrum miasta przy ul. Łony 7a (w pobliżu Placu Wolności). Nasi Klienci bez problemu znajdą w pobliżu miejsce parkingowe. Zachęcamy do natychmiastowej rezerwacji wizyt za pośrednictwem sieci.

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku. Nasze studio jest dostępne dla osób niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy na profesjonalne masaże!

Zespół

Karina  Powieśnik
Karina Powieśnik
Terapeuta

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.