Aurora Vitalis - Opinie

ul. Gen. Romana Abrahama 4 lok. 106, 03-982 Warszawa
4.9
8 opinii

Opinie

 • OL
  4.0
  niezweryfikowany

  Niedawno odwiedziłam to miejsce i jestem bardzo zadowolona. Moja twarz w końcu promienieje i już nie mam problemów z trądzikiem. Do tej pory nie mogłam sobie z tym poradzić dzięki profesjonalnym zabiegom mój koszmar minął.

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu mocno nawilżającego transdermalporacji (mam nadzieję, że nie pomyliłam tej trudnej nazwy) Pani wykonująca zabieg świetnie wytłumaczyła mi jak działa. Wprowadzała mi pod skórę taka ilość jak krem. Zachęcam do obejrzenia ich strony internetowej http://www.aurora-vitalis.pl/

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jakoś czas temu dowiedziałam salon Aurora Vitalis w sumie przez przypadek ponieważ mieszkam blisko. Pani Magda zachęciła mnie do zabiegu hialuronoplastyki na początku nie byłam przekonana ponieważ cena nie jest najniższa. Jednak dałam się namówić i nie żałuję moja twarz wygląda rewelacyjnie teraz wracam regularnie.

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Do tego miejsca trafiłem z polecenia, a dokładnie po przez bon podarunkowy.
  Zapisałem się dosyć szybko a po wizycie byłem pozytywnie zaskoczony. Miła obsługa, miejsce czyste i przyjemne ale to masaż kamieniami zrobił na mnie najlepsze wrażenie. Jeszcze nie raz wrócę i chętnie każdemu polecę to miejsce.

 • CL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dogodna lokalizacja. Terminy szybkie, także można zapisać się z dnia na dzień. Kosmetyczka indywidualnie podchodzą do każdego klienta z uśmiechem. Przede wszystkim czystość salonu także plusowa. Gorąco polecam.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Kilka dni temu byłam na masażu kamieniami, który jest bardzo przyjemny. Napięcie mięśni od razu odpuściło. Jestem bardzo zadowolona i chętnie wrócę kolejny raz na tak cudowny masaż. Polecę każdemu to miejsce, które jest czyste a obsługa na wysokim poziomie.

 • WE
  5.0
  niezweryfikowany

  Dzisiaj pierwszy raz odwiedziłam to miejsce i jestem bardzo zadowolona. Zabieg wykonany starannie, a moja skóra jest nawilżona i w końcu promienieje, nawet mąż zauważył różnice

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jest to nowo otwarte miejsce do którego trafiłam przez mojego kosmetologa. Zabiegi są wykonywane w bardzo milej i rodzinnej atmosferze a do tego można skorzystać z wielu usług :)
  wykonałam tym razem zabieg Start & Rewind na całe ciało bardzo go lubię i każdemu polecę. Już nie mogę doczekać się następnej wizyty.