ATURI ORIENT MASSAGE

Przejdź do głównej zawartości

ATURI ORIENT MASSAGE

Kościuszki 182, 40-525 Katowice

MASAŻ TAJSKI KLASYCZNY 120min

  • MASAŻ TAJSKI KLASYCZNY 120min 120 min
    210 zł
    Rezerwuj

MASAŻ TAJSKI KLASYCZNY

Mądrością jest czerpanie z wielowiekowego doświadczenia Wschodu. Jedyny w swoim rodzaju kompleksowy sposób terapii zarówno ciała, jak i duszy. Buddyjski system jogi powiązany z Ayurwedą - starożytnym rodzajem medycyny holistycznej.

Połączenie praktyki asanów - pozycji ciała mających szerokie oddziaływanie terapeutyczne, profilaktyczne i oczyszczająco – relaksacyjne z masażem rozluźniającym pod wpływem lekkich, ale zdecydowanych ruchów kojarzonych z jogą.

Efektem tych zabiegów jest szeroko pojmowane zdrowie:
- fizyczne – bez bolesnego napięcia mięśni, poczucia ciężkości i nadmiaru ciała, braku energii witalnej. nadmiernego obciążenia stawów;
- psychiczne – bez zmęczenia intelektualnego i balastu negatywnych emocji;
- duchowe – w poczuciu szczęścia i zadowolenia z siebie i życia.W masażu tajskim przede wszystkim uciskane są określone punkty na całym ciele - począwszy od stóp a następnie kolejnych partii ciała idąc w kierunku głowy. Wykonywany jest nie tylko dłońmi ale także kciukami, nadgarstkami, przedramionami a nawet łokciami, kolanami i stopami. Masowana osoba przyjmuje w trakcie masażu wiele różnych pozycji właściwych dla jogi - z tego względu masaż tajski bywa nazywamy "jogą dla leniwych".

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z MASAŻU TAJSKIEGO:

- poprawi krążenie krwi i limfy;
- uwolni ciało z nagromadzonych toksyn;
- poprawi przemianę materii;
- wzmocni system immunologiczny organizmu.