atman creatio

długa 34, 67-200 Głogów

Atman Creatio to miejsce stworzone przez Łukasza Grzelczaka. To nietuzinkowa osobowość oraz zdolny artysta z wyjątkowym podejściem do klientek. W swojej pracowni od 2010 r. kreuje niebanalne wizerunki. Spod jego nożyczek wychodzą fryzury, które podkreślają urodę i osobowość osób, które je noszą. Tu, równie ważna co sam proces przygotowywania fryzury, jest szczera rozmowa, pozwalająca styliście poznać oczekiwania klienta.

W salonie panuje wyjątkowa atmosfera twórczej pracy. Wnętrza w stylu retro, wygodne, klasyczne fotele oraz designerskie meble tworzą naprawdę efektowne połączenie. To miejsce, w którym łatwo zapomnieć o codzienności i skupić się na sobie.

W Atman Creatio można skorzystać z wykolej jakości usług fryzjerskich. Specjalnością stylisty są kreatywne obcięcia oraz koloryzacje, także te wykonywane z wykorzystaniem dwóch kolorów. W ofercie atelier można znaleźć usługi adresowane do kobiet, mężczyzn i dzieci. Warto podkreślić, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy użyciu wysokiej jakości preparatów. Ich rodzaj zostaje każdorazowo dostosowany do indywidualnych potrzeb włosów klienta.

Atman Creatio zlokalizowany jest w Głogowie na Starym Mieście przy ul. Długiej 34. Druga filia salonu położona jest w Lesznie przy ul. Wilkońskiego 2/1. Na wizytę w salonie można umówić się, korzystając wygodnego systemu rezerwacji on-line. Skorzystaj z usług salonu fryzjerskiego, w którym na pierwszym miejscu jest klient.

Fryzjer
5.0
7 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona:)

  Małgorzata 16.08.2017
 • OS
  5.0

  Jak zawsze usługa na najwyższym poziomie :) POLECAM !

  Oskar 30.06.2017
 • MA
  5.0

  Jestem mega zadowolona, satysfakcja 100%. Polecam Łukasza, to mistrz :)

  Marysia 09.06.2017
 • KA
  5.0

  Jak zawsze...na wysokim poziomie 😀

  Kamyk 26.04.2017
 • JA
  5.0

  pełen profesjonalizm, usługa na najwyższym poziomie.

  Jagoda 21.04.2017

Zespół

Photo
Łukasz Grzelczak Głogów
Photo
Łukasz Grzelczak Leszno
Data
Izabela Kuszyńska

Udogodnienia

 • Parking
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.