Atelier Urody Monika Walczak

Budowlanych 37, 43-100 Tychy

Atelier Urody powstało z myślą o osobach, którzy cenią sobie profesjonalizm usług oraz miłą atmosferę podczas zabiegów. Dokładam wszelkich starań, aby oferowane przeze mnie usługi kosmetyczne w pełni spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Każda z nas chce czuć się wyjątkowo. Atelier Urody to miejsce, w którym pomogę Ci zadbać o idealny wygląd Twoich dłoni, stóp oraz twarzy. Wszystko, co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Stawiam na indywidualne podejście do każdej osoby oraz staram się, by efekty na paznokciach były za każdym razem wyjątkowe i niepowtarzalne.
Salon jest miejscem, gdzie można wykonać perfekcyjny manicure, manicure głęboko odżywczy dla słabych i zniszczonych paznokci, jak też szaloną stylizację paznokci żelowych z ekspresyjnym zdobieniem. Pedicure w moim salonie to nie tylko pięknie pomalowane bądź żelowane paznokcie u stóp, ale przede wszystkim wypielęgnowane stopy bez pęknięć, odcisków czy wrastających paznokci. Oprócz zabiegów upiększających dłonie lub stopy proponuję zabieg parafinowy, który ukoi suchą skórę. Jest niezwykle przyjemnym zabiegiem na ciepło, po którym skóra jest miękka i gładka. Makijaże na każdą okazję to również moja specjalność.
Zapraszam do skorzystania z oferty Atelier Urody. Monika Walczak
 

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

BeautifulSkin Tychy

Tychy, Bielska 135C
5.0
329 opinii
BeautifulSkin Tychy

Garaż Barber House

Tychy, Dmowskiego 4
5.0
39 opinii
Garaż Barber House

Holia Hair & Skin Therapy

Tychy, ul. Żwakowska 2-6
5.0
66 opinii
Holia Hair & Skin Therapy

Barber Shop by Lady Barber®

Tychy, Stoczniowców 70 nr. 24
5.0
47 opinii
Barber Shop by Lady Barber®
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.