Przejdź do głównej zawartości

Atelier Urody Monika Walczak

Budowlanych 37, 43-100 Tychy

Atelier Urody powstało z myślą o osobach, którzy cenią sobie profesjonalizm usług oraz miłą atmosferę podczas zabiegów. Dokładam wszelkich starań, aby oferowane przeze mnie usługi kosmetyczne w pełni spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Każda z nas chce czuć się wyjątkowo. Atelier Urody to miejsce, w którym pomogę Ci zadbać o idealny wygląd Twoich dłoni, stóp oraz twarzy. Wszystko, co robię, robię z pasją i zaangażowaniem. Stawiam na indywidualne podejście do każdej osoby oraz staram się, by efekty na paznokciach były za każdym razem wyjątkowe i niepowtarzalne.
Salon jest miejscem, gdzie można wykonać perfekcyjny manicure, manicure głęboko odżywczy dla słabych i zniszczonych paznokci, jak też szaloną stylizację paznokci żelowych z ekspresyjnym zdobieniem. Pedicure w moim salonie to nie tylko pięknie pomalowane bądź żelowane paznokcie u stóp, ale przede wszystkim wypielęgnowane stopy bez pęknięć, odcisków czy wrastających paznokci. Oprócz zabiegów upiększających dłonie lub stopy proponuję zabieg parafinowy, który ukoi suchą skórę. Jest niezwykle przyjemnym zabiegiem na ciepło, po którym skóra jest miękka i gładka. Makijaże na każdą okazję to również moja specjalność.
Zapraszam do skorzystania z oferty Atelier Urody. Monika Walczak
 

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Garaż Barber House

Tychy, Dmowskiego 4
5.0
527 opinii
Garaż Barber House

Paznokciarnia stylizacja paznokci

Tychy, Zaręby 26a
5.0
191 opinii
Paznokciarnia stylizacja paznokci

Barber Shop by Lady Barber®

Tychy, Stoczniowców 70 nr. 24
5.0
718 opinii
Barber Shop by Lady Barber®

BeautifulSkin Tychy

Tychy, Bielska 135C
4.97
587 opinii
BeautifulSkin Tychy