Atelier Urody-gabinet kosmetyki profesjonalnej i laseroterapii - Opinie

Miła 36a, 35-314 Rzeszów
3.7
6 opinii

Opinie

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dziś właśnie na zabiegu w Atelier Urody i jestem bardzo zadowolona. Głównie to z obsługi Pani była przemiła wszystko tłumaczyła, pytała, interesowała się po prostu klientem. Bardzo chętnie tam wrócę dzięki atmosferze jaka tam panuje.

 • KL
  2.0
  niezweryfikowany

  Wszystkim odradzam tę babę. Chodziłam do nie na serię zabiegów fotodepilacji kupioną przez Groupon. Kobieta jest niesłowna, wiecznie zmęczona i niezadowolona.
  Kupiłam 12 zabiegów, które należało wykonywać co miesiąc każdy, lecz co dwa, trzy miesiące Pani Marzena dzwoniła z informacją, że maszyna do zabiegu jej się zepsuła i oddała ją na serwis. Obiecywała, że zadzwoni jak tylko odzyska maszynę by umówić mnie na zabieg, lecz zdarzało się, że tego nie zrobiła. Więc w końcu sama dzwoniłam po jakimś czasie. Raz jak jej zwróciłam na to uwagę, że miała zadzwonić jak jej naprawią maszynę, to usłyszałam, że ona ma za dużo klientek, żeby do każdego tak oddzwaniać.
  W ogóle na początku miała depilowac mi łydki i uda na jedym spotkaniu, lecz z czasem stwierdziła, że "maszyna nie da rady" na raz. Jednak okazało się, że dla klientki, która przyszła wydepilować całe nogi, pachy i bikini maszyna dała radę. Jak spytałam dlaczego ja nie mogę miec zabiegów na raz, to usłyszałam, ze tamta Pani płaci normalną cenę, a ja nie... :O
  Żeby zabiegi były skuteczne, nalezy stosowac je regularnie co 3-4 tygodnie, co u tej Pani było niemożliwe. Z tego też powodu depilacja nie przynisła oczekiwanych rezultatów. Nadal mam włosy na nogach. Mogę również przypuszczać, że powodem była niestaranność przeprowadzania zabiegu.
  Pani Marzenie z gabinetu Atelier mówię stanowcze NIE i odradzam ją wszystkim osobom.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo skuteczne zabiegi mezoterapii,wybrałam serię 5 takich zabiegów,efekt jest bardzo fajny.

 • GR
  5.0
  niezweryfikowany

  oaza spokoju i relaksu ,polecam wszystkim

 • PA
  4.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobry gabinet,profesjonalne podejście do klienta.Pani bardzo kompetentna,doradza jak pielęgnować cerę także poza gabinetem.Ode mnie duży plus.Szczerze polecam :)

 • ZO
  1.0
  niezweryfikowany

  Bylam niemile zaskoczona obsluga klienta w tym salonie, jeszcze w zyciu nikt tak niemilo mnie nie potraktowal. Chcialam sie umowic na wizyte z vouchera a kosmetyczka na to ze ona nie ma czasu i ze juz za pozno jest, ze juz jest po terminie ( a termin jest do 11.03 ) i powiedziala, ze nie bedzie ze mna gadac bo ma "pacjenta".Kosmetyczka ( nie znam nazwiska, a szkoda, ale chyba jakas starsza ) powinna byc zwolniona i to w tempie natychmiastowym. Na szczescie odzyskalam swoje pieniadze, a innych przestrzegam przed tym salonem.