Atelier Urody

Wyki 6, 32-065 Krzeszowice (wejście od strony Rynku)

Atelier Urody Cztery Pory Roku to salon kosmetyczny stworzony z ogromną pasją i miłością do kosmetologii. To miejsce, w którym każda kobieta odkryje swoje naturalne piękno i zadba w sposób profesjonalny o urodę.
Atelier Urody prowadzi wyspecjalizowana kadra, w której skład wchodzą certyfikowane, doświadczone kosmetyczki oraz stylistki. Nasze zamiłowanie do kosmetologii, chęć pomocy w uzyskaniu pięknej i zdrowej urody sprawiają, że każdego dnia działamy z oddaniem, w pełni angażując się w wykonywane zabiegi.
Co oferujemy?
W naszym salonie kosmetycznym mogą Państwo wykonać między innymi manicure oraz pedicure w różnych rodzajach. Zapewniamy szereg innych zabiegów kosmetycznych, w tym depilację woskiem (nóg, rąk, pach, twarzy, czy bikini), zabiegi oczyszczające, masaże bańką chińską. Przeprowadzamy najwyższej jakości zabiegi regenerujące, pielęgnacyjne, czy odmładzające z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków. Perfekcyjnie przeprowadzamy regulację łuku brwiowego, hennę brwi i rzęs.
Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy z wysokiej jakości produktów, markowych urządzeń i oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi przeprowadzane były w bezpiecznych, higienicznych warunkach.
Odwiedź Atelier Urody i zasmakuj relaksu w trakcie naszych zabiegów. Satysfakcja gwarantowana!

Przed rezerwacją na usługi, na wizytę do naszego gabinetu, zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.atelierurody-krzeszowice.pl w zakładce AKTUALNOŚCI.

Atelier Urody Cztery Pory Roku znajdziesz w Krzeszowicach na ul. Kazimierza Wyki 6 (WEJŚCIE OD STRONY RYNKU).

Serdecznie zapraszamy!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.