Atelier podologiczne- Gabinej medycznej pielęgnacji stóp

11 listopada 60-62 ( Pasaż Pod Orłem- I pietro), 43-300 Bielsko biała

"Ludzka stopa jest machiną o mistrzowskiej konstrukcji oraz dziełem sztuki" Leonardo Da Vinci. Te słowa świetnie oddają geniusz natury, która stworzyła układ mechaniczny składający się z 26 kości, 32 mięśni i ścięgien oraz 107 więzadeł.
Pozwól mi o nie zadbac aby mogły Ci służyć w zdrowiu do końca życia.

Elżbieta Anna Kowalska, dyplomowany podolog

4.8
13 opinii

Opinie

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Zachęcona tak licznymi pozytywami na tej stronie przeszłam się do pani.Niestety próba usunięcia dwóch kurzajek na stopie metodą zaproponowaną przez tą panią nie przyniosła żadnego rezultatu (czekałam 2 miesiące - azotan srebra chyba; zostawia czarną stopę). U innego podologa dowiedziałam się, że ta metoda jest nieskuteczna i przestarzała i wychodzi na to samo jeśli kupię podobny specyfik w aptece. Wizyta dla mnie za droga jak na brak efektu; porady abym stosowała pijawki są także niezgodne z obecną nowoczesną medycyną

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim atelier podologiczne u Pani Elżbiety. Bardzo długo zwlekałam z wizytą i się bardzo męczyłam z wrastającymi paznokciami. Pani Elżbieta rzeczowo i fachowo wytłumaczyła mi w czym jest problem, przygotowała mnie przez dwie wizyty do zabiegu, który został wykonany metodą Kostka Arkady. Cena bardzo przystępna, ból wcale nie jest nie do zniesienia, zabieg wykonany profesjonalnie. W końcu czuję ulgę a wrastające paznokcie są tylko niemiłym wspomnieniem. Jeśli więc macie problem ze stopami polecam Panią Elę. Gwarantuję zadowolenie.

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wrastające paznokcie bardzo mi dokuczały.Bardzo dziękuję za pomoc w ich korekcji. Teraz czuję ogromną ulgę. Jestem naprawdę bardzo zadowolona.

  Dziękuję serdecznie bo paznokcie rosną już prawidłowo . Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgadzam się w zupełności z innymi pozytywnymi komentarzami dla Atelier Podologicznego. Tutaj udało się rozwiązać mój problem. Paznokieć już nie wrasta a ja czuję ogromną ulgę. Polecam serdecznie wszystkim.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Moje paznokcie już nie wrastają a to zasługa tego atelier podologicznego no i odbytego leczenia. Zabiegi były skuteczne i przyniosły prawdziwą ulgę. Do tego stopy wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Jestem mile zaskoczona osiągniętymi rezultatami.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.