Atelier Piękna

Stryjeńskich 19 lok.u6, 02-791 Warszawa

Marzysz o kompleksowej pielęgnacji skóry i włosów? Warszawskie Atelier Piękna to miejsce, w którym możesz skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych i masaży. Fryzjerzy, styliści i kosmetolodzy zatrudnieni w salonie to prawdziwi specjaliści, którzy pracują na kosmetykach najlepszych marek, takich jak OPI, Joico, Yonelle czy Semilac.

Usługi Atelier Piękna adresowane są do wszystkich, którym zależy na tym, aby czuć się młodo i wyglądać atrakcyjne. Można skorzystać tu z codziennych zabiegów pielęgnacyjnych lub poddać się metamorfozie, która efektownie odmieni wizerunek. Wśród usług fryzjerskich świadczonych w salonie znajdują się: artystyczne strzyżenie, koloryzacja (m.in. farbowanie włosów na całej długości, ombre, sombre i pasemka), keratynowe prostowanie, dekoloryzacja, upięcia oraz zabiegi pielęgnacyjne, dogłębnie odżywiające strukturę włosów. W Atelier Piękna można zadbać również o cerę i ciało. W ofercie salonu znajdują się: stylizacja paznokci dłoni i stóp, oprawa oka, depilacja woskiem oraz depilacja laserowa, rytuały spa oraz różnorodne masaże (m.in. masaż olejem czekoladowym, masaż bańką chińską czy masaż stemplami ziołowymi).

Atelier Piękna zlokalizowane jest w Warszawie przy ul. Stryjeńskich 19 (lokal U6). Panuje tu przyjemna, odprężająca atmosfera, a wnętrza zostały zaaranżowane tak, aby zapewnić komfort klientom korzystającym z różnych usług. Przed budynkiem znajduje się parking. Serdecznie zapraszamy!

Kosmetyczka

Zespół

Employee default
Magda Kniotek
Employee default
Magda Pokorska

Udogodnienia

  • Parking
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.