Atelier Majewska

Ludwika Waryńskiego , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

ATELIER MAJEWSKA - KOCHAM MOJĄ PRACĘ :)

Atelier Majewska to niezwykłe miejsce stworzone z pasją dla osób pragnących poddać się wprawnym rękom specjalistów. W Atelier Majewska panuje profesjonalna atmosfera, a zabiegi wykonywane są najlepszej klasy kosmetykami.

Do odnowy biologicznej włosów przeprowadzanej w Atelier Majewska, używa się produktów od Guy Tang i Kevina Murphy. Klienci mogą skorzystać z koloryzacji farbami Kevina Murphy, opartymi na bazie naturalnych olejków oraz mających silnie regenerujące właściwości. Szeroką paletę barw zapewnia również koloryzacja farbami światowej marki Mydentity Guy Tang. Odwiedzając Atelier Majewska, każda osoba ma zapewniony spersonalizowany dobór kosmetyków oraz strzyżenie dopasowane do kształtu twarzy, gdyż indywidualne podejście do każdego klienta jest tu podstawą współpracy i zadowolenia.

Kolejną usługą polecaną w Atelier Majewska jest regeneracja Olaplex. Preparat ten jest rewelacyjnym sposobem na poprawę kondycji włosów, a efekty widoczne są natychmiastowo. Po regeneracji Olaplex włosy są błyszczące, idealnie gładkie i proste bez użycia prostownicy.

Laseroterapia wykonywana w Atelier Majewska stymuluje wzrost włosów, pomaga w leczeniu schorzeń dermatologicznych oraz rozwiązuje problem łysienia. Unikalne światło lasera wnika głęboko w tkanki skóry, pobudza mikrocyrkulację i wspomaga
metabolizm komórek oraz syntezę białek.

Atelier Majewska umożliwia skorzystanie z usługi ozonowania Life Booster, czyli regeneracji włosów zniszczonych, suchych, łamliwych, i pozbawionych naturalnego blasku. Ozonowanie potęguje efekt odżywek czy masek regenerujących włosy. Wykorzystanie ciepła, które pozwala rozchylić łuski włosów, pozwala wniknąć cząsteczkom pary wodnej, ozonu i substancji regenerujących w głębokie warstwy włosa. Efektem, którym cieszą się klientki po terapii ozonowej są piękne, elastyczne, sprężyste i niesamowicie lśniące włosy.

Atelier Majewska zaprasza do skorzystania ze swoich usług do Ostrowca Świętokrzyskiego na ulicę Ludwika Waryńskiego 10/4.

Wszystkie usługi

5.0
1 opinia

Opinie

Zespół

Employee default
Monika Majewska

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.