Atelier Eco

Rynek I/12, 21-100 Lubartów

Botox Raywell

  • Botox Raywell 60 min
    100 zł

Zabieg Botox Hair Gold: + PIELĘGNICA

to seria profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla osób, które chcą zadbać szczególnie o włosy zniszczone, uszkodzone lub delikatne, bez objętości. Jest to zabieg wypełniający i wyrównujący strukturę włosa, dodający objętości i gęstości, oraz przywracający naturalne lśnienie włosów.

Produkty serii Botox Hair Gold marki Raywell wnikają głęboko we włókno włosa, wypełniając i odbudowując ich uszkodzoną strukturę. Zabieg regeneruje włosy już od
pierwszego zastosowania- nabierają natychmiast zdrowszego wyglądu, staja się bardziej miękkie i lśniące oraz łatwiejsze do rozczesania.

PIELĘGNICĄ z podczerwienią, jak działa? Przeczytaj 👇👇👇👇👇

Jakie efekty daje nam pielęgnica do włosów? Odbudowuje zniszczone włókna włosa, przedłuża żywotność farby na włosach, wygładzenie łuski włosa.

Kiedy stosować pielęgnicę do włosów? Pielęgnice do włosów można stosować wtedy gdy chcemy zregenerować suche i zniszczone włosy nie częściej niż 2-3 razy w miesiącu, przedawkowanie stosowania pielęgnicy do włosów może objawiać się po przez obciążenie włosów składnikami pielęgnacyjnymi co w efekcie może powodować że włosy będą wyglądały na tłuste. Zabieg z użyciem pielęgnicy do włosów zalecany jest dla osób które zniszczyły włosy częstym farbowaniem lub rozjaśnieniem a w efekcie posiadają włosy sianowate

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.