Atelier Beauty Agnieszka Rojewska - Opinie

ul. Hołdu Pruskiego 4/2, 75-607 Koszalin
5.0
5 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miło spedzony czas, pełen profesjonalizm obsługi i jakości usług. Pazurki meeeega trwałe , rzęsy również pełen profesjonalizm( nie czułam ze je mam ) :) co świadczy o profesjonalnych produktach i umiejętnościach polecam gorąco :)

 • E.
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm, paznokcie utrzymują się bardzo długo bez jakichkolwiek odprysków lakieru. Kosmetyczka bardzo sympatyczna i miła, bardzo dobrze zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Z całą pewnością mogę polecić innym Paniom :)

 • WY
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług w Atelier Beauty! Robiłam tam już wiele razy paznokcie żelowe, hybrydowe wszystkie trzymały się bardzo długo, nigdy nic nie odpadło ani nie odpryskiwało. Efekt końcowy zawsze świetny. Robiłam też rzęsy, wyszły przepiękne, już jestem umówiona na następne. :-) Ceny bardzo atrakcyjne! Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Panią Agnieszkę!

 • R.
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Agnieszka jest osobą bardzo sympatyczną, miłą. Wizyta zawsze punktualnie, w miłej atmosferze. Lakier na paznokciach położony precyzyjnie ,zachowuje piękny wygląd do następnej wizyty. Pedicure -pełen profesjonalizm. Stopy delikatne, wręcz jedwabiste. Polecam

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalna i sympatyczna kosmetyczka, która zna się na swojej pracy. Mam głęboko osadzone oczy i zawsze wychodziłam od innych kosmetyczek z rzęsami, które dawały efekt jakbym była chora i zmęczona. A tutaj ładnie otwarte oko i super efekt, który długo mi się utrzymał. Paznokcie też świetnie wykonane. Ceny konkurencyjne.Polecam