Przejdź do głównej zawartości

Aspazja Instytut Zdrowia i Urody

Wichrowa 18, 60-449 Poznań

Z ZAMIŁOWANIA DO ZDROWIA I URODY

Widocznie poprawiamy wygląd Twojej skóry!
Słyszymy i rozumiemy Twoje potrzeby. Nowoczesny sprzęt i preparaty, doświadczeni specjaliści oraz wyjątkowa atmosfera sprawiają, że doświadczasz najwyższej jakości. Indywidualnie dobrane zabiegi sprawią, że poczujesz zauważalną różnicę. Gwarantujemy bezpieczeństwo zabiegów!

Bezpieczeństwo i zaufanie
Instytut Aspazja od ponad 12 lat rozwija się, aby zapewniać Ci bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zespół przeszkolonych specjalistów dokłada wszelkich starań, aby zabiegi były wykonywane zawsze na najwyższym poziomie.
Jesteśmy posiadaczami medycznego sterylizatora (autoklawu), dzięki czemu masz pewność, że narzędzia wykorzystywane w Aspazji są idealnie czyste i bezpieczne dla Ciebie.
Wszystkie sprzęty, preparaty i kosmetyki wykorzystywane w Aspazji posiadają atesty największych światowych organizacji. Są przebadane, a ich skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzone.
Od lat cieszymy się zaufaniem: gwiazd, polityków, sportowców i ludzi biznesu. Jednocześnie tworząc ofertę pragnęliśmy, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Wyjątkowo bogata oferta
Aspazja to jedno z nielicznych miejsc w Polsce, gdzie do Twojej dyspozycji jest tak wiele rozwiązań. W Aspazji każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. W oparciu o wnikliwą diagnostykę stanu skóry i jej potrzeb proponowane są konkretne, dopasowane zabiegi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że proponowana terapia jest zawsze perfekcyjnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Świadczymy najskuteczniejsze usługi z zakresu:
1. medycyny estetycznej
2. dermatologii
3. kosmetyki i kosmetologii High-Tech
4. chirurgii i chirurgii estetycznej

W swojej ofercie posiadamy zabiegi m.in.:
- widocznie odmładzające skórę twarzy i ciała
- liftingujące, ujędrniające skórę i redukujące zmarszczki
- likwidujące cellulit i rozstępy
- likwidujące tkankę tłuszczową i modelujące sylwetkę
- likwidujące niedoskonałości takie jak: choroby skóry, przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami
- trwałą depilację laserową
- zagęszczające włosy
- zabiegi kosmetyczne i relaksacyjne

Prywatna atmosfera relaksu
Aspazja mieści się na uboczu miasta. Z dala od tłumu i gwaru miejskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twój komfort, relaks i prywatność.

Do zobaczenia w Aspazji!