Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

ARTstudio VENUS

Solna 9, 86-300 Grudziądz

ARTstudio VENUS to specjalistyczny salon kosmetyczny, w którym czeka na Ciebie zespół doświadczonych kosmetologów. Świadczone są tu różnorodne zabiegi z zakresu kosmetyki oraz medycyny estetycznej.
Specjalnością ARTstudio VENUSjest upiększanie. Można skorzystać tu z zabiegów wyszczuplających (przeprowadzane są z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia do liposukcji ultradźwiękowej), fotoepilacji, eksfoliacji kwasami, liftingów, mezoterapii oraz fotoodmładzania. Ponadto kosmetyczki mogą zadbać piękne dłonie i paznokcie klientów oraz przedłużyć rzęsy.
Priorytetem specjalistów z ARTstudio VENUS jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego zawsze robią wszystko, aby jak najdokładniej wsłuchać się w ich potrzeby i zaproponować zabiegi, pozwalające osiągnąć optymalne efekty. Ich rady są naprawdę cenne, ponieważ są to specjaliści z dużym doświadczaniem, którzy dysponują ogromną wiedzą, nieustannie aktualizowaną na branżowych kursach i szkoleniach.
Salon ARTstudio VENUS położony jest przy ul. Solnej 9 – zaraz przy sklepie meblowym. W pobliżu znajduje się wiele miejsc parkingowych. Serdecznie zapraszamy na zabiegi upiększające i zachęcamy do rezerwacji wizyt w sieci!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy