Artnails Milena Jakubowska

ul. Piskowa 6 lok. 2, 01-067 Warszawa

 Zapraszam na profesjonalne i trwałe przedłużanie rzęs
 
Zakładając u mnie masz pewność że uzupełnienie będzie w 100 % a nie jak u innych w 80 %
Posiadam certyfikat firmy Secret Lashes oraz pracuje jedynie na profesjonalnych produktach tej firmy
Robiąc rzęsy w tańszej kwocie możesz być pewna że produkty nie będą dobrej jakości
Dodatkowo posiadam wyższe wykształcenie
tytuł KOSMETYKOLOG MOŻESZ BYĆ PEWNA ŻE TRAFIŁAŚ W DOBRE RĘCE
 
Sama rzęsy noszę " zakochałam się w nich od pierwszego założenia"
mam nadzieję że dla Was również staną się wyznacznikiem piękna
Polecam!!! poniżej informacje dla zainteresowanych osób :-)
 
Secret lashes Jest to profesjonalna metoda przedłużania rzęs.
 
Rzęsy są przyklejane pojedynczo rzęsa do rzęsy, Są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Oko staje się bardziej wyraziste, Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Są wodoodporne, można się w nich kąpać i pływać. Pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować. Jakość secret lashes. Są to produkty najwyższej jakości. Naturalne o różnym kształcie, grubości i długości rzęsy pozwalają stworzyć efektowny wygląd oka. Klej stosowany do aplikacji jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie niewidoczny.
 
 
Jak dbać o Secret Lashes?
Nosząc secret lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy secret lashes należy szczotkować rano i wieczorem. Rzęsy secret lashes można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni.
 
Czy rzęsy są bezpieczne?
Aplikacja wykonana przez przeszkolonego profesjonalistę jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca. A na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto secret lashes to najwyższej jakości rzęsy i kleje, które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja secret lashes jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs. Metoda 1:1 > Pierwsza aplikacja 150zł > Uzupełnienie 70zł > Zdjęcie rzęs 80zł
tel. 514-137-356
LOKALIZACJA
WARSZAWA - ul. Stanisława ŻÓŁKIEWSKIEGO 40/19
dogodny dojazd; tramwaj 9;24;3 przystaniek żółkiewskiego

4.8
59 opinii

Opinie

 • DA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jeszcze nikt nie wykonał mi tak dokładnego manicure. Widać, że wkłada w to dużo pracy ale jednocześnie sprawia jej przyjemność pokazując zadowolenie z efektu końcowego. Wrócę na pewno zrobić jeszcze rzęsy polecam.

 • NI
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Milena ułatwia mi życie, manicure idealny a hybryda trzyma się 3 tyg. Czego można więcej chcieć. Nie spotkałam się jeszcze z taka dokładnością. Polecam wszystkim z czystym sercem.Hybryda idealnie się błyszczy a odrost nie zahacza o włosy ! dla mnie to jest bardzo istotne

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykonałam drugi raz w życiu żele. Pierwsze doświadczenie niezbyt miłe. Pani Milena zna się na tym co robi, przed zabiegiem wszystko szczegółowo wyjaśniła i zapewniła ze efekt będzie zadawalający. Nie myliła się, bardzo naturalne migdały znacznie wydłużymy mi palce. W życiu nie miałam tak dokładnie położonej hybrydy. Polecam ponieważ to co robi wykonuje perfekcyjnie.

 • JO
  4.0
  niezweryfikowany

  Rzęsy wykonane u Pani Mileny są bardzo naturalne, trzymają się dobrze. Efekt jest taki jak chciałam, delikatnie zagęszczone, podkręcone i do tego długość idealna. Nie przeszkadzają przy codziennym stosowaniu okularów. Dodatkowym plusem jest możliwość wykonania manicuru.
  Polecam ps. Nie do końca rozumiem komentarz sfrustrowanej klientki, domyślam się że jest to konkurencja

 • AN
  1.0
  niezweryfikowany

  NIGDY więcej nie pojde do tej pani.. zrobiła mi rzęsy,które trzymały mi się niecałe 2 tygodnie!!!! wcześniej doczepiałam rzęsy (więc miałam z nimi do czynienia) w salonie w miejscowości w której mieszkam i po 3 tygodniach (bo co tyle chodziłam na uzupełnienie) rzęs było bardzo dużo. Ponadto miałam źle przyklejone płatki kolagenowe (za wysoko) co powodowało trzęsienie się powiek z którym pani milena nie mogła chyba sobie poradzić i przedłużenie rzęs wykonała na przysłowiowe odwal się. Zdecydowanie nie polecam podejrzewam,że pozytywne komentarze dodały bliskie znajome tej pani albo ona sama chcąc zyskać nowych klientów.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.