Artline Tattoo

Kraszewskiego 9/4, 60-501 Poznań

Studio powstało w sierpniu 1997 roku w Dąbrowie Górniczej. Od tej pory u nas i w świecie tatuażu wiele się zmieniło.
W 2009 roku przenieśliśmy się do Poznania, wyposażyliśmy Studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, oraz sprzęt do kontroli sterylizacji (autoklaw próżniowy Stericlave klasy B). W 2011 rozszerzyliśmy usługi o laserowe usuwanie tatuaży czarnych i kolorowych Laserem Nd-Yag typu Q-Switch.
Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług. Zarówno tatuaż jak i piercing stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne.
Bacznie spoglądamy na to, co dzieje się w świecie tatuażu. Staramy się jednak nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a wszystkie projekty są tworzone indywidualnie dla klienta. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego indywidualnych oczekiwań.
Wciąż przede wszystkim dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług w przyjaznej atmosferze, w której czują się odprężeni i komfortowo.

5.0
779 opinii

Opinie

 • RA
  5.0
  Tatuaż 7h

  Super 🙂jestem zadowolony

 • MA
  5.0
  Tatuaż 1h

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności, talentu i zaangażowania w swoją pracę. Umie wysłuchać, doradzić, rozwiać obawy a w efekcie końcowym wyczarować "Dzieło Sztuki". Michał jesteś WIELKI!!!! DZIĘKUJĘ

 • DA
  5.0
  Tatuaż 6h

  Byłem poraz drugi i znów świetna robota i do tego ta atmosfera, człowiek czuje się jak w domu👍🏻🙂 polecam bardzo z czystym sumieniem 🙂

 • M.
  5.0
  Tatuaż 1h

  Profesjonalne, sprawnie, sympatycznie!

 • CH
  5.0
  Tatuaż 6h

  Bardzo miła obsługa. Pełen profesjonalizm tatuatora. Szpitalna dbałość o higienę. 6h minęło błyskawicznie, a efekt wizyty przekroczył moje oczekiwania.

Zespół

Dominik Szymkowiak
Rezerwacja Piercing
Rezerwuj
Marianna Kmiećkowiak
Rezerwacja Laser Q-Swich
Rezerwuj
Michał Fronc
Tatuażysta
Rezerwuj
Bartecki Kopeć
Tatuażysta
Rezerwuj
Łukasz Weidemann
Łukasz Weidemann
Tatuażysta
Rezerwuj
Konsultacje
Dominik, Michał, Bartek, Łukasz, Marianna
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.