Artline Tattoo

Kraszewskiego 9/4, 60-501 Poznań

Studio powstało w sierpniu 1997 roku w Dąbrowie Górniczej. Od tej pory u nas i w świecie tatuażu wiele się zmieniło.
W 2009 roku przenieśliśmy się do Poznania, wyposażyliśmy Studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, oraz sprzęt do kontroli sterylizacji (autoklaw próżniowy Stericlave klasy B). W 2011 rozszerzyliśmy usługi o laserowe usuwanie tatuaży czarnych i kolorowych Laserem Nd-Yag typu Q-Switch.
Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług. Zarówno tatuaż jak i piercing stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne.
Bacznie spoglądamy na to, co dzieje się w świecie tatuażu. Staramy się jednak nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a wszystkie projekty są tworzone indywidualnie dla klienta. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego indywidualnych oczekiwań.
Wciąż przede wszystkim dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług w przyjaznej atmosferze, w której czują się odprężeni i komfortowo.

5.0
568 opinii

Opinie

 • AN
  1.0

  co tu się napisać po prostu tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • PA
  5.0

  sprawnie szybko i po bólu :) duzy i szczegółowy projekt - tylko Dominik

 • AN
  5.0

  Już od wejścia do studia czuje się przyjazną atmosferę unoszącą się w powietrzu. Przygotowanie indywidualnego wzoru, dopasowanie go do danej osoby, precyzyjne przegadanie tematu, rozwianie wszystkich wątpliwości. Michał zadbał o to, abym dokładnie widziała co kolejno będzie się działo. Tatuaż jest wykonany dokładnie, starannie i mega delikatnie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam to studio, a w szczególności Michała Fronca, który wykonał mój tatuaż marzeń!

 • KA
  5.0

  klientka taka jak ja dowiedziałam się ze zdarza się raz na rok (milion pytań, wątpliwości i niepewności czy na pewno). Michał spełnił wszystkie moje oczekiwania co do tatuażu,a naprawdę nie było łatwo. To tylko przemawia za tym, by pochwalić jego robotę i utwierdzić wszystkich czytających że warto mu zaufać! Polecam!

 • MA
  5.0

  Profesjonalne podejście, szczegółowe objaśnienie, polecam.

Zespół

12509003 985265174853792 7107838318343364441 n
Dominik Szymkowiak
Mery
Marianna Kmiećkowiak
Mich
Michał Fronc
Bart
Bartecki Kopeć
Artline logo1
Konsultacje
Data
Łukasz Weidemann

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.