Artline Tattoo

Kraszewskiego 9/4, 60-501 Poznań

Studio powstało w sierpniu 1997 roku w Dąbrowie Górniczej. Od tej pory u nas i w świecie tatuażu wiele się zmieniło.
W 2009 roku przenieśliśmy się do Poznania, wyposażyliśmy Studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, oraz sprzęt do kontroli sterylizacji (autoklaw próżniowy Stericlave klasy B). W 2011 rozszerzyliśmy usługi o laserowe usuwanie tatuaży czarnych i kolorowych Laserem Nd-Yag typu Q-Switch.
Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług. Zarówno tatuaż jak i piercing stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne.
Bacznie spoglądamy na to, co dzieje się w świecie tatuażu. Staramy się jednak nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a wszystkie projekty są tworzone indywidualnie dla klienta. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego indywidualnych oczekiwań.
Wciąż przede wszystkim dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług w przyjaznej atmosferze, w której czują się odprężeni i komfortowo.

5.0
627 opinii

Opinie

 • ZB
  5.0

  Nie wyobrarzalny talent, dla mnie mistrz i bardzo inteligentna osoba

 • JU
  5.0

  Tatuaż jest piękny, wręcz idealny. Praca Michała przerosła moje oczekiwania! Z całego serca dziekuje i polecam studio Artline.

 • AR
  5.0

  Pelen profesionalizm.

 • KR
  5.0

  Mega profeska do tego sympatyczna ekipa i mega atmosfera :D Polecam :)

 • Ł(
  5.0

  Wiedziałem,że będzie świetnie,ale efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Tatuaże sa idealnym odbiciem zdjęcia ze szczególnym naciskiem na detale. Dominik jest bardzo życzliwa, otwarta osobą, a przy tym prawdziwym profesjonalistą. W całym studio panuje świetna atmosfera. Warto było czekać na takie mistrzostwo! Pozdrawiam

Zespół

12509003 985265174853792 7107838318343364441 n
Dominik Szymkowiak
Mery
Marianna Kmiećkowiak
Mich
Michał Fronc
Bart
Bartecki Kopeć
Data
Łukasz Weidemann
Artline logo1
Konsultacje

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.