Artimex

Gen.J.Bema 55, 47-400 Racibórz (wjazd od Staszica 9)

Centrum Zdrowia i Urody Artimex to miejsce, w którym świadczone są wysokiej klasy zabiegi upiększające. Tutaj zespół profesjonalistów dba o piękno oraz dobre samopoczucie klientów za pomocą najnowocześniejszego sprzętu i wysokiej jakości kosmetyków. Każda wizyta rozpoczyna się od wnikliwej konsultacji ze specjalistą, na podstawie której proponowana jest terapia.

Oferta Centrum Zdrowia i Urody Artimex jest bardzo szeroka. Obejmuje ona różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki, podologii i rehabilitacji. Można skorzystać tu m.in. z: laseroterapii, epilacji, makijażu na specjalne okazje, stylizacji okolic oka oraz różnorodnych zabiegów na skórę twarzy (są one wykonywane przede wszystkim z użyciem ekskluzywnych preparatów francuskiej marki Eriscon Laboratoire i hiszpańskiej firmy Skeyndor). Warto przyjść tu również na manicure i pedicure. Ponadto prowadzona jest tu sprzedaż luksusowych kosmetyków – warto kupić je z myślą o domowej pielęgnacji lub podarować w formie prezentu.

We wszystkich gabinetach w Artimex panuje kameralna, odprężająca atmosfera. Można się tu wyciszyć i odpocząć w towarzystwie przyjemnej muzyki i miłych zapachów.

Centrum Zdrowia i Urody Artimex zlokalizowane jest Raciborzu przy ul. J. Bema 55 – wejście znajduje się przy ul. Staszica, naprzeciwko Biedronki. Zachęcamy do rezerwowania wizyt przez Internet. Dzięki profesjonalnym zabiegom poczujesz się młodsza, piękniejsza i zyskasz pozytywną energię!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.