Art-Tips Marieta Smolka - Opinie

Ul. Karpacka 4, 40-216 Katowice
1.7
3 opinie

Opinie

 • DO
  1.0
  niezweryfikowany

  Omijać szerokim łukiem,bo nie wiem jak mając doświadczenie można tak zepsuć paznokcie Mamy panny młodej robiąc je w piątek przed weselem. Pani ścięła zapuszczone paznokcie do opuszka i pomalowała, taka o hybryda. Mama zapłakana wróciła do domu, a pani Marieta stwierdziła, że nie ma już czasu aby zrobić inaczej. Gdyby nie ratunek pan w SCC, mama miałaby zepsute wesele z beznadziejnymi paznokciami - naprawdę lepiej szukać gdzie indziej, z miłą panią z którą podczas zabiegu można normalnie porozmawiać i doradzić.

 • AN
  3.0
  niezweryfikowany

  W salonie robiłam kreskę powieki górnej... kupiłam usługę przez Groupona... moje wyobrażenie usługi wyglądało ze kosmetyczka zrobi mi kreskę jak widoczna o kształcie jaki chce. Nie dość ze kosmetyczka potraktowała mnie jak śmiecia albo klienta drugiej kategorii to oświadczyła mi ze kreska będzie na linii rzęs... byłam rozczarowana dopłata 150 zł. Nie miałam wtedy kasy żeby dopłacić wiec zrobiła na linii rzes. Efekt mało widoczny... korekta się odbyła i trzeba było jeszcze zrobić trzecia korektę. Miesiąc później poszłam do innej kosmetyczki, która pytała mnie kto mi to zrobił.... nie widziałam ze kreski są różnej grubości i długości i w różnym kształcie bo nie miałam jak tego sprawdzić. Kosmetyczka mnie uświadomiła i pokazała jak to wygląda. Byłam wściekła. Nie polecam. Obsługiwała mnie szefowa... wydała 100 zł w promocji i usługa nie została wykonana prawidłowo. Fakt ze z Groupona nie świadczy o tym ze mam być gorzej traktowana. Ja akurat kupiłam z groupona z założeniem źr jeśli usługa będzie na dobrym poziomie to będę korzystać z salonu bo w końcu zawsze można coś poprawić, naprawić i ulepszyć. Niestety arogancja, brak zrozumienia i brak samokrytyki to najgorsza cechą osoby której oddajemy swoją twarz włosy czy dłonie. .. nie polecam!!!!

 • KL
  1.0
  niezweryfikowany

  Moja ocena jest bardzo negatywna ! Robiłam w tym salonie rzęsy i są dramatyczne ! Zaczynajac od tego ze pracownice zle sobie zapisały klientki, przez co nie miały wystarczajaco czasu potrzebnego do zrobienia rzęs to na dodatek próbowały winę zwalić na mnie. A jeśli chodzi o wykonanie rzęs to wyszły okropnie. Powinny byc robione metoda 1:1 a były strasznie posklejane ! Dziewczyna która to wykonywała wogole chyba nie oddzielała rzęs, a czasami były przyklejone w połowie przez co po przeczesaniu ich nie układały sie ładnie tylko trzeba było sie namęczyć żeby je ładnie ułożyć! Na koniec przy odklejeniu plastrów pani musiała sobie pomoc nożyczkami i przyciąć je w jednym miejscu żeby odkleiły sie od plastra! Przy takim wykonaniu rzęs to cena była z kosmosu. A jeżeli pani sie dopiero uczyła robić przedłużanie rzęs to powinni poinformować o tym klienta i nie pobierać za to takich pieniędzy. Bardzo odradzam ten salon jeżeli ktoś niechce sobie zniszczyć swoich rzęs. Radzę udać sie do prawdziwej specjalistki, bo ta pani nią napewno nie była !!!