Przejdź do głównej zawartości

ARKESIA

Dąbrowskiego 24a/4, 84-230 Rumia

Salon Kosmetyki Profesjonalnej ARKESIA SPA został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Zmiany skórne, przebarwienia, zmarszczki, zbędne owłosienie, skórka pomarańczowa, skóra sucha, szorstka, zmęczona, a może tłusta i z wypryskami? Problemy, z jakimi przychodzą do nas nasi Klienci, są różnorodne. Mamy jednak wiedzę, popartą doświadczeniem, aby stawić czoła każdemu wyzwaniu kosmetycznemu. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Działamy kompleksowo i staramy się likwidować przyczyny problemu. Korzystamy tylko ze sprawdzonych kosmetyków i z najnowocześniejszego sprzętu zabiegowego. Dzięki temu mamy pewność, że proponowany zabieg przyniesie właściwe i zamierzone efekty.

Z naszej oferty gorąco polecamy m.in. innowacyjny termolifting Zaffiro, który przynosi natychmiastowe ujędrnienie skóry, widoczne już po pierwszym zabiegu. Metoda jest bezbolesna i świetnie zastępuje skalpel. Poprzez kontrolowane podgrzewanie głębokich warstw skóry włókna kolagenowe kurczą się, a skóra zagęszcza się i ujędrnia. Następuje jednocześnie zwiększenie produkcji naturalnego kolagenu. Zabieg pozwala na usunięcie zmarszczek, a jego efekty utrzymują się do 2 lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy szereg zabiegów dedykowanych Panom. Męska skóra różni się znacząco od kobiecej i wymaga innej pielęgnacji. Nasza oferta ze strefy mężczyzn bierze pod uwagę różnice w budowie skóry obu płci i pozwala nowoczesnym Panom kompleksowo zatroszczyć się o zdrowy i piękny wygląd.